Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nechtěl bych být backer *2*
  • TheGGG
    no jo, ale ty stejné výkony zvládne i každý videoherní dabér, jako nolan north, nebo tara strong a stojí to výrazně míň
  • TheGGG
    fakta jsou fakta, ta hra má problémy a s tím žádný anonymek nic nenadělá....
  • walltar
    Už jen kdyby se jim podařilo vyřešit FPS, tak si myslímm bude tahle verze hodně zajímavá... takhle, jsem to zase smáznul a počkám na hratelnou verzi.
  • walltar
    Podle mě to je u příběhový hry dobrá investice... Dobré herní výkony spojené s kvalitní animací můžou přimět dost lidí k nákupu. SQ42 je celkem důležitá část SC... a druhý a třetí díl už budou muset prakticky všichni koupit. Takže pokud nasadí laťku vysoko, a podaří se jim dobrá AAA hra, tak si herci na sebe vydělají.

    A z toho co ukázali tak herecké výkony nejsou vůbec špatné.
  • Teprve alfa. Lol
  • 3020
  • A hra - plná verze - někdy vyjde ?
    *1* *1* *1*
  • Vypadá to pěkně, potenciál to má obrovký ale 3.0 je plné bugů, optimalizace špatná, FPS drops, atd...
    Až to dají dohromady tak to bude zážitek. Zatím je to spíše na mrtvici.
  • finanční expert na herní vývoj dorazil *15*
  • Cože? Nechlastej už takhle dopoledne. *3*
  • Hustý se mezi nereálná pořad říká?
  • TheGGG
    no nevím... todle má ke slibované hře daleko. Zatím ukazují jen perfektně předpřipravené kratičké výseky a už jim prý zase dochází prachy... možná to chtělo najímat míň drahých herců a víc se soustředit na hru samotnou. I když jsem rád, že mám v jedný hře, garyho oldmana, marka hamilla, liama cunninghama a gillian anderson
  • Beta bude do roku 20?
  • Blue.Shark
    Velká paráda. Jen jim teď nezvládají servery, což je docela problém. Až si znovu pohrajou s netcodem, bude zážitek na zcela jiné úrovni.
  • hustý, tohle je opravdový nextgen, už to chtělo nakopnout, od dob Crysis to dost stagnuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit