Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zcela určitě ne, tohle chce opravdu brutální výkon, ale na PS5 bych si hodně vsadil, ten projekt bude potřebovat hodně peněz...
  • TheGGG
    žádný XxX tady ani před měsícem nebyl...
  • TheGGG
    už se bojím ty dízle... *1* každopádně přeji tvým vnoučatům, aby si betu star citizen užily...
  • Nevíte jestli vyjde i verze pro PS4 pro? Alespoň výhledově?
  • to samozřejmě i já, dokonce několik let, inspiroval mě Vin Diesel dobrých 15 let nazpět!
  • Tak snad to po příběhové stránce nebude stejná "kvalitka" jako nový SW. Ale nejspíš asi bude.
  • píší tu pod tímto nickem několik měsíců, ale dobrý pokus.
  • chkapečku, proč sem vůbec něco píšeš, na tvůj trolling není nikdo zvědavý, všichni včetně mě jsou tu protože je zajímá Star Citizen, ne tvoje trollení, ty už mě upřímně teda moc nebavíš, tím co tu dlouhodobě předvádíš si slušně koleduješ o permaban, tak kušuj
  • Né každej je takovej fanda
  • TheGGG
    holt budou muset účast v betě zahrnout do závěti, pro své potomky...
  • TheGGG
    skoro všichni videoherní dabéři dnes dělají i motion capture, North pro uncharted např.
  • TheGGG
    pořád ten samí naštvaný anonymek parazit... hodně mě bavíš... vývoj hry je pochopitelně problematický, ale ty anonymku se o tuto hru nezajímáš, ty jsi zřejmě naštvaný, že jsem před x měsíci, možná lety napsal něco proti své oblíbené hře (kdo ví, co to vůbec bylo za kktina) a tak se mě teď držíš jako klíště a ať už se snažíš o cokoliv, ve výsledku se jen ztrapňuješ... no můžeš si dát nick jaký chceš, ale že je za klávesnicí pořád ten samí ementál, to skutečně nezakryješ....
  • tvůj nick jsem tu taky předtím neviděl, zajímavé *7*
  • Jsem asi divnej, ale já si jako backer tuhle alfu užívám už 2 roky. Slovy DVA roky. *5*
  • magor? no dovol!
    a možná sedím blíž, než si myslíš, podívej se z okna *3*
  • Ale Fanda SW VIII tady pod jiným nickem, ty jsi dobrý magor, v podstatě tu nonstop sedíš, měníš Nicky a trolis, trosku porucha, ne?
  • přesně, fakta jsou fakta, tak co tu jako zkoušíš anonymku?
  • walltar
    Nevím jak ti, které jsi jmenoval... ale dabér na tohle nestačí. SC má dělanou kompletní motion a performace capture, takže herci byli potřeba. Levnější herci by asi stáli míň, ale myslím, že pokud hra nebude vyloženě špatná, tak se ty dražší hvězdy zaplatí... o hře díky nim uslyší mnohem víc lidí.
  • nebo Riley Reid

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit