Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GamersHell nahodili torrent tak doporucuju zkusit, tam sice neni buhvijak rychlej, ale urcite lepsi nez ten mirror na bioware strankach
  • Brrrr.. Nekdo tu psal, ze je to "jako Mass Effect", coz je pravda tak z poloviny.
    Hlavne by to teda pro me znamenalo dobrou zpravu. Jenze je to bohuzel nesrovnatelne HORSI nez Mass Effect.
    Popravde jsem se na DAII nijak netesil, ale stejne jsem teda dost vyjukanej z toho, jak moc je to zly.
    Nejvetsi WTF je hned samy jadro hratelnosti - hlavne souboje a ovladani celkove. Nejenze jsou ty souboje opravdu trapne rubackovite arkadovy, s nemoznosti kryti nebo uskoku (skill?), ale k tomu ani nevypadaj dobre. Vypadaj opravdu obludne jak po graficky, tak animacni strance.
    K tomu kvalita dabingu na stupnici od "vydesene zdvizeny oboci, papule pootevrena" po "huba rozvazne ke strane", dale divoky, kostrbaty ovladani, a dalsi veci pro me absolutne zabijejici jakejkoli filmovej feeling. S MassEfektem jednoduse nesrovnatelny.
    Taky jsem netusil, ze je mozny aby neco bylo fakt SMESNE krvavy, a zaroven cheeeeeesy as hell - a ono jo : D

    Zajimalo by me, nakolik je to pro ostatni prehnanej, trapnej, nebo kdovijakej nazor, ale vazne se ted podarilo, aby me nasrala hra, na kterou jsem vlastne nijak natesenej nebyl : ))
    • no nebudem ti hovorit, ze tvoj nazor je prehanany, alebo trapny....ono to ozaj nie je ako mass effect. Demo je podla mojho nazoru velmi zle podane...namiesto troch class mohli odomknut trebarz inventar. V podstate je to to iste co stary Dragon age, len s trochu pozmenenymi abilities, ktore su mimochodom vo velmi prehladnych "stromoch" co je pre mna osobne velke +. Suboje su tiez v zaklade rovnake ako v jednicke, akciu si stopnes zadas kazdej postave co ma spravit a pustis to....pripadne bojujes s jednou a ostatne robia vsetko podla svojho uvazenia....pripradne podla taktiky, kt. navolis [v deme som mal pocit, ze taktika a zopar dalsich veci je este zabugovanych] pocit arkadovosti vyvolava akurat na oko akcnejsie podanie...princip mi prisiel uplne rovnaky. Dalsie vec co moze ten pocit vyvolat je dost "odvazny" moderne pojaty interface, ktory sa velmi nezhoduje s fantasy, co by malo mat stredoveky nadych, ale aj tu je to skor o vkuse. Vseho vsudy som mal pocit ze ovaldam prvy dragon age po facelifte.
      Strach vo mne vyvolava akurat pribeh, ktory posobi ako spin-off ci skor derivat jednicky. Dabing je tiez porovnatelny s povodnou hrou. Rozdielom je, ze je nadabovana aj hlavna postava, co samozrejme nazancuje, ze hra nebude tak dialogovo obsiahla ako DA:O. Prave v tom vidim vyrazny posun ku mass effectu, kde dostanes na vyber len jednu postavu s jednym prologom. Dolezite bude ako velmi ta pribeh dokaze vtiahnut [v tomto Biowareu este stale chcem verit] a ci hra poskitne aj pre hardcore hracov moznosti vyhrat sa s atributmi, inventarom, ktory ako som pisal v je v deme locknuty, takze som nemohol vidiet ako velmi sa da hratelnost ovplyvnit spravnou volbou vybavenia. Toto bude jazyckom na vahach pri rozhodovani, ci je hra dobra, alebo zla. *5*
      • Ja v tom dalsi ME videt nechtel, ale to srovnani se samozrejme vnucuje..
        Osobne rusim predobjednavku a uvidim co plna hra.
        I pokud by byl pribeh to nejlepsi co hry kdy nabidly tak mi zazitek ale asi ta hratelnost a vsechno zmineny stahne stejne ke dnu.
        Popravde ale ani v ten pribeh moc neverim. Demo ukazuje ze to asi bude vazne klisovita, (prinejmensim) rozporuplne prezentovana story.
        Rad bych se mylil : ))
    • tak mam z tej hratelnosti podobny pocit :(
      jedine co ma este drzi pri myslienke na kupu je pribeh, snad ten bude dobry
      objavenie sa istej postavy z jednicky bolo zaujimave.
    • naprostý souhlas,výstižně řečeno i za mne
  • Proč tam mizej mrtvoly?? To je nějaké RPG když nemůžu prohledat padlého protivníka a podívat se co z něj padlo? Nebo je to jen začáteční "fight" kde se jenom bojuje?
    • miker17
      mrtvoli které můžes lootovat zustanou
  • aha sry blbě sem se podival
  • 7hodin pc demo nikde
  • no gold účet vypršel tak si pěkně počkám týden:D(hlavně nepiště žádný blbosti o konzolách)
  • repost pre nedockavych :)
    ofic stranka padla :D
    priamy link:
    http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/dragonage2/demo/DragonAge2Demo_F93M2qCj_EnEsItPlRu.exe
    uz je to doma, instalujem.
    islo to rychlo, cca 70 Mbit
    • Me ta oficialni stranka jela a jede porad *3*
    • Lynch
      Co na to říct? Snad jen…. DÍKY, Ó DÍKY!!
    • merci beaucoup kamo

      si mi spravil radost *1* *3* *5*

      PS>krasna rychlost.....sedim doma na wifine a aj tak to sosa 1,5 MB/s
  • pfuu...asi som nebol jediny co atakoval refresh uz od 17,40 *1*

    ts...ts...ts...chlapci z Bioware to to mohli ocakavat a to demo rozdistribuovat aj na gaming portale.....toto je hanba. *11*
    • oni to dali asi koli tomu aby mali lahsie pocitanie ci sa to stiahne tych milion krat ako pisu na strankach ze potom pridaju nejake nove blbosti do hry
      • lol to fakt ne, bere se jen počet lidí co se přihlásí při hraní hry na svůj biware account :-P
    • Také si to myslím.
  • Service Temporarily Unavailable

    We are currently experiencing issues with our web servers. Please try again later.
    • jsou to srandisti *1* ještě to hodí na twitr *1* pome všichni sborem refrešovat *1*
      • ale jo už se to stahuje *1* 100kBs
        • Me to jelo taky tak, pak se chytly dalsi spojeni ve FDM a uz to jede 1MB/s
        • To máš asi pěkně pomalé připojení,což? Já to tahám 1.2 MB/s ... LOL
    • tak si hold asi pockame do zitrka *9*
  • Pete.palis
    Ten velikej Org u pátý minuty je zamrzlej kouzlem, nebo tak duchapřítomně bojuje??;)
    • Ono mi celej ten souboj prijde nejakej podivnej, tim sekanim nepratelum nic nedela, jen nejakyma cd je masi a nikdo mu vpodstate nic nedela. Jako chapu ze je to trenink, ale to neznamena ze bych to mel zvladnout kdyz u toho usnu a opru se hlavou o klavesnici. Jinak ta grafika je jak v jednicce zhruba, akorat je to tedka z jiny perspektivy, vpodstate nic hroznyho a na PC to bude vypadat o neco malo lip. Akcne to teda vypada hodne jako ME2, ale tam byla aspon dobra atmosfera ktera celou hru stavela do jineho rozmeru, tak to snad zopakujou i tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit