Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dildo_Vagins
    Ok, tak abych to konečně uzavřel, tak mi pouze vadila svastika na obrázku uživatele já_nic_nevím, což je v ČR jeden ze zakázaných nacistických symbolů. Satira a ironie mi opravdu nevadí, nechápu že to někteří nedokázali pochopit, ale to už není můj problém. Dotyčný si už avatara změnil, tak to už nemá cenu nadále řešit. Jo a na tupce, co stále nechápají, nereaguju. Takže si poslužte a v pohodě se tu vyblinkejte, ok ?

    PS : Abych zde nepsal pouze off topic, tak je samozřejmě problém když polovina vývojářského týmu zaučuje nováčky a polovina je závislá na práci té první, nicméně něco jako že by hra nevyšla vůbec nehrozí ani v nejmenším. Nevěřím tomu, že by to Dan Vávra vzdal, nebo něco podobného.
    Mimochodem nadpis článku je dost mimo mísu.
    • Hele Dildo, sám se tu rozčiluješ, že se tu někdo dopouští "protiprávního" jednání (v závorkách protože se nejedná o propagaci hnutí potlačující lidská práva), ale ty děláš to samé!!! (opravdu svým jednáním porušuješ zákon a kdyby jsi podal trestní oznámení na já_nic_nevím, tak by jsi byl potrestán za křivé obvinění)

      Víš, když Ti něco vadí, tak si něco málo nastuduj o zákonech. Víš... ono nestačí si jen přečíst paragraf, ale musíš se ho naučit číst (teorie práva). Jestli budeš mít zájem, tak se Ti to někdy pokusím vysvětlit...
      • Dildo_Vagins
        Takže podle tebe je ok, mít hákový kříž v avatarovi a prezentovat se jím a vůbec to i cpát ostatním ???
        Jestli je to vypatlanej neonazi nebo rádoby vtipálek, tak ať jde někam kde to lidi bude zajímat. Protože kdyby se hákovým křížem prezentoval veřejně na ulici, tak by dostal minimálně do držky a maximálně by ho sbalili cajti, za propagaci hnutí potlačující lidská práva.

        ale ty děláš to samé!!! ""
        On tam hákový kříž v avatarovi měl, já jsem na něj oznámení nepodával, jak jsem teda prosim tebe JÁ porušil zákon ? Ty nejsi tak uplně v tý tvý hlavičce ok, viď ?

        PS : Přidej si tam ještě tak 10 vykřičníků, ať si připadáš důležitější....
      • Oprava: místo v závorkách mělo být v uvozovkách.
        ... přeci už je po půlnoci... *1*
    • wenceslaus
      Alespoň na něčem se shodnem (druhý odstavec).
      • Dildo_Vagins
        Alespoň že tak. *3*
    • Chim
      Satira.

      Žádného pana Satyru bych do toho nezatahoval.
      • Dildo_Vagins
        Dík. Opraveno.
      • Jack1947
        Přesně *15*
    • Abych to úplně uzavřel, tak ty si byl mimo po celou dobu a divím se že ti to vůbec nedošlo. Hlavní je že je uzavřeno. TO bylo to o co ti HLAVNĚ ŠLO, nebo ne? *3*
      • Co ty jsi za ichtyla ? Co mu jako nemělo dojít ? Hákový kříž je u nás zakázaný symbol, v tom má pravdu, nejsi náhodou trošku na hlavu ???
        • wenceslaus
          "č. 140/1961 Sb Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

          Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
          a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,
          b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo
          c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu."

          Nikde tam spojení hákový kříž ani swastika není. Ten symbol se považuje za zakázaný protože je těžké prokázat, že nejde o propagaci hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka (atd.).

          Přišlo mi divné, že tolik lidí lpí na tom kříži a zbytek je jim jedno. Navíc nerozlišují, v jakém kontextu je použitý.
          • Dildo_Vagins
            Po 2. světové válce už to bude jen a jen znak nacismu a ničeho jiného, alespoň že v Německu a ještě v jiných dalších zemích to pochopili... takový tupce jako jsou neonacisté a podobný "lidský" odpad bych bez varování střílel. Člověk se až stydí, že tu žije s takovou verbeží a "státu" to vůbec nevadí...

            PS : Mít hákáč v avatarovi je uplně stejný, jako bys ho měl namalovanej na tričku a procházel by ses jen tak po městě.
  • Chim
    Co jste provedli s tím roztomilým koťátkem v krásném zeleném kabátku?

    Vrazi!!! *13*
    • Jack1947
      Taky mi je to líto, bylo to pěkné a tahle fotka je už horší ale budiž. Mimoto z blba vaginse sis neměl nic dělat. *4*
      • Dildo_Vagins
        Vím, že postižený lidi by se mlátit neměli, ale u tebe bych udělal výjimku, ty to totiž nutně potřebuješ hochu.
  • Vyzera to uzasne...klobuk dole! Akurat som si vsimol, ze v novom builde su textury zeme a bahna velmi vybledle oproti prvej/hlavnej dedine {kde Dan navstivil kovaca}. Bahno a zem tam vyzera o moc lepsie az priestorovo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit