Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neverwinter Nights 2 a fenomenální? Libí se mi jak nostalgie zaemnuje mozek, dyť ta hra byla plná bugů, naprosto nefunčkní combat atd...
  • Obsidianu by byla škoda, jednak jsou to starý lidi z Black Isle studio a pak jediný vážnejší flop měli s Dungeon Siege 3. Neverwinter Nights 2 a Kotor 2 byli ale fenomenální hry...
  • jsem tu velká kapusta GGG *3*
  • MidnighT91
    A pak přišel GGGay a 50x nesouhlasil...
  • nebreč pořád saláte *15* *15* *15*
  • Bylo by fajn, kdyby to vyšlo, ale Wasteland 2 bylo zklamání (trochu reakce na ten KS co vzýváš dole) a bojím se bojím, že Pillars budou taky zklamání, resp. že ani nemohou být nic jiného, protože my pamětníci máme příliš vysoká očekávání (založená tak trochu na nostalgické idealizaci her na infinity enginu) a ostatní ta hra zajímat moc nebude, takže půjde vlastně o indie titul pro malou skupinku hráčů a ne o zásadní must have titul jako BG. Navíc pochybuju, že ta hra posune možnosti izometrických rpg narativů někam dál, že posune koncept Baldurů a bude originální. (Tím myslím víc než originální lore nebo bojový/rpg systém.)
    Popravdě myslím že z KS her má největší potenciál (a i potenciál být originálním RPG pro "hardcore"? publikum) Vávrova hra. Jenže její dizajn i vývoj je natolik komplexní záležitost, že je prakticky nemožné, aby to nakonec klaplo :D a po zušenostech s alfou se obávám zejména kvality scénáře/dialogů a taky trochu toho, že to bude nuda. :(
    Přeju Pillars úspěch, ale bojím se, že se zopakuje Wasteand2.
  • umri trole
  • Salat12
    celej zdejsi system komentaru je uplne retardovane udelanej, nechapu proc s tim neco neudelaji...
  • Paulcz
    Hmm krabicovka.. :)
  • Sr_Lobo
    No o český poště se ani nebudu bavit, už mi poztráceli zboží tak za 3 litry... Vod nich bych si nenechal poslat ani prdy v petláhvi.. *10*
  • Já jsem volil pro Divinity. Obě hry jsou hloupé, mají příšerné příběhy a jsou to infantilní omalovánky, ale DA:I má aspon vysoké rozlišení textur a neni to hnusně roplizlé barevné hovínko jako Divinity..
  • MidnighT91
    Občas mi připadá že je tu jen jeden člověk s 50 různejma profilama, a hádá se tu sám se sebou... *7*
  • Sr_Lobo
    Kdyby měli osobní odběr v Prazééé, tak jo, ale jinak je tohle jasná volba, ještě je to kousek od my oblíbený knajpy Kulovýho blesku tak to rovnou skočim zapít par kvalitníma kouskama *3*
  • Kýč desetiletí je Inquisition.
  • Nj, mezi slepými jednooký králem, aneb kde schází konkurence... Ačkoliv je vlastně Divinity zdařilejší, než Dragonfall?
  • Podle me je to kýč desetiletí, ten příběh musel psát někdo s mentální retardací *1*
  • Podle me nejvetsi kyc roku *15* hosku
  • A snad i toho předchozího.
  • Corvus
    Divinity: Original Sin = NEJLEPŠÍ RPG 2014, hošku.
  • Corvus
    Jo, mám také odtud + dodání na Uloženku za 35 kaček. Žádný absurdní ceny České pošty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit