Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Mínusy do mě, borci, ať máte aspoň to sebevědomí velké, když v trenclích máte kulový *1*
  • Salat12
    nechces to radsi psat pod vlastnim nickem, GGG?
  • Morraw
    Což takhle GameShop ;)
  • Sr_Lobo
    Včera jsem ještě doobjednával na gamexpres, maj tam furt ještě Adventure Edici za 786,- což, je více než stravitelné *5*
  • Doufám, že to nebude stejně infantilní pyčovinka jako Divinity. Hloupější scénař jsem dlouho neviděl *15*
  • Corvus
    Zapomněl jsem ještě dodat, že to nejlepší, co klasické RPG tituly a jejich obrodu mohlo potkat, je právě Kickstarter, který tak nenávidíš *3* A opakovat to budu, dokud nebudu mít Pillars limitovku na stole a na harddisku. Takže raději do diskuze pod Pillars nechoď *4* Jinak těch backerů, co milují klasická RPG zrovna málo napříč kickstarterem není, že? Čili asi takhle, jsi obklopen KOKO**. To ti nezávidím.
  • nebrec, ze si tu hru nezahrajes na topinkovaci...
  • zíííív. Proč se tak rád opakuješ, člověk si pak bude myslet o tady těch milovnících old-school RPG, že jsou to pěkní kok.... Když ale vezmu ostatní fandy jako Dela0, KeyZ, tak zjistíme, že jste pěkní kok...
  • Corvus
    Už jen 15 dnů a je to doma! Pro mě osobně nejočekávanější RPG projekt roku (vedle Zaklínače). Konečně se milovníci old-school RPG dočkali.
  • Keyz
    I zde je kvalita kontroly https://www.youtube.com/watch?v=no_elVGGgW8
    *15*
  • "Došlo však k jeho zrušení studiu ublížilo". Čtěte si to po sobě...
  • člověk by čekal, úspěch vydané hry a odbyt zachraníl studio, ale téhle pošašené době zachranuje studio před krachem vývoj hry *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit