Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to proto je tam uz tak moc protoze sem ja prispel pul melounu *5*
    • Dobře ty *1*
  • ringmancz
    podle kicktraq trending na 24,9 milionu *1*
    • filias
      Víc než Origin asi dají, ale 25M totální utopie. Osobně to odhaduji tak na 4-5M.
    • danny_the_hound
      na kicktraq by som sa osobne veľmi nespoliehal. Zvykne odhadovať OVEĽA väčšie sumy, aké sa nakoniec vyzbierajú (pri Dreamfall Chapters hádal nejaké tri milióny a Ragnar bude nakoniec uber-šťastný aj ak vyberie čo i len polovicu, hoci i to je úspech). Navyše tieto strmé štarty sú často obmedzené zvýhodnenou cenou pre prvých XY tisíc prispievateľov. Triezvo by som to odhadoval na 4 - 5 miliónov, optimisticky možno dajú 6 či 7, viac ale asi nie.
  • Preed
    Jedine co ma na tom kickstartri sere je to,ze je zatial ovela viac kampani ako hier,uz som tam poslal do kopy na hry nejakych 90 dolarov a pri tom tormente by som si kupil aj zberatelku ale proste poslat niekomu na rok a tristvrte do predu 85 euro je proste moc,tak to zostane len pri solo hre.
  • 850k!!!!!! Ja se rozbrecim
  • boha ten maly fagan to bol snad zastupca EA ktory sa dozvedel nove fakty ako napriklad ze na dobru story treba aj viac casu nez 2 roky. *7*
  • Jako hráč s hrami začal po pádu izometrických RPG, mi staré RPG moc i přes veškeré kvality moc nesedí, jedině planescape torment jsem dohrál a stal se moji opravdou srdcovkou, takže doufám že tohle nepodělaj.
  • Tak na Torment 2 se těší každý rpg fanoušek, který kdy měl co do činění s první hrou. Nechtěl bych být v jejich kůži, jestli Torment 2 poserou.
    • No sice jsem přispěl celkem dost, ALE scénář a svět bude asi trochu něco jinýho, takže potenciál na "propadák" tady určitě je.
  • 700k
    ze by dostali ziadanu sumu do 24h? :))
  • smejki
    >Angel of Entropy
    Novej Torment nebude žádný konceptuální vořezávátko. Chtěl jsem tentokrát dát míň, ale kurňa, zas 250 wašingtónků.
    • Black_Hand
      tak si me zase trumfnul... pac ja zas dal stejne... i kdyz jsem si taky rikal, ze dam min. ale to video je presne takovy jak melo byt v nejlepsim pripade. marketaci by se tady mohli ucit. libilo se mi vic, nez to na W2.
      • smejki
        Mně se vyloženě líbila až druhá půle. Ten odér "Fargo, the saviour" mi už leze trochu proti srsti, i když je jsem velice rád, že úvod není jen levná řachanda-propaganda, ale i pěkně vysvětluje, jak je s nakládáním s lidskými zdroji. McCombovo načrtávání kontur příběhu mě ale odrovnalo. Má to potenciál jak Little Boy nad Hirošimou!
        • Black_Hand
          presne tak :). narazel jsem hlavne na mccomba. po prvnich par sekundach mi v hlave znelo "shut up and take my money!"

          btw, s tim clovekem jako GM bych si rad zahral D&D :).
  • Jen bych upozornil, že za $45 ($80) je možné si koupit balíček DRM-free verzí jak Torment, tak i Wasteland 2; takže kdo kickstarter u W2 úplně prošvihl jako já, tak má ještě teď dodatečnou šanci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit