Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoct, ale tyhle kickstartery na nový "starý" RPG jsou geniální tah. Všichni ti kdo jsme je hráli jsou už v letech, kdy nemaj problém finančně vývoj podpořit. Snad jen údiv kolik nás je :D Navíc sehnat původní lidi co na těch hrách dělali. Paráda. Už se nemůži dočkat.
    • Viktor_H
      Tak třeba Baldur's Gate 2 se prodalo skoro 3 miliony kopií, což je i dnes užásný, v roce 98 to ale musela být bomba. Zas tak málo nás nebude...
      • Pokud vím BG 2 vyšlo v roce 2000. *3*
        • Viktor_H
          Omlouvám se, překlik, řeč a údaje jsou o původním BG (3 mega, 98)...
  • Bylo by to fajn,ale ja moc kickstarteru nevěřím.A pokud to nakonec vyjde bude hodně lidí spiš nasraných,protože prostě čekají něco jako starý pl.torment.
  • Ech, ty limited tier budou za první den vyprodaný...
  • smejki
    Fukken backed!
  • backnute :)
    uz je tam skoro 500k
    • uz 811 :D
    • spoock
      *polk*
  • Viktor_H
    BTW, ten malej fakan hraje docela dobře... Video pobavilo.

    Zlé jazyky by mohly tvrdit, že Fargo si buduje imidž chrabrého rytíře, který zachraňuje alespoň zlomek herní produkce z rukou korporátních kraváťáků... Tak nějak mi to ale z jeho strany přijde upřímné (just feeling, no argument), věřím, že si tím svinstvem opravdu prošel...
  • Viktor_H
    "Kevina Saunderse jako vedoucího projektu (má na kontě třeba NWN 2: Masko of Betrayer" - THIS!!! Saunders a George Ziets mají u mě ještě větší respekt než Avellone a jsem opravdu zvědav, co z jejich myslí vzejde...

    EDIT: Tak přátelé, dosud máme 400k... *4*
  • jakubtomsa
    Asi mě přivedou na mizinu, ale duchovního nástupce PT musím podpořit plnou hrstí. A jsem strašně rád, že nejsem sám.
  • Keyz
    Za 5.000 USD získám "A Chat with Brian Fargo"
    Zrovna tohle asi není moc použitelné. Ale ostatní věci vypadájí zajímavě. I za malé příspěvky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit