Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    45 doláčků a získat tak jak Torment, tak i Wasteland 2 je celkem dobrá nabídka. Kéž by přidali i možnost využít PayPal. Nějako se mi nechce vyrábět další účet, abych mohl přispívat i na Kickstarteru. Na Torment jsem hodně zvědav, mix magie a techniky - to se mi bude líbit. Jenom nevím, kde na to budud brát čas. Jestli splní odhadované datum vydání prosinec 2014...
    • Black_Hand
      paypal by melo pribyt v hodne brze dobe, pokud to pujde jako s wastelandem 2. tam paypal pribyl ve chvili, kde byl zaplaceny.
      • MrSanta
        Jojo, teď jsem proskroloval až na FAQ a píšou tam, že PayPal bude po získání částky. Teď ještě jestli tam hodí tu možnost s Wasteland 2 nebo ne.
        Těch 50 doláčků taky nevypadá špatně. Sice bez W2, ale zase jiné, zajímavé lahůdky.
        • smejki
          u Wasteland 2 byly tiery pro Paypal totožné s těmi standardními, takže bych se nebál si tier vybrat už teď.
          • MrSanta
            Tiery už mám vybraný dva. Teď se budu muset rozhodnout *8*
  • Kein
    Jen za dobu co jsem letmo shlédl video tam přibylo přes 600 doláčů :-D

    edit: a jen za dobu, co jsem napsal tenhle příspěvek dalších 200.
    • Veskoslav
      Už je 1 milion 38 000:-D
  • Veskoslav
    Stihl jsem poslat 500 z fondů, co mám přímo na toto:):-D
    • Achievement unlocked! Pledge $500 or more.
    • Chlubíš se cizím peřím a zároveň závidíš ostatním, to je vskutku ubohá povaha.
    • cítíš se nyní lépe, když jsi se nám všem pochlubil?
      • nejsi ty ta drza holcicka z Final Fantasy? :)
        • Jsem chlapečku *5*
      • Veskoslav
        Ano:)
        • Tak ti gratuluji k "duševnímu mrzáctví".
          • Veskoslav
            Děkuji, velmi si toho cením:)
  • Jako největší slabost (ale i jako možnou výhodu) vidím to, že to nebude zasazeno do světa Planescape, tedy D&D. *9*
  • tak, a ted jeste Baldur´s Gate 3 :)
    • Ale to snad ani není potřeba. Vzniká nám Project Eternity, duchovní nástupce Baldur´s Gate. Kdyby Project náhodou nevyšel, alespoň nebude ničit jméno geniální série :-)
      • Nebyl náhodou duchovní nástupce Baldur´s Gate Dragon Age: Origins? *3*
        • po dohrani DA:O, ti mozem povedat, ze nebol :)
          • Viktor_H
            Možná Inqusition, pokud 1) představí novej soubojovej systém 2) bude otevřenější...

            Souhlasím, že Origins nebylo, i když se o to tvůrci očividně pokoušeli.
    • smejki
      Na tomhle prameni sedí Hasbro
  • tak prispeno... zatim jsem podporil i s timhle 5 her - wasteland2, star citizen, eternity a torment2... jo a taky C.A.R.S. - mno uvidime. *14*
    • lol, minusko... parada ! asi si hodim masli ! *1*
  • Magister_Peditum
    Tak to byla rychlovka. *1*
    • Kein
      A pak, že hry tohohle žánru nikdo nekupuje. Už dávno se měli vývojáři různých studií zaměřit na hráče 25+.
      • Kupuje, ale ne tolik, aby se zaplatila AAA hra. Od toho jsou tady jiné "kanály" jako třeba KS.
        • Kein
          AAA hry jsou většinou ty hry, co mají technologicky epic grafku a dabing hollywoodských hvězd. Takové hry, pro mně osobně, nikdy AAA hry nebyly a nebudou. :-)
  • Hm, mega za první den, tomu se říká nástup.
  • smejki
    "Updated our Journal..."
    *1*
    • Rozsekal jsi mě :D, kdyby to šlo, dám ti 100 plusek.
  • datum 6.3.2013, cas 21:02 - $900,715

    hotovo!
    • Smetana.pavel
      21:07 a válí se tam 915,901$
      ani jsem nestihl přispět :-D tam musím ještě rychle něco nacpat...
    • danny_the_hound
      Nejakých 6 hodín a majú skoro milíon. V inXile musia buchať šampanské jedna radosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit