Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snekyx

    potom neskôr som si to všimol ale príspevok sa nedal už zmazať 

  • cms.sarka-tmejova

    Máš ho hned v perexu pod klíčovým slovem "dokument"...

  • snekyx

    Preblém s refreshom, je očakávaný v tejto fáze vývoja, keďže sa tvorca zameriava na iné aspekty hry. 

    Zaujímavý je ale tvoj obrovský záujem o hru ktorá ťa vraj nezaujíma a zároveň si nie si schopný vygoogliť ľahko dostupné informácie, ale miesto toho vychádzaš zo starých informácií.

    Pripomínaš mi ľudí, ktorý boli svojho času presvedčený o tom, že sa za maximum 25 hráčov na server nikdy nedostanú...

    Keby si sa aspoň pokúsil dať nejaký zrozumiteľný argument, tak by možno malo zmysel sa s tebou aj o niečom baviť.

  • Ilusiveman

    Možná jsi ty omezený, že jsi neviděl, jak ten battlefield pro 50 lidi, má problémy s refreshem, ikdyz všichni seděli nejspíš blízko ke stejnými serveru, a zbytek obstaral jejich klient n jejich železu.


    Stejně, po shlédnutí videa, za nějž ti. Upřímně děkuji,ze jsi me odkázal na aktuální build té hry, jsem nezměnil názor. Nýbrž jsem se utvrdil v názoru. Že jde o dojem vs příjem. Je to predimenzovanej battlefield. Nemá to základní konfliktní inteligenci. Protože ani to by tenhle "jedí knight" vysharovat nedokázal. 

  • Ilusiveman

    O jakých serverech se tu teď bavíme? Jak vzdálené od sebe mají být? Můžeš uvest nějaký příklad ve hře, kde tato mechanika je používaná? 

  • snekyx

    Poprosil by som autora aby uviedol aj zdrok z ktorého čerpal informácie, teda  link na spomenutý 8 stranový dokumeny dokument 

  • snekyx

    To si vážne tak obmedzený že ideš Star Citizen porovnávať s Counter Strike?? A nechápem prečo si vytiahol verziu 3.3 keď už je vonku 3.4?        https://youtu.be/dBX74YKk3nE     tu máš tých 50 hračov na serveri.

  • alien5

    A nezapomen zminit jak je na tom SQ42 to je totiz druha hra, ty to urcite budes vedet :) 

    Jinak tady jsi nezminil asi 38 mechanik a veci ve hre 😂

  • alien5

    Kolik ti je ze urazis ? Ani nevis kolik mi je omg LOL

    Jsou hry ktere se delali 12 let se zavedenym studiem.

  • tomasrippl

    V tuhle chvíli by strčil elite sc do kapsy jak prd. Mám několik let elite a citizen mám kratší dobu. Jestli někdy bude sc hotové tak bude lepší má mnohem vyšší ambice. Ale v tuhle chvíli to tak není 

  • tomasrippl

    Nebuď drzej fracku, která hra se vyvíjí 8 let do holého základu. Jinak studuj ty než plácneš další blbost. Skoro hotový sqadron😀 najdi si článek na kdy se odkládá až půlku 2020, nemluvě s takovým časovým odstupem vznikne jako vzdy další odklad👍🏻 Tak než tu začneš něco plácat tk si něco najdi.

  • alien5

    Studuj studuj studuj nez neco zase placnes 

    https://youtu.be/fhQBVxSRMN8

  • alien5

    Bobiku sq42  je skoro hotova a 2 ha je tak na 40 procentech !! Museli sehnat lidi zaridit firmy na zacatku jich bylo 5 !!! 

    Pokud by nazacatku meli 500 lidi 200 mega iz b sq42 byla v roce 2016 a PU ve 2019. Dokazes to pochopit ?? 

  • tomasrippl

    Je hezký že nám tu popisuješ problém :-D, neříkám že by to mělo být hotové během jednoho roku jak kdejaká blbost ale po 8 letech je jen holá hra ve které není nic a není ani optimalizovaná tak je to ještě větší síla:-D to je asi nejmenší tuctovka všech dob a až za 10let vyjde tak to bude největší bomba:-D

  • alien5

    Problem je opakuji to asi po 10000000000000000000000000000000000x ze se vvyjeji 2 revolucni hry a vice prace je na SQ42. Jednoduchejch mame hafo tohle neni tuctovka.

  • tomasrippl

    No já taky neznám, ale ono jich taky moc není😀 sc graficky hezká je ale singl do toho vyjde tak za 5 let a hra bude hotová tak za 10let když to vse pujde😉 tedy na to že v alfě to je 8 let a je to tam kde to je tak bych si tipnul že to bude trvat ještě déle

  • alien5

    vubec s nim nema cenu diskutovat kdyz je slepej :) jo kdepak je konec treba megatrola XY :) to byl take kousek :) 

  • alien5

    No to je tvuj nazor ja jsne vidim veci ktere elite nema , to co je ve SC od prvniho hangaru v roce 2013 to nema elite ani ted !! cmuchej  ale jsi trol rozumim ti 😂😛

  • V podstate hraci sice budou na rozdilnych serverech, ale ani o tom nebudou vedet. Servery si budou mezi sebou vymenovat vsechna potrebna data. Vystrelis po druhem hraci a servery si mezi sebou vymeni data o rakete, kulce, pozici hrace atd...

  • Ilusiveman

    Od ceho konkretne ? muzes uvest priklad?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit