Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenže i ti obyčejni vojaci si meli uvedomit ze bojuji na spatne strane a meli slozit zbrane
  • jan.pospisil.35
    sudden strike byla klasa vzpomíná jak sme s bratrem hráli demo jedničky furt dokola.
  • Hmm, tak ten obrazek hovori za vse. Tanky strilejici na sebe z peti metru, dokud jednomu nedojdou hitpointy. Dekuji, ale toto si opravdu necham ujit.
  • Proc? Ja uz jedu take tri roky na jednech driverech a vse slape. Ja zase nechapu lidi, co za kazdou cenu cpou nove drivery, kdyz maji x let stare karty.
  • Škoda Suden strike a Fireglow .... ti uměli vzkřísit mrtvý žánr a přidat interaktivitu tam kam se ji ostatnáí báli dát .... Dneska už dělají mobilní hříčky a (dětské) patlaniny jako Cauldron :(
  • jan.pospisil.35
    a co třeba stařičké suddenstrike tam ty dostřeli celkem šli dělo přestřelilo celou mapu ale byla otázka jestli jsi viděl cíl nebo střílel na slepo.
  • jan.pospisil.35
    je na prd že z němců dělaj pořád jenom terče měli sice špatnej režim ale bojovali tam přece taky jen obyčejní vojáci stejní jako ve všech armádách a navíc ty jejich uniformy atechnika prostě klasa
  • jan.pospisil.35
    I a U jsou vedle sebe to je raz dva
  • uz to spracovali a jmenuje se to arma 3
  • strankI lol to je preklep - stranku
  • jo je tam par preklepu a gramatickych chyb, jinak grafiku mam nvidiu ale když ti spadne CoH2, tak te to odkaže na stranki intelu, kde ti to udela scan jakej máš systém a ktere drivery mas aktuální, včetne graficke karty.
    jinak je pravda že s pc moc delat neumim, vetsinou na update používam tu funkci aktualizovat ovladac ve windows, prip. si umim dat novejsi drivery na grafiku, ale hledat ovladac na zakladni dosku a audio se mi fakt nechce ani se v tom nevyznam. no asi kontaktuju podporu at mi poradi
  • Žádná komplexnější hra není pro každého. S tou realističností to trochu přeháníš, na každém kroku tam člověk zakopává o kompromisy mezi balancem a realističností. Pro příklad AA obrana. BUK-M1 má ve hře dostřel 3,5km namísto 35-ti km které má normálně, jinak to ale ani nejde, těžko by se používalo letectvo kdyby měla AA obrana dostřel přes celou mapu.
  • Kdyz tak na to koukam... tak se mi styska po serii Men of War.
  • Souhlas, realna hra ;-)
    Vtipne je ze lidi placou po realite, a treba wargame jsme s kolegama zahodili, protoze je to proste az moc realne. Jednotek jak nas*anych, musis velmi resit logistiku. A ta realicnost uz neni zcela pro kazdeho.
  • Souhlas, a to ne jen s technikou. Behem 2 svetove se dost vyvinulo dost veci, do te doby neuzivane. Takova drobnost jako maskovaci vzory na uniformach (pokud vim, tak predtim cilene toto nikde nebylo hromadne uzito), pak samotna taktika se menila, srovnejte si prvni vs druhou, a kdyz zapomeneme rozdil techniky, tak dnesni taktika je dost podobna te druhovalecna (valka v iraqu, vietnam)
  • Dabelska idea, nekdo by to mohl zpracovat ;-)
    Predstava oblehani ostrovu 5km^2 ;-D ale proc ne ;-)
  • Joe? Vazne, kolik ti je?
    GrafikI, intekl, same lepsi ;-)
    Doba se meni, ze lidi/hraci nainstaluji system, zakladni drivery a nic vic neresi, to neni problem vyvojaru :-) Podle toho co pises se bojim, ze moc vykonnou sestavu mit nebudes (intel grafika? heh), holt updatni a jed.
    Jinak ano - konzole toto resi, proto jsou tak popularni ;-) Jen lidi stve, ze life-cycle byl proste moooc natahnuty, takze brzdili vse...
  • To není pravda. Pozemní boj probíhá i dnes dost podobně jako za 2. sv války. Velmi se tu podceňuje druhoválečná technika. I tehdy se bojovalo na velké vzdálenosti, tanky neměly problém ničit nepřítele i na vzdálenost 1,5 - 2 km, dělostřelectvo mělo dostřel často přes 10km. Mnoho taktik vymyšlených Němci za 2. sv války se učí dodnes na vojenských školách a používali je například i Izraelci při boji s Araby v průběhu studené války.
  • ja uz jsem z toho zoufalej, coh 2 mi ukazuje ze nemam aktualni drivery, tak jsem sel na stranku intelu, tam me to odkazalo na stranku vyrobce a na strance vyrobce se stahnul nejakej programek, kt. mi ukazal ze pry mam 23 neaktualnich driveru ale musím zaplatit 30 dolaru aby mi to opravili :((
    jinak ovladac grafiki jsem tam dal poslední ale na strance inteklu ten scan rika ze ho nedokaze identifikovat
  • Taky bych uvítal nějakou německou kampaň. Každopádně za Němce můžeš hrát alespoň v mulťáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit