Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, bude to jak se Zaklínačem, hra mě vůbec nebavila a nechtěl jsem ji, ale koupil jsem ji jen abych podpořil správňácký a férový vývojáře, potom ji dal jako dárek a měl jsem užitečný s nutným, tady to vidím dost podobně, samotná hra mě tolik neláká jako Stalker, ale..vlastně, zkusit bych ji mohl. Snad na té mé sračce alespoň pojede.
    • Ještě nikdy jsem se nesetkal s člověkem, kterého by nebavil Zaklínač. Hm, všechno je někdy poprvé.
      • Zaklínač 1 byla straně nudná hra s blbým bojovým systémem, toť můj názor.
        • Soubojový systém přece nedělá hru :) a co se týče toho proč většina lidí RPG hraje, tedy samotné dobrodružství. V tom ta hra doteď nemá sobě rovnou :)
        • Mám stejný názor. Akorát nechápu ta mínuska. To jako musí automaticky všichni milovat Zaklínače? Bože to je jak se Star Wars. Nesnáším když si někdo o něčem myslí, že se to musí líbit všem.
          • Nemusí se líbit všem, jen by se měl třeba SW líbit lidem, kteří se pohybují v určitých kruzích lidí (sci-fi fans, fantasy fans, nerdi apod)
        • CRYPT
          To same si myslim o 2ce zase ja, kdezto 1cka patri mezi me TOP hry
  • ......Zýkazníkovi je ostatně jedno, v jakých podmínkých jsme pracovali. A to je SPRÁVNĚ. Nepotřebujeme žádnou shovávavost."..........aspon si to po sobe 1x prectete prosim
    • Ladislav_Loukota
      Už je to opraveno, tohle se ještě doplňovalo dodatečně před pár desítkami minut.
      • Tilwaen
        Shovávavost je tam stále. Ale i mistr se někdy utne, zbytečně neslovíčkařme.
  • misho8723
    Dobre, jasné, všetci vieme ako to chodí na Ukrajine, ale aj tá má inú, krajšiu stránku :) - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6uPW7RZYJgw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit