Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    tiež patrím k zástancom "tuctovosti". ak mám možnosť, siahnem automaticky po trpaslíkovi a to sú malí, podsadití frfloši s dlhou bradou (ideálne zapletenou do rôznychvrkočov) a účesom po plecia (beriem aj rôzne mohavské a vojenské strihy). a kto kedy videl, aby trpaslík nemal veľkú obojručnú sekeru, alebo poriadne bojové kladivo (mohli by spraviť  "vraní zobák" - kladivo na jednej a hrot na druhej strane hlavice)

    druhou voľbou je drow / polelf (mám radšej tmavých drowov lebo drizzt. a každý elf predsa využije svoju mrštnosť primárne na rangera s poriadnym lukom a dvoma jednoručnými mečmi.

    tretia možnosť je zelené nasrdené monštrum (nie hulk) holt, proste jediný pravý ork je ten z warhammeru/warcraftu. a čo môže taká mašina robiť iné, ako barbarského berserkra/tanka v prednej línii s mega štítom alebo veľkým obojručákom.

  • Bieli muzi su uz out, nabuduce ich tam ani netreba davat...

  • Corvus

    Doby, kdy jsem hrával za osvalené chlápky jsou dávno pryč a když to jde, modeluju si bábovku, na kterou se chci 200+ hodin dívat :-) A nikoliv na prd*l chlápka, co pořád běží dopředu. Stvořil jsem pohlednou (a na Lariany asi moc obyč) lesní elfku, povolání ale rogue se specializací na stealth, survival, luky, dýky, pasti a atletiku :-D A protože jsem starý l-e-s-b-o-čuník, tak má elfí černovláska s blankytně modrýma očima sní o krásné s-e-x-y drowce s šedýma očima a nazrzlým účesem, což je v kombinaci s popelavou pletí prostě k olíznutí :-) Mé tělo nepozná žádný pen*s v celé říši! Jsem velice zvědavý jakým způsobem to Lariani řeší. Myslím tím tuhle vysněnou postavu... Zda jí člověk potká 1:1 přímo ve hře nebo hra vezme mix, který jsem nastavil a předhodí někoho podobného, kdo by mi byl pochuti...? Zajímavé. V každém případě si early access užívám plnými doušky!


    Hle: https://imgur.com/a/kS8EeSw

    • Má podle tebe smysl to v early hrát? Nejde mi o bugy, ale o příběh a tak. Abych to nerozjel a pak měsíce nečekal na další kapitoly apod. Je-li to tedy již nyní plnohodnotný zážitek, nebo jen pro fanoušky co se nemůžou dočkat.

      • Corvus

        No hele, je to early acces = to není ještě ani zdaleka beta :-) Tudíž po dohrání ea čekat budeš v každém případě na další obsah. Má to 20 hodin a to bych spíš pomalu považoval za letmý prolog :-) Ve finále to bude poctivé 100hodinové obří RPGčko. Ale to, co je aktuálně prezentováno je podle mě takřka plnohodnotný. Ale to je u Larianů zvykem. Už ea Divinity: Original Sin 2 bylo vyšperkované a perfektně hratelné. V předběžným přístupu mi nic extra nechybí. Vše tak nějak víceméně funguje jak má, je to už teď skvěle pohlcující, hratelné bezproblémů, ale v tvém případě bych jednoznačně počkal.

        • Super díky za info 

  • KronosDeret

    Asi nejsem jedinej koho to napadlo, ale nedala by redakce nějaký one-shot DnD dobrodružstvíčko, když už jste všichni tři TTRPG pozitivní?

    Jinak já hraju z dětství oblíbenou Elfí Rangerku (Outlanderku). Až přibyde povolnání sourcerera, udělám si i aktuálního pulelfa Ulrycha lidového hrdinu s měděnými dračími předky. A protože mají lariani skvěle pokřivený smysl pro humor, budu mu moct i dát jeho věrnou lopatu :)

  • Poslední co mě na hře zajímá je tvorba nějaké postavy nebo to kolik mám možností jak jí co upravit...To jsem vždy bral jako největší slabinu her. Vyberu si z 5 předdefinovaných možností a nazdar. Zastávám názor (a ne jen ve hře, ale i IRL), že v momentě kdy má člověk více než 5 možností volby, vymýšlí kraviny. A je jedno jestli je to barva auta, obkladaček nebo trička..

    • michaelfoucault

      Na DnD je vytváření postavy ta největší zábava. 

    • Spíš je pak problém obecně ve vyvážení a zvrhne se to v to, že existuje jen pár velmi OP variant a většina je průměrná až podprůměrná a nemá cenu s tím hrát.

      Takhle skončil deskový X-Wing. Postupně přidávali obrovské monžství kartiček upgradů a speciálních schopností pilotů až jim to přerostlo přes hlavu a už to není o pilotáži a pozicování lodí, ale o tom mít správné karty upgradů a schopností pilotů, které tvoří ultimátní komba (která tvůrce nenapadla) a jsou tak velice efektivní v kontrastu s tím, kolik bodů stojí jejich nasazení do hry.

    • Derp_1337

      Co na to říct? Proti gustu, žádný dišputát. Prostě hodně lidí to baví a tak to tam je.

  • Idealni by bylo mit maga typu Ahzeka Ahrimana, ktery ma uz helmu prirostlou k masu, nebo rovnou splynul s pancirem. Kazdy si muze uvnitr predstavit co chce.

  • VereWolf271

    Jo nejlepší je udělat si Tieflinga mistra iluze, který dokáže na sebe seslat kouzlo, že pak vypadá jako aasimar. A pak se může přidat mezi inkvizitory, kteří loví devil spawns. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit