Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola
    Prečo sa poslednu dobu vyrojilo tolko obstojnych az super F2P veci, ked ja mam stale menej casu... :(
    • to proto, že seš starej, Roberte :-P
      • fizola
        Mi bolo treba uprimne vyplniť profil :D
    • aha jmenuj alespon jednu docela by me to zajimalo lol
    • walltar
      Jo no sem na tom podobně ... minimálně tak půl roku teď nebudu hrát skoro vůbec nic a hned je tu několik zajímavých MMO.
      • fizola
        Ale ono zasa f2p ma tu vyhodu, ze ked hra clovek len ked ma cas, aspon zbytocne predplatne neplati. To sa mi stavalo u WoWka ze niekedy zbytocne cely mesiac zaplateny, teraz u SWToR.
        • f2p te vzdy limituje v necem a pokud uz chces platit, tak je to drazsi nez subscription MMO... a vysledek je vetsinou horsi
          • fizola
            Ono velmi zalezi ako vyuzivas f2p. Napr. u SWTOR som expil pri predplatnom, aby som mohol chodit vsetky flashpointy, vesmirne misie atd. A po doexpeni uz predplacam len po mesiacoch, kedy som si isty ze bude cas. Ak nie je tak na f2p modeli mas 3 flashpointy tyzdenne, 1 operaciu atd. cize presne to na co si najdem cas jeden vecer a zadarmo *3*
          • walltar
            Samozřejmě proto je to F2P ... je to jenom jiný způsob jak z tebe vytáhnout peníze a pokud člověk de do F2P hry tak mu to musí být jasné .... já většinou F2P hraju jako free trial a pokud mě hra baví tak jim klidně zaplatím.

            Každý způsob placení má nějaké výhody a nevýhody a je pořeba, aby se hráč s těmahle výhodama a nevýhodama seznámil a podle nichsi vybral model, jakým mu vyhovuje platit. Mě třeba nejvíc vyhovuje P2P protože je to systém bez starostí, ale pokud nemám čas hrát tak se nevyplatí.
  • Error loading media: File could not be played...

    opravdu musí games.cz používat tenhle bazmek? To je u každého videa loterie, kdy se mi podaří spustit, a jakmile jednou běží, hlavně se nesnažit video jakkoli posunout, maximalizovat, změnit hlasitost atd., protože to spadne... *7*
  • Tak aspon, ze se neda dostat do hry, maji rozdrbany uz od launche login :)
    • mne sa tam neda dokonca ani regnut :)
      • Ale po necelych 3 hodinach to spravili, coz celkem jde. Ale zacali se potykat s lagama a tak tam pridali frontu, ktere jsem si dneska rano vsiml (Cca 1900 lidi).
  • Kr.Pa
    Nějaké české fan stránky:

    http://www.neverwinter-online.cz/
    https://www.facebook.com/pages/Neverwinter-CZSK/501767879851265

    většina čechů a slováků jde na server Dragon!!
    • fajn diky, aspon clovek vi, jakymu serveru se vyhnout
      • Někdy jsou je cz/sk komunita fajn.

        Vlastně ne.

        Ona je fajn jen v lotru.
        • v sw:tor sem potkal taky jen same vpoho lidi,vicemene zadne deti
      • ;]
    • fizola
      Naozaj velka vdaka za informaciu o serveri. *14*
  • Gateway je bezva věc, která mi chyběla u jiných MMORPG, překvapivě dobře udělaný rozcestník s mnoha možnostmi, např. vstupem do aukce. Jen mě překvapilo, že na samotných stránkách hry o něm není viditelná zmínka a dozvěděl jsem se o něm až tady. Dík za dobrou informaci.
  • taksem si zahral tri hodiny a lagy nas dohnali :) ping 1400ms nehratelne ale co s tim se musi pocitat sak je to beta
    • Jo, je to drsný, holt servery na ten nápor nejsou stavěny, v poslední době celkem běžná věc i u normálních her, že?! *3*
    • no a co na to říkáš?
    • tomocz
      jj, já jsem hrál 10 minut v pohodě a pak mi to taky začlo, tak jsem to vypnul... dneska to nechám a zkusím znovu zítra, páč to zatím vypadalo docela hratelně :)
  • Ty půlčice jsou sexy :D
  • No ja za poslednich par let zazil sousty "startu" MMO a ani jednou to nebylo bez problemu... to se spravi
  • hraju to už pár dní a určitě to stojí za to ;)
  • Nemohu si pomoci,ale to videjko mi prijde nudne, fadni, bez spetky napaditosti, nic cim by dokazalo upoutat, proste jen mix neceho, co zde jiz 1000x bylo .
    No videjko o nicem, ale na druhou stranu o to vice budete prekvapeni s hrou samotnou, hru jsem jiz kratce vyzkousel a musim uznat, ze se celkem povedla, zadnych tisic abilit a spelu jak to je treba ve wowku, kdy se ve spelech uz ani prase nevyzna, ale tady jsou 4 + 2 utoky na mysce a proste to odsejpa jak ma boje jsou take pekne zobrazeny, graficky kabat se take povedl, obzvlaste si posmaknou hraci co si radi tvori postavy, zde se mohou vyradit dosytosti a tvorit a tvorit :). Hral jsem hru sice jen kratce, ale uz ted vim, ze si udelam cas a hru poradne otestuji. Nicmene porad se nesmi zapominat, ze je to porad jeste beta.
    • Taky se mi to moc zamlouva. Hlavne se mi libi namluvene dialogy. To jsem na vetsine MMO nesnasel, tu absolutni nemost NPC. Jeste mi prijde, ze je hra zvlastne optimalizovana, na 2GB graf, karta mi to jede s problemy na stredni.. - uz vyreseno, staci vypnout antialiasing a fps se vam zvednou tak o 30-40 a rozdil v graf temer zadny.
      • Pokud máš Nvidii můžeš manuálně zapnout FXAA (vyhlazování, který žere cca 1-5 FPS - rozdíl je, že MSAA renderuje obraz ve větším rozlišení a jen ho zmenšuje... FXAA je vyhlazování postprodukcí stejného rozlišení) Jinak se mi líbí, že NW dobře balancuje na starých MMO zvycík (rozdělení rolí - tank, healer, DPS) a přitom je příjemně akčnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit