Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec ,
    no plný nadšení jsem se vracel 29.4. z práce a že se pustím do tvorby postavy....pfff ani omylem hošku zapomeň máme problémy buď prosím trpělivý,ale jinak díky za peníze co jsi nám poslal.... fakt super open beta.Nemám co dodat *16* *16* *16*
    • Shania
      a jaky penize jsi jim poslal? My co jsme zaplatili jsme mohli hrat 5/3 dny pred spustenim open bety. Ted uz bohuzel musime taky cekat ve fronte:)
  • Malá oprava 30.4.
  • Som jediny komu ta stranka uz dva dni nefunguje?
  • Neverwinter >/< Guild Wars 2? Moc to nesleduju, ale zajímá mě jestli to považovat za "velikána" nebo jen další z řady.
    • Rozhodně jen "další z řady". Na GW2 to nemá. Kdyby to nemělo značku D&D, tak je to naprosto zbytečná záležitost. Zpracování,podprůměrné, i když vím, že je to v betě.
      • Stejný názor. Čas strávený v GW2 je rozhodně větší porce zábavy a hratelnosti.
        • To si nemyslím, GW2 jsem si předobjednal hned, jak jen to bylo možné a po vydání jsem udělal 45 lvl a pak zábava tak nějak opadla ...prostě neskutečnej stereotyp..PvP zábavné také jen z počátku a Eventy se opakovaly, problém byl pak v tom, že v lokacích pro 40-50 moc lidí nebývalo a splnit tak nějaký event např. pod vodou sám bylo nemožné.

          NW hraji zatím 4. dnem ..lvl 24 rogue a zatím si to užívám mnohem více než-li GW2 ..doufám, že mě to neomrzí tak rychle jako GW2 :)

          Líbí se mi, jakým systémem jsou řešeny lokace (něco na styl Dragon Age I->přesouvání na mapě) PvP je zábavné, ovšem zamrzí často nemožné složení týmů. Dungeony a Skirmishe, když nepočítám zjevně špatně nastavený drop (z jednoho bosse vždy stejná rare věc), tak jsou velice zábavné (aspoň tedy pro mne) a dají se zatím zvládnout i bez tanka, ale to dozajisté příjde s většími lvl dungeony :)
        • Věc názoru. Já lituju i toho beta víkendu co jsem to GW2 hrál. Měl jsem přehnaná očekávání, ale za to si autoři mohli sami, protože těch řečí jak to bude jiné a odlišné od všeho a pak dostanu to stejný jako každé druhé MMO. Ne děkuji ani na půjčeném acc jsem nevydržel později hrát déle jak hodinu a letělo to. Jinak kdyby to nebylo D&D ? Kdyby, ale ono to je ! Stejně jak je GW2 o ničem, ale zadarmo tak tohle může být o ničem, ale zadarmo + D&D :)
          PS. pravej GW je jen jeden a to ten první. *7*
  • Nvm co tu zvanite o accountu me rto beha max v pohode... a inac s tema full serverama jn.. na tom se pracuje ted v 9 rano cekaci doba 1500 hracu :D
    • To je ještě dobrý, akorát čekám, čekací listina 3641, po dvou minutách 105456... je cosi shnilého v zemi Neverwintrovské *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit