Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Hlavně už vás ale nečeká výmaz postavy kvůli další fázi testovacího procesu"
    z tejto vety som pochopil, že postava mi ostane aj po skončení bety a prejdení na ostrú verziu...čo je blbosť, ne?
    • Shania
      Tohle je tzv soft launch, zadny wipe uz nebude.
    • Proc by to mela byt blbost ?
      • na ofiko stránke vo faq je poznámka, že pred headstartom bude wip.
        • No predpokladam, ze si redaktor tu informaci nevycucal z prstu a ze FAQ je vetsinou jen nejaka okopirovana sablona.
          • mohol by postnuť, kde to zobral, na mainpage som sa o tom akosi nedočítal.
            • Early Access Exclusives for Neverwinter Founders

              Five days Open Beta early access for Hero of the North Founder's Pack purchasers.

              Three days Open Beta early access for Guardian of Neverwinter Pack purchasers.

              Note: There will be no character wipes after April 25th.
  • Tato hra má neco do sebe, chtěl jsem to s kamosi vyzkouset jako oddych od WOW ale nejak jsme na WOW zapomeli :D. Jinak pro lidi co znaji Baldurs gate , Oblivion apod. hry v tom je trochu nostalgie. Porovnanim s GW2 k cemu mi to prijde nejvic podobne - GW2 jsem prestal hrat po doexpeni a uz se k nemu nevratil a pravda je takova ze bych prestal i driv ale stale sem cekal na to co z toho vyleze. Tato hra mi prijde ve vsech aspektech lepsi (pvp, dungy, hratelnost, narocnost na HW) Uvidime snad se zase nezklamu, zatim me hodne bavi....
  • Vrook
    Tyvole u většiny her jsem měl problémy, že jsem se nemohl dostat do hry. Tohle mi nejde ani stáhnout, ač jsem se s tim sr*al asi hodinu a půl. Skvělej přístup.. No nic, vypínám a už na to ani nešáhnu. Ko*otina..
    • Buď v klidu taky mi to stahuje 8 kb/s místo 8000 kb/s :-) stáhnu to v práci tam jsem nikdy neměl s ničím problém
    • A co ti na tom nešlo? Mně to šlo uplně bez problému, jen čekám ve frontě dlouhé jak na fotku Lenina
      • Vrook
        No přes klienta se mi to stahovalo asi 8kbps a když jsem si stáhl ten torrent, tak asi 17kbps.. na to fakt nemám náladu. Všechno ostatní stahuju plnou rychlostí, takže u mě problém neni.
        • PWE ma problemy s klienty, nekteri nejsou schopni hrat nebo updatovat Blacklight do ted. zavedli tam manualni patche a ty taky skoro nefungujou, nic si z toho nedelej.
        • Nejspíš bude.
  • resolut1
    nedá sa tam prihlásiť akoby to bolo preplnené
  • me vsechno funguje normalne lidi ja hraju ....
  • Kein
    No tak jsem to zkusil a moc mě to nenadchlo teda...
    • Ja si nemuzu pomoct, ale zatim celkem fajn. Takove normalni MMO, navic je to pouze beta a spousta veci se tam jeste doda. Jinak je to proste klon star treku od perfect world, vicemene pouzili stejnou zakladnu a hodili ji na DnD.
      Ale myslim, ze u toho chvilku aspon zustanu :)
  • takze uz sa nejde prihlasit pre zmenu vobec...
    • no jestli to neni tim ze ted jsou shozeny servery zhruba jeste tak na 3hodky je to na strance i na launcheru
  • Ahoj Neví někdo o cz fanstránkách na neverwinter online?
    • díky *14*
    • http://www.neverwinter-online.cz/
  • ani za tu pi.u sa tam nemozem zalogovat furt ze invalid pass or name uz treti account ...je.em takyto servis nech idu do pi *9*
    • je to komplet nepripravené, nejde sa prihlásiť, alebo velké čakacie doby. To je tak, keď majú až tri servery.
  • jen aby to nedopadlo jako další mmo ktere na chvilku zazari a pak zhasne. radsi pockam.
    • Pockas az zhasne, abys pak uz nemel sanci to ani poradne vyzkouset ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit