Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Super! Díky! 😀

  • Veskoslav

    Děkuji:) Jinak ta "hláška" spíše vypovídá o Tobě.

  • Veskoslav

    Nech ho. To je lito. IQ pod bodem mrazu.

  • Jackoslav426

    Odvážné tvrzení by to právě bylo v případě kdybych střelil nějaký procento od pasu. Právě proto, že ty náklady neznám, tak to dělat nebudu. Epic není jediný, obchody publisherů rostou jak houby po dešti, všichni si spočítali, že Steam už není tak důležitý jako dřív a čím víc si hráči zvyknou nakupovat jinde, tím menší důležitost bude mít a oni se nebudou muset dělit o část výdělku.

    Stačí se jen zamyslet nad tím, proč to ti publisheři dělají.. kdyby se jim to finančně nevyplatilo, tak do toho nejdou.

  • To je docela hodně odvážné tvrzení, když náklady neznáš. Navíc Epic se teď chová z dlouhdobého hlediska neekonomicky, protože uplácí (dotuje) hry, aby vůbec měl co prodávat (dobrovolně k němu nikdo nechce). Jakmile pohltí určitou část her a hráčů, tak už tak "štědrý" nebude. Asi jako když se u nás s autobusy jezdilo tvrdě pod náklady a když se tím zlikvidovala konkurence, tak se ceny vrátily a ješte zvýšily.

  • Jackoslav426

    Netuším a hlavně to vůbec nemusíme řešit. S tím si trh sám poradí, tím jak Steam bude ztrácet další klienty, bude muset opět snížit výši svých provizí (což už udělal v době kdy na trh vstoupil Epic) Vzhledem k tomu kolik miliard dolarů vydělává má prostoru dost.

  • Dobre je si pojistit ty soubory, které to mají v sobě úložené. Dá se to najít na internetu, z hlavy si nevzpomenu jaky to je adresář. Spoléhat na to, že se to už nestane není zrovna správně krok... Otázka je, aby ty soubory byli co k čemu v tom "novém steamu". 

  • Jinak tady je ten můj screen co jsi chtěl:


    GOG 2.0

  • Jasně, ale kolik je podle tebe ideální podíl ze zisku, kterým má Steam krýt svoje náklady?

  • Thorleif_cz

    Steam odhalil plány pro rok 2019 dávno předtím, než pro něj EGS vůbec začal být byť jen náznakem konkurence.

    https://steamcommunity.com/groups/steamworks/announcements/detail/1697194621363928453

    +- 14 dní před oznámením exkluzivity Metra Exodus na EGS.


  • SalemCZ

    Jak víš že budeš muset? Tak R* už to zkoušel podobně ne? Ten Social Club původně mám pocit byl Launcher

  • Jackoslav426

    Ano, pokud budeš chtít hrát RDR2, budeš muset koupit a hrát přes launcher. Ty sis to přetvořil v něco jiného, že Rockstar někoho nutí něco kupovat, což jsem nenapsal. A nebo jsi ten typ, co místo argumentu slovíčkaří, teď nevím. 😀

  • SalemCZ

    kolik máš her? Taky se mi stalo že jsem ztratil kategorie, tak snad teď to mají pojištěný

  • Nechápu ty uvozovky. Testování = běžné používání betaverze. Neměl bys požádat svého psychiatra o silnější léky? Tvé příspěvky totiž vypovídají o nebezpečně rozvinuté mentální poruše. Mohlo by se taky stát, že doma ublížíš mamince nebo tatínkovi.

  • Od toho faceliftu steamu to s ním jde jen z kopce. Zmíněný voicechat, který jednou fungoval lépe než skype i diskord a teď je to jen zklamání. V létě mi po zapnutí, po restartu steamu kvůli aktualizaci, zmizeli všechny kategorie. Opravdu radost ztratit 10 let tříděných her a mít z toho zase chaotickou knihovnu, která se nepočítá na desítky titulů. A díky cloadu se změna (pro mě destrukce knihovny) převedla i na NB (blbé, když je nastaveno automatické zapnutí klienta a WiFi při startu NB). Takže čekám, co podělá teď ta nová knihovna. Pevně doufám, že alespoň nově roztříděne kousky zůstanou ve svých kategoriích jinak mě opravdu z toho steamu rupne cevka 😀. 

    Ne fakt... je plno klientů, epic steamu šlape na paty a Steam mě tento rok vytáčí víc než minule roky kdy se nesnažil ani o nějaké hry natož nějaké inovace fungujícího launcheru. 

  • SalemCZ

    Sakra a to jsem myslel že tu nejvíc brečím já 😱

  • SalemCZ

    tak nikde není psáno že RDR2 bude jenom na R*, ubi má taky Launcher a hry má na Steamu i Epicu, MS mělo taky store a teď dává hry na Steama. Jako R* třeba chce mít jenom možnost by to mohly hrát bez Steama a ne only Steam/epic. 

  • SalemCZ

    já nevím jak pustím počítač a plochu už nevidím, bud tam mám prohlížeč a nebo třeba Steam. Většinou ty nejdůležitěší věci mám na liště u startu.

  • sugyn

    Psal. Cituji "...kolik lidí tu zase bude brečet až budou muset koupit a instalovat RDR2 přes něj."



  • skaven

    ja spustam napr. hru pravy klik na ikonu steam na liste - spustit konkretnu hru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit