Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On někdo opravdu spouští hry ze Steamu a ne z ikony na ploše? Všechno toto mi přijde naprosto zbytečné a je to jen na efekt, že jako něco dělají.

    Co třeba přidat funkci, abych si sám rozhodl, zda chci nebo nechci nějakou hru aktualizovat? A ne aby museli chudáci autoři dávat předchozí verze někam pod betu nebo jak to je.

    I ta "pitomá" konzole mi umožňuje hrát neaktulizovanou hru.

  • BeardedGuy

    Je to tam. Stačí kliknout na tu malou ikonku "play button" vedle filtered list.

  • Carnage666

    Mě se to líbí 🙂 jen doufám že vrátí možnost aby se mi mohli zobrazovat jen instalované hry jako předtím, teď jdou jen nedávno hrané atd.

  • Jackoslav426

    O žádném nucení Rockstaru jsem nic nepsal.

  • Jackoslav426

    Tvůj brekot ohledně Epicu je tu už vyhlášený. 😂

  • lito

    dej sem nick na PSko srabíku. 

  • lito

    Veskoslave ty jsi Steamem placený, nebo to děláš zadarmo? Na druhou stranu si říkám, že asi zadarmo, protože mu děláš spíše medvědí službu. Je neskutečné, že někdo může být posedlý herním klientem. To je nějaké porucha, ne?

  • lito

    "Ve vývoji je to už několik měsíců."


    😂 Ses dobře zabil. 

  • Veskoslav

    U Gearsu je to spíše dáno tím, že je to hra od MS. Kdyby Metro mělo dobré prodeje,tak nevezmou peníze od MS:) 


    A co vím z okolí, tak kdo měl krabici, tak všichni zrušili. A co se týče nákupu přes Epic, tak spousta lidí čeká na únor, kdy bude slabší období, co se týče her. Ale to se nikdy nedozvíme, kolik lidí to koupí na Steamu a kolik na Epicu. 

  • sugyn

    Tohle je presne ten duvod proc clovek by nemel pouzivat slova kterym nerozumi. Stava se potom totiz smesnym. Ovsem ze o monopol se nejedna a uz vubec ne o vykoristovani (chybi znak nespravedliveho vyuzivani nekoho) .  A ne Rockstar potazmo Take Two Interactive skutecne nikoho nutit kupovat RDR2 nemuze, instalovat pres jejich klienta ano je to jejich svate pravo stejne jako moje se rozhodovat penezenkou.

  • JohnyTheZik

    V ramci Xbox Game Passu je i Gears of War 5, to o prodejich vubec, ale vubec nic nevypovida. Naopak to spis svedci o tom, ze xbox si je vedomej zajmu o tu hru, a tak v ramci promotovani svy sluzby skupuje a pridava hry na svuj game pass, podobne jako epic a jini.


    Kdo tu mluvi jenom o Epicu? Ty uz jsi tim normalne jak posedlej.

    > Steam pociťuje konkurenci

    Tim muzou a samozrejme i jsou vsichni dalsi vydavatele a platformy pro digitalni distribuci novejch her.

    edit: koukam, zes to zmenil na steam.. tak to si muzes odmyslet druhou cast my reakce.

  • Veskoslav

    Jasně, pošli screen, jak to "testuješ". 

  • Veskoslav

    A na to jsi šašku přišel jak? Použivám launcher od Bethesdy, Steam, Origin, Uplay, GoG, Battlenet, Epic i Twitch launcer...Jinak argument, že si pleteš monopol a oligopol by nebyl?

  • Veskoslav

    Kolik těch AAA her, co nejsou od Ubisoftu a EA nevyšlo nebo nevyjde na Steamu? Například Metro muselo mít tak skvělé prodeje, že už po měsíci bylo v rámci Xbox Game Passu...

  • Jackoslav426

    Zásluhy Steamu rozhodně nezpochybňuju.. ovšem to o čem píšeš je dávná historie, ve které Steam usnul. Já nemám mechaniku 10 let, mluvit o nějakém lisování je v dnešní době stejné, jak mluvil o walkmanovi.

  • Jackoslav426

    Ahh a největší uplakánek a Steamový onanovač už je tu... 😱

  • Veskoslav

    A další, co ani neví, co je to monopol....Steam je oligopol....


    A umírající? A co je pak uPlay, Origin, Epic?

  • Veskoslav

    Bože...Další, co těm blábolům i věří...Ve vývoji je to už několik měsíců...

  • GoG je hlavně o tom, že si stáhneš offline DRM free instalátor a ten už ti nikdo nevezme, ani když GoG skončí.

  • Proč vykořisťování? Dokázal spoustě studií snížit výdaje na distribuci a komunikační kanály. To s sebou přineslo i to, že bez fyzické distrubice můžou vzniknout i tituly od nezávislých studií s malý rozpočtem a nižšími prodeji, takže by se při klasické distribuci ani nedostali k lisování CD/DVD protože by se to prostě nezaplatilo. Teď hlavně ty větší hráči začínají kalkulovat, jestli se jim nevyplatí rozjet vlastní digitální distribuci. Ona to není žádná sranda a určitě to není bez nákladů, když si představím na kolik musí mít Steam dimenzovaná datacentra, linky k nim a samozřejmě redundace a dostupost, což taky není nic levného. Pak je to taky otázka důvěry. Nikdo mi nezaručí co se stane s knihovnou, až daná distribuce krachne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit