Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa

    Je vtipne, ze nebyt agresivni politiky Epicu, tak by Steam vubec nic nedelal, je to proste zakrnely dinosaurus.

  • Tak s RDR2 jsem si to v prvni chvili vubec nespojil, ale je fakt, ze by to daval obri smysl :)

  • JohnyTheZik

    Nebud naivni. To, ze tady breci par lidi ohledne Epicu a dalsich launcheru, neznamena, ze Steamu pomalu neubejvaj AAA hry a ze ta situace pro ne v tomhle ohledu nebude jen horsi.


    GoG Galaxy je vsechno jen ne konkurence tehle vydavatelu.

  • Jackoslav426

    Steam je umírající dinosaurus, který chcípne na to věčné monopolní vykořisťování. Teď to už přestalo bavit i Rockstar a udělal si svůj vlastní launcher. Jsem zvědavej, kolik lidí tu zase bude brečet až budou muset koupit a instalovat RDR2 přes něj. 😂

  • Marines
    No, her mám na STEAMu sice více, ale možnost zachovat původní abecední nastavení, není úplně od věci, rád vyzkouším i možnost "polic" s dlažkami, ale abych nadával už dopředu, to dělat nebudu. STEAM se dlouho vezl na klídku a malým smrádku a proto mnoho hráčů štval, dnes kdy třeba konkurenční GOG nabízí také možnosti a slevy, ho snad přinutí tu zatuchlinu vyvětrat....
  • SalemCZ

    Seznam na boku máš furt, jenom tam chtějí aby ta knihovna fungovala jako hlavní stránka pro tvoje hry.

  • Proboha hlavně ne žádný "vylepšení" proboha!!! Stačí, jak podělali voice chat, který teď z 90% ani nefunguje. A´ť jdou s dlaždicema do řiti, akorát to bude nepřehledné, mám tam kolem pětiset her, kdo se v tom má pak vyznat boha... takhle jedu a hledám podle abecedy, když jsem echt línej, tak si jméno hry napíšu do vyhledávače...

  • Dobrý vtip. Galaxy 2.0 testuji od první bety a zatím je to katastrofa. Konkurence to není ani Epicu, natož Steamu.

  • Carnage666

    Jakou konkurenci? 😂

  • Nevím proč jsou teď v m´ódě tyhle obří obrázkové dlaždice. To funguje tak maximálně někde, kde máte pár her, ale textový seznam mi přijde vždy lepší a přehlednější.

  • Veskoslav

    Jakou konkurenci? Epic? Nenech se vysmát. V současné chvíli je jediná konkurence pro Steam GoG se svým Galaxy 2.0.


    Mimojiné tyto změny se říkaly už loni, že se testují a tvoří, dávno než nějaký Epic vyhnil z peněz dětských hráčů.

  • Steam pociťuje konkurenci, jinak by se k faceliftu knihovny rozhoupával ještě řadu let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit