Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolik baterek k mobilu má? Já teda hackovat takhle 2-3 hodinky tak jsem skončil. :D
  • Kein
    Proč je video střihnuté v okamžiku, kdy hrdina nasedne do auta? Rád bych viděl alespoň ve videu jak vypadá poškození a fyzika...
    • Miserius
      Buď rád žes neviděl, mrkni na jiný videa
  • Hackol mi niekto ritný zvierač, keď som sa z toho neposr*l?
  • me to prijde jako ACMP prevedeny do sveta Watch Dog
  • to je něco jako na honěnou? On ho hackuje a pak zdrhá? Proč ho rovnou ten hacker nezastřelí. Neříkám, že nic moc, ale hrát na hoňku a na schovku vydrží tak jedno odpoledne, než z toho bude stereotyp *6*
  • A netuší někdo co se stane, když se ten hack dalšího hráče podaří ? "umře" nebo co se vlastně stane ? :)
    • Já bych řekl, že mu zabaví telefon *1*
      • a vrátí na konci školního roku!
        nějaké expy?
  • JustinBieber
    PS4 ftw
  • Zajímalo by mě, jaká je rozloha města. To parkoviště v tý druhý misi v tomhle videu vypadá stejně jako v jednom z těch prvních videí. Zatim se tim tvůrci nikde nechlubí ale pro sandbox je to docela klíčovej údaj...
    • Mart9
      Klíčovej údaj je to spíš u GTA, kde se v tom městě a okolí prostě vyblbneš skoro se vším, co má motor. Tahle hra jde trochu jinou cestou a nemyslím si, že potřebuje trhat rekordy v rozloze.
      • Nechápat mě špatně. Já vůbec nepotřebuju aby WatchDogs trhalo rekordy v rozloze. Jen by mě zajímalo, jak velkou dokážou udělat mapu s takovou mírou detailu, jako je vidět v těch videích...
        • Mart9
          Aha, když si zmiňoval ten klíčový údaj, tak jsem to pochopil tak, že by ti vadilo, kdyby to město bylo právě nějak menší...
      • Podle mého, nejlepší mapa byla v LA Noire. Tam bylo vyřízlá část města (downtown až hollywood) téměř v životní velikosti. Historicky přesná a propracovaná, tohle dokážu ocenit.
  • Mart9
    Bude tam taky nějaká omezená výdrž, nebo se dá sprintovat přes celé město? V tom videu mi to spíš připadalo, že si může běžet, jak dlouho chce.
    • No, radsi uvidim neomezeny sprint nez to nesmyslne omezovani v jinych hrach, kde se hlavni postava zakucka po dobrych dvaceti metrech behu.
  • t3nk
    Podle mě je to dobrý oživení do hry, už jen tím že se útočník či oběť nechová jako NPC, ale má mozek. Co by mi ale vadilo, kdybych šel deset minut po ulici a mezitím se musel bránit pěti útokům. Pro mě tahle gameska vypadá zatím na letošní jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit