Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud zrovna nelaguje na 480p tam, kde před asi tak měsícem jely klidně i 3 720 zároveň bez problémů.... Nevím, co se tam stalo, ale net mám pořád stejnej a nikde jinde problém nemám, třeba streamy na youtube jsou naprosto v klidu, donedávna jsem proti twitchi neměl vlastně žádné výhrady, ale poslední dobou ta stabilita šla fakt dost dolů, aspoň teda u mě.
  • nahodou starcraft tam bezi i v 1080p :-)
  • Ja nevim teda, vetsinou je twitch rozmazany, nic tam poradne nejde videt a jeste to laguje. Radsi se zpozdenim na youtube v lepsi kvalite.
  • To já na videa z her koukám převážně kvůli komentáři té osoby.
  • Tak jednoduchou :D já jsem hrál LoLko, ale moba hry mě moc nedrží, radši hraju buď sc2 nebo nějakou jinou hru ( např. CS, Armu, nebo teď WT)
  • Tento tvor se opravdu považuje za pupek světa... Pokud považuje jako jedinou míru úspěchu her portál s 40M uživately měsíčně.... Vzhledem k jeho výrokům a fotce vypadá jako nadšený houbař, který letos našel opravdu spousty houbiček...
  • Tak tomu Amen.

    Někdy člověk musí ten stream aktualizovat několikrát po sobě, než se twitch uráčí nabídnout nějakej napůl decentní server na kterym nebude lagovat 480p
  • Ja to pochopil trochu jinak (mozna spatne, mozna ne, porad mam twitch jako stream e-sportu), ale hodne MP hram dneska porad chybi poradny spectate mod. Valve udelalo skvele HLTV uz pred 15 lety, kdy hru(zapas) slo sledovat podle potreby. Kdyz si vezmu treba battlefield 3, tak ten myslim spectate mod ani nema (fakt nevim, kdyz jsem se pripojoval do hry, zadnou takove moznosti jsem si nevsiml) a streamovani zapasu je omezene na pohled jednoho hrace. To pak neni extra zabavne sledovat hrace, co se snazi dostat zpet do boje pres pul mapy.

    Ke grafice - stary dobry counter strike mel relativne velkou sledovanost i v te 10 let stare grafice.
  • Von_Ljonborg
    Lolko má dobrou hratelnost? :-D Možná když je člověk ret@rdovanej Američan po mozkový obrně s půlkou mozku a třema prstama na obou rukou.
  • Von_Ljonborg
    King of Sweden!
  • Ne, tool.
  • Nevím, asi žiji pod kamenem, ale o něčem jako "twitch" apod. jsem nikdy neslyšel *15*

    Když už se dívat, jak někdo hraje videohru, tak to jedině pakliže jsem s danou osobou/osobami ve stejný místnosti. Je to větší sranda, můžete kecat o kdečem a pomlouvat, často si všimnete věcí, na který hráč nemá čas a pak se tomu ještě zasmějete. Prostě pohoda *3* Tak mě napadá, že tohle je jedna z výhod konzolí, prostě po někom mrsknete ovladačem, ať chvílí zase hraje on *4*

    Ale zpět k internetu. Čas od času mrknu, jestli Angry Joe nemá novou recenzi (ty jeho některý "ranty" jsou šílený *1* ) a nebo TotalBiscuita (je hezké že zmiňuje i technický stav her). A ještě robbaz... U těch jeho skyrim videí jsem umíral smíchy, i když jsem ho nikdy nehrál (možná proto *15*) a nebo jeho swedish family a soul calibur 5 - omg wtf lol *15*

    Ostatní "lets playe" tak nějak nesnáším :/
  • Jack1947
    Or... Troll?
  • Kr.Pa
    Jen hratelnost nestací? Kdo me vyjmenuje aspo 20 her které mají vynikající hratelnost a špatnou grafiku? Ten člověk zaspal asi 20 let!
  • hipster *1* ale jsem na tom stejně. já odebírám většinu tgs / polaris lidí. tam je velká variabilita contentu. od lets play přes analýzy, podcast, zprávy, machinimu atd. a většinou mě jejich videja navnadí, abych si to taky zahrál..
  • Jack1947
    Ty si ale ¸¸Joe" *15* .
  • Jack1947
    Ja nechapu vubec mysleni, zdejsich jedincu. *15* obcas *7* ...
  • ja vobec nechapem preco su tu slova zakazane.
  • vdaka tomu ze som kukal na streamy z HoN tak som sa naucil kopu novych veci a zlepsil svoje schopnosti v hre:) To je len priklad pre teba.
  • proč by se nedalo koukat na sims, ja na to koukam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit