Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radšej si pozriem p*rno...dpč prečo je p*rno zakázané slovo??
  • Když si koupíš kopačák, tak předpokládám, že s ním hraješ fotbal a ne jenom na něho čučíš.

    Tak proč by se měly hry, které si někdo koupí, přizpůsobovat k čučení...
  • Já jsem se díval na lets playe v době, kdy to ještě nebylo v tak módě aneb když hrál starší brácha :D. A bavilo mě to. Osobně proti tomu nic nemám, dávám ale přednost podcastům nebo když nějaká redakce má kvalitní lets play (dejme tomu ze hry, která mě zajímá nebo je retro). Ale jak říkám, každý dává přednsot něčemu jinému.
  • Jack1947
    Jo ale tady se to bere uplne., obecne jako ze se nekdo diva i na obycejnou hru = na hlavu pch.
    (spise bez hlavy).
  • Tak dava celkom zmysel ze cisto sp hry ako last of us sa nebudu streamovat dlho neznamena ze zaniknu lebo ich nik nebude streamovat rok po vidani. Napr na taky sims sa neda pozerat a urcite nezanikne zato ze nebude na twitch.tv:D
  • musis to brat jinak...misto na fotbal,hokej etc(sporty v tv/netu absolutne nemusim) se raci kouknu na turnaj v SC2 a bavim se u toho mnohem vic... tady to neni o tom jestli hrat/divat...
  • Jo no.. taky nechápu všechny ty fotbalové fanoušky..
  • AngryJoe je tool jak sviňa.
  • Jack1947
    Lenost co jineho , jakej to pak ma vyznam nevim.
    (Mne treba nebavi koukat na videa z her, jak nekdo hraje kdyz ja nehraju, je to na nervy a nuda... nepocitam walkthrough kdyz potrebuju pomoc tam logicky mne zajima jak nekdo hraje- vyuzivam sak jen velmi malo skoro vubec.)
  • Já bych radši než toho chlapa brál tu holku :D to by pak např ty DLC z B3 byly výhodný :D:D
  • TJ, ale většinou ty hry mají i velmi dobrou hratelnost ( LoLko, sc2, atd..) Ty hry který mají dobrou hratelnost a dobře vypadají dlouho přeívají, ale hry co jen dobře vypadají tak ty rychle zanikají :)
  • není daleko doba kdy si koupite hru, zadate nekde kod, prijde vam mail s videem o cem to bylo, a jako bonus vam ho prijde slečna z EA vykourit, nebo vam prijde chlap dat pesti (forma DLC )
  • To je pak jasná volba. Ovšem seriozně by mě zajímalo co lidi vede k tomu že jsou líní už i sami hrát :)
  • Cucet na sport misto toho, aby ho nekdo provozoval ;)
    Ja mel teda za to, ze hodne lidi sleduje twitch prave kvuli e-sportu, popr pokud najdou hru, kterou si chteji koupit, tak to maji jako gameplay video. Fotbalek si s prateli zahraju, ale stejne se na oblibeny klub/mistrostvi podivam v televizi, stejne tak hra, kterou si zahraju sam, ale na e-sport akci se kouknu na internetu. A ze to nekoho nebere? Me taky nebere tenis, tak se na nej proste v televizi nedivam.
  • TheSilverBoy
    ať chcete nebo nechcete ten chlap má pravdu v jedný věci a to že na hry který se dobře dívá přežijou dýl mnohem dýl *7*
  • když je takový namachrovaný, tak ať radši zapracuje na mobilní aplikaci, ta je strašná
  • walltar
    A navíc zadarmo že? *1*
  • "... protože jen hratelnost už dneska nestačí."
    Ta koukatelnost ma byt jako neco navic, kdyz hra bude mit hratelnost na ***, tak ji nikdo hrat nebude a co nikdo nehraje, to nikdo nevysila a tedy ani nikdo nesleduje.
  • Kdo by hrál, když může na hry čumět co? :D
  • A ja twitch.tv odkazujem nech už konečne spravia servery aj pre EÚ. 720+ je nepozerateľné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit