Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Já jsem z toho byl teda ve svý době vyklepanej jak startka 😅 

    A to nejen z atmosféry, ale i z HW nároků. Oproti tomu co jsme měl kdysi za standard jsem se fakt bál, že mě nepřátelé obklíčí, obejdou a vpadnou mi do zad, že jsem z toho byl chvílema až paranoidní. Obzvlášť, když jsem pak prolézal kancelářský openspace s brokovnicí a čekal, kdy a kde se objeví ty stealth assasíni. To jsem tenkrát vystřílel víc broků z nervozity do prostoru než do nepřátel 😆


    Matně si pamatuju, že jsem to chtěl tak rok dva zpětně rozehrát, ale měl jsem tam problém při míření s jakoby "plovoucí" myší. Možná je čas to znovu naisntalovat  a mrknout se tomu na zoubek. 

  • Veskoslav

    Tak to prr, pár scén tam bylo vyloženě na "posrání", když ten malý zmetek zrovna "koukal", když jste někde vylezli. Rozhodně ta hra byla stokrát děsivější než ta hrůza, co si říkala Doom 3.

  • Inquisitor
    Byla to skvělá střílečka s paranormálním nádechem, ale nijak zvlášť jsem se u toho neděsil. Ale asi záleží v jakym věku to kdo hrál, protože hrát to jako dítě tak nevim 
  • triptich

    ale bol desivý, bol. jasné, z dnešného pohľadu už nie, ale v dobách, keď sa mi dostal do rúk ako čerstvá novinka... bol desivý :D

    celkovo to bola príjemná a podarená hra, aspoň ja na ňu v tom duchu spomínam. vďaka za pripomenutie.

  • Vojtzech

    Přiznám se, že na herní horory jsem celkem pos*ra (ač filmový se mnou moc nedělají). Outlast  jsem třeba ani nedohrál. Ale FEAR mi taky nepřišel děsivý. Měl sice dobrý lekačky, ale tím, že jsem měl pořád v ruce slušný arzenál a mohl se bránit, pocit neustálýho strachu se prostě nedostavil. Dohrál jsem to několikrát. Stejně tak mi nevadily Residenty nebo Alien, jak mám kvéra nebojím se :-D


  • Painkiller   ne asi : D to se mi hned vybavilo, jak jsem pro nej tehdy s rodici jel do JRC do Plzne :D Jeste se prodaval v takove te obri papirove krabici : DD

  • Phillios191

    FEAR že nebyl děsivý? Ale kde že... to pak tedy nevím co je Outlast a Amnesia, když FEAR nebyl děsivý. Já tam nesnášel ty elektrizující assassiny, ty byly skvělý, celkově design enemáků byl skvělej podle mě + hudba. Hlavně FEAR je jeden z mála hororů, co umí děsit hodně nepředvídavě, nikdy si člověk není jistý, tím co bude následovat a to jsem na té hře miloval a miluji dodnes. Pro mě už jen samotné ozvučení bylo děsivé zcela dostatečně to nepočítám ty skvělé flashbacky, kde se na pár milisekund objeví na obrazovce cosi krvavé, že to ani hráč nestačí zanalyzovat. Hra je plná všelijakých paranormálních jevů, což bylo pro mě silně deprimující tehdy.

  • Jack1947

    Tak to nevím, mě ta holčička a začátek celkem dokázal vyděsit, ale je pravda že jsem byl malej cucák co nemohl sledovat horory v tv aniž by se nebudil jestli někdo, nepotuluje po bytě 😛

    Stejnak, ten horor tam byl a byl dávkován velice dobře. Extraction point byl super datadisk který tu původní hru dovedl k dokonalosti téměř.

    Tak jasně ani jsem to tehdy nedohrál a ve stejné době vycházel Painkiller ale tak originální zbraně se prostě dnes už neuvidí, Hřebíkomet ftw a přispendlení protiovníků na zed... vlastně si ani nějakou jinou zbran moc nepamatuji a no pak ten supr multuplayer ten byl taky celkem dobrý ale co FEAR mělo hlavně myslící a taktizující AI ta byla naposled viděna až v Crysis a pak už nwebyla vidět vůbec 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit