Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Hives - Come on! *5*
  • Me by stacily undergroundy s novou grafikou. Free roam mesto, levny auta,...
  • video kvalitativne a obsahove je zhruba na takove urovni, jako by to splacala uklizecka o prestavce mezi lestenim pisoaru v ea kanclech. nicmene serie nfs byla na pocatku celkem solidni, nfs3 bylo pomerne zabavnym dilem, porsche serii vytahlo celkem nahoru, hlavne s destrukncnim modelem, kde po narazu bylo mistama obtizne dojet s poskozenym vozem do cile, potazmo na bodovanem miste. od dilu underground to slo do kopru, kycovite tuningy, "nastaveni" auta, kde rozdil snad nebyl ani videt a hratelnost s obtiznosti na urovni "dam hrnek od kafe na sipku dopredu, pujdu mlade vykropit kaplicku, pak se vratim ke kompu a hle, je ze me nejvetsi rizek ve virtualnim cool meste". akorat serie shift to vysvihla o dost nahoru, ale vzhledem k tomu, ze dal uz se se shifty asi nepocita, takze pocitam, ze kvalita serie bude na urovni vyvrhnute obsahu zaludku po poziti leca a zapitim becherovkou.
  • Jack1947
    Need no $hit!
  • RakeW
    V podstatě to mám podobně jako většina místních, ale mám v sérií značné výpadky.

    Demo NFS s Viperem jsem viděl poprvé u kamaráda na 486. Bylo mi pět a za vrchol závodění jsem měl Stunts, takže jsem měl samozřejmě oči na vrch hlavy. O mnoho let později jsem se opět přes demo (první herní časopis, co jsem si koupil, Gamestar tuším z května 2000?) dostal k Porsche a následně poněkud diskontinuálně zažil několik dlouhých split-screen sessions s kamarády v NFS 2. Trochu jsem líznul HP2, ale Undergroundy 1 i 2 se mi na počítači ohřály celkem dlouho. Pak už jsem snad kromě pouhého dema na The Run už na xbox (a bavilo mě, takové blbé závodní CoD :)) k žádné další hře v sérii nedostal. Asi před dvěma lety jsem oprášil starou pirátskou kopii Porsche a sjel na svém neherním NTB celou kariéru i Factory Drivera, pořád je to výborná hra :).

    No, teď jsem si teprve uvědomil, že jsem žádné NFS nikdy nehrál z originálky, tak to EA dlužím minimálně pár nákupů, až to někdy vytáhnou na GOG.com...

    Jo a jinak poslední nejlepší Need for Speed bude, hádám, Forza Horizon :).
  • Kein
    EA už nevěřím a nejspíše nikdy věřit už nebudu. Tohle video mi jest důkazem. Místo toho aby zabrnkali na strunku nostalgie a snažili se opět titul nakopnout vytvořením dojmu, že na staré Needy Electronic Arts nezapomnělo, tak tam nacpali raději cut scény z naprosto podprůměrného filmu...srát na ně. Prodeje jim klesají pomalu s každým novým dílem a ti magoři si pořád myslí, že když tam narvou víc blikátek a světelných čar, tak jim to pomůže...leda prd...Můj názor je, že jim pomůže leda čistokrevný remake starších původních Needů...Já osobně bych s kreditkou v ruce uvítal remake NFS III nebo IV. Pokud do Needů nenavrátí tu Top Gearovskou atmosféru a budou z toho dělat cirkus tak ode mne prachy neuvidí ani z vlaku.
    • Řekl bych, že lidi, co teď pracují v EA (jak management, tak tvůrci her) ani neví o tom, že NFS byl kdysi seriózní závodní titul, který se snažil jít spíš tou realističtější cestou. NFS už nikdy nebude takové, jaké bylo, ale vzhledem k tomu, že se chystá project CARS, tak je to celkem jedno.
      • NfS bylo závodní titul pouze v prvním díle a pak páté Porsche. Shift je tak napůl cesty (s sharp tyres mode pak už to můžeme počítat za skoro-simulator). Škoda, že EA pak nepokračovalo v sérii Sports Car GT od ISI (přímý předchůdce rFactoru).
  • Jednička až pětka. Pro mě asi nejlepší díl čtyřka kam se daly skvěle dohrávat amatérská auta na která jsem se těšil jako malý kluk. Porsche bylo super, jen kdyby tam nebyly jen Porsche :) Underground mě už moc nebavil. Most Wanted nebyly zlý a pak už to šlo do pryč, škoda. Jak jsem se vždy těšil, teď už nové díly maximálně vyzkouším. Jízdní model, samé nové husté "fíčury". Chci zpět přijatelný jízdní model, exotická auta, epické tratě, provoz, pocit že si jízdu opravdu užívám jako v nějakém filmu.
  • NFS jsem hrál od prvního dílu, nikdy nezapomenu na moment, kdy jsem poprvé ve SCOREčku viděl první screenshoty z NFS1, které tehdy vyrážely dech. Měl jsem je vystřihnuté a nalepené na skříni. Ta hra v té době byla prostě úplně přelomová a kdo to nezažil, tak asi nepochopí. Smutné ale je, jakým směrem se pak série vyvýjela. Zatímco před 15 lety se netrpělivě čekalo na nový díl jako na smilování, dnes se při zaznění názvu NFS spíš hráči vysmějí. Poslední opravdu skvělý díl je pro mě NFS:Porsche, který byl podle mě dokonalý po všech stránkách (v té době). Underground mě taky bavil, ale tam hratelnost shazovaly zbytečné kraviny jako soupeři, kterým v závodě nešlo ujet apod. Shift bylo podle mě velmi zajímavé zpestření, jenže ta hra se snažila působit realisticky a přitom v ní ani nešlo otočit auto na ručku...
  • firebug
    Docela slabé video. Mohli to udělat tak o 5 minut delší. Takhle dostane každá hra prostor tak 4 sekund a po Most Wanted se už v jednotlivých titulech slušně ztrácím...
  • Popravdě víc než toto video mi připomene NFS intro ze starších dílů.
    NFS 2: https://www.youtube.com/watch?v=ASUCj2Uyats
    NFS 3: https://www.youtube.com/watch?v=HTd4jAXt0kc
    NFS 4: https://www.youtube.com/watch?v=CqSgIzglbSE
    NFS 5: https://www.youtube.com/watch?v=45f11Bqb83c
    • Kein
      NFS III intro naprosto nejvíce petrolhead věc...Jiskřící svíčka a odletávájící jiskry...když to porovnám ze sračkojidníma děckýma intrama z nových dílů, chce se mi smát...možná brečet. *5*
    • NFS 3 intro se mi líbí nejvíc. Celkově mi nejvíc z celé série učarovalo NFS 3, taky menu hudbu mám i v autě na CD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit