Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    NFS 2 je určitě moje největší srdcovka, vlastně to byla nesjpíš první "velká" PC hra, kterou jsem hrál, když mi bylo asi devět. NFS 3, 4 a Porsche si taky vzalo desítky hodin, to samé Undergroundi a Most Wanted. Od té doby jsem u některých dílů vyzkoušel maximálně demo, jinak mě nechytly. Ale ty začátky mi nikdo nevezme :)

    Jinak to video jako takové je docela slabé, určitě by to šlo sestříhat daleko úderněji.

    Kéž by staré Needy EA uvolnilo na GOG.
    • x_ander
      Každopádně když jsem tuhle vypalovačku zažitou z High Stakes slyšel o víc jak 10 let později v Mass Effectu 2 na Omeze, tak mi i slza ukápla.

      http://www.youtube.com/watch?v=7aTT7hcVpN8&list=PL54028FD9AAF91943
      • Paul_cz
        Jo, pamatuju si když jsem viděl ME2 u kamaráda, a on byl zrovna v týhle lokaci. Přišel jsem domu a objednal si krabici ME2 :D
  • Loneck
    NFS 3, 4, 5 a pak na shledanou.
  • Amylee.Anderson
    Joooo, kolik jsem se nahrála Underground 2. Nejlepší díl, minimálně kvůli tý hudbě :)
  • krasnej how to kill the series trailer, tleskam
    Nastesti mi vzpominky na opravdovy NFS uz nikdo temahle kydancema nevymaze :)
  • klasika https://www.youtube.com/watch?v=ziX_f7rdFD4&list=PLEF7E01B7DC443E49
    • Homwtown z NFS3 znám nazpaměť ještě teď *1*
  • Kinet1c
    naj nfs 1-2-3-4-Porsche-HP-U1-U2-MW2005-Carbon a koniec, dalsie podla mna nestoja za rec, aj ked undercover, este ocenujem, to ake take tunenie a niektore auto ako vytuneny Bugatti Veyron, stym zrychlenim a zvukom atd, tak ako v carbon, mercedes, ten zvuk motoru OMG, inak vsetko co bolo produkovane od 2010 je h.vno

    btw chcel by som velmi aby sa to vratilo niekde ku 3 a 4, tzn zaujimave mapy niekde aj v prirode atd, bez policajtov, iba jazda, preteky, na ten sposob, nemyslim Run.
  • je zajímavý a výročí 20. let nevydaji žádnou hru
    • Veď práve, na oslávenie druhej dekády sa rozhodli aspoň rok tú sériu neznásilňovať
  • Mato1987
    Porsche Unleashed, Underground 1, hot pursuit 2, shift, hot pursuit 2010, most wanted 2012, rivals.
    To je moje poradie najobľúbenejších nfs hier :)
  • High Stakes, Hot Pursit (old), UD1,2,MW Jsou nejlepší podle mě NFS. Respektive to jsou hry co mám nejvíc odehráno hodin ze všech...
  • NFS 2, 3 a hlavně 4 je pro mě srdcovka. Dnes tyto hry už dávno nahraji, ale soundtrack si vždy rád poslechnu při jakékoli příležitosti. *4*
    • Soundtrack nostalgie to znám jak to na nás vždycky padne to děctví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit