Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cocra
    Jo to byly casy :-) Trojka byla ma prvni hra na mem prvnim PC. Lambo Diablo SV byla nej kara. Zdravim vsecky nostalgiky, co tu dobu pamatuji :-)
  • cumpi3
    NFS 3,4,5 jednoznačně nejlepší a srdcovky...undergroundy nejsou špatný, ale pro mě už to není tak úplně ono..
  • NFS 2 a 3 nejlepsi, ale to mistni deti nepochopi, protoze to nezazili.
    • Deti se se prave ted uci cesky (mozna jim ale skola jiz skoncila).
    • Erendiel
      Je tohle vytahování nutné? *7*
  • Porsche ;Underground 1,2 ;Most wanted <3
  • saburo
    za mě asi nejvíce hrané NFS IV: Road Challenge. Pamatuju, jak jsem s překvapeným výrazem ohlašoval kamarádovi: "Ty vole, jsem narazil do značky a prasklo mi světlo!"
    what a day that was... *15*
    • jojo z takovejch veci sem taky bejval naměkko :))
  • Blbečci, vynechali Hot Pursuit :))

    Nejlepší díl je samozřejmě Porsche 2000, jízdní model tam byl sice arkádový, ale nešlo zatáhnout ručku a projet všechno driftem, takže výsledkem byla jedna z nejzábavnějších jízd, protože jste si stejně museli dávat pořád bacha na každou zatáčku když se jelo přes 150 Km/h.
    A co tepve při 250 a více :)

    Taky čtyřka ušla a Underhroudy 2 měly své dobré.
    • cumpi3
      "ízdní model tam byl sice arkádový" ... v každém nfs byl arkádový...
      ale maximální souhlas...krom toho to bylo hra vskutku originální herními mody: evolucí a továrním jezdcem *4* a taky pro mě jediné NFS, které je 100x lepší hrát na volantu než na klávesnici *4*
      • No to sem tim myslel, ze to je jedinej dil, kde se auto dalo ovladat nejak priblizne jako opravdovy :D
        • cumpi3
          pokud nepocitame shft, tak se to nejak opravdu blizilo realite nejvic *1*
    • Naprosty souhlas, presne tyto dily jsem si uzil nejvic. Po Underground 2 sla cela serie z pohledu zabavy celkem do kytek.
  • Pro NFC Porsche Unleashed, věnováno jen 0,5sec ve videu?:D Podlě me je to jeden z nej dílu série:D
    • NFS samozrejme:x
  • Ten trailer si myslím docela vystihuje co s tou sérií udělali. Sotva si stihnete pořádně projet jeden díl tak přijde střih a je tu další a další a další a horší a horší ..
    • Mart9
      To je vynikající názor. Přesně mě to taky napadlo. Ještě bych dodal, že typické je z mého pohledu i to, že tam člověk pozná ty starší NFS jako Hot Pursuit 2 nebo Underground, ale jak jsou ukázky z těch novějších, už se v tom postupně ztrácí
  • Edie
    The Hives - Come On https://www.youtube.com/watch?v=SmftMfRpkVY *3*
    • Amylee.Anderson
      Ale prd :P This! - https://www.youtube.com/watch?v=Q7_9qivK_Ew
  • NFS II - tolik vzpomínek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit