Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti WoT, hraju od uzavř. bety, ale právě proto nechci, aby WT skončil jen jako arkáda, páč hrozí stereotyp :)
  • jj RO2 je perfektní... a nejen z pohledu tanku... *14*
  • No ono hlavně ti zkušení hráči co WoT pořád hrají přecházet moc nebudou, protože ti už mají několik desítek (pět a více - já osobně třeba osmnáct) a představa, že si to budu muset vše zase expit mě přinutí zůstat u WoT ať bude WT sebelepší... (a to nemluvím o penězích co jsem do WoT už dal a o které bych přišel)...
    Takže přejdou jen noobové a ti co jsou sice dobří, ale zatím nemají tolik naježděno. Pro zkušené to bude spíše dobrá zpráva, protože nováčků ubude a zvedne se (snad) zase kvalita hráčů (alespoň na chvíli)... Pro mě osobně přichází WT se zpožděním víc jak rok... no smůla, sice vyzkouším, ale prostě buď zůstanu u WoT a nebo zcela přestanu tanky hrát...
  • to x: Jo spotting systém má dost brutální nevýhodu: ping, systém absolutně nepočítá s pingem, takže ho spotneš, až už na něj nemůžeš, no a občas (často) si z tebe udělá spotting systém docela srandu. Tohle mi na WoT vadí nejvíc, ale je to kvůli malým mapám (snadněji se balancují a nehledáš tam tanky půl hodiny jako bys to měl na rozlehlejších mapách)

    Vlastně spotting/visibility systém je ten důvod proč už WoT nehraju. Třeba nebudu hrát ani WT kdo ví :D
  • vlevo, vpravo, nahoře i dole
  • Magister_Peditum
    Herní fyzika zrovna v simulátorech (byť v arkádových) je celkem klíčová vlastnost. *1*
  • Panther II ovládal tak maximálně Fuhrerovu fantazii *1*
  • Pay2Win = reálné peníze ti pomůžou k výhře.

    Větší přísun kreditů a hry na T10 ti výhru nezajistí.
  • Kdyz neco hrajes tak dlouho, tak te to dycky zacne s*at vid. 5 tisic bitev je celkem dost...
  • to Mi: "To že na tom jednom videu do jednoho tanku střílí minutu a najednou z ničeho nic chcípne a v druhém případě zničí dva po sobě na jednu ránu, to mi moc lepší nepřijde. "

    Nevidím rozdíl mezi tím co si napsal ohledně WT a mezi WoTkem, tam je to to samé záleží akorát jestli trefíš ammorack (jako ten na tom videu WT) nebo ne.

    "Když nevím jestli jsem před umřením, jestli si můžu dovolit vykouknout z poza kamene a vystřelit, nevím jestli jsem nepřítelský tank zasáhl nebo ne"

    Před zničením ? chlape WT tanky nemaj HPčka ;)
    Nevím jestli sem zasáhl ? tam budou hity zobrazeny jako v letadlech IMHO jinak by to byl HC mod pro Arcade battles :D (video je z rané verze) Osobně si myslím že WT budou přehlednější než WOT (u WT by mělo stačit vědět co máš za tank a co má ten druhý, odpadá nutnost rozlišovat kanóny, jelikož se modifikovat nebudou).

    Ale jinak k tomu Sniper módu jo to nechápu proč tam není... (cosik sem slyšel, že bude jen od Historic Battles výš)
  • Osobni zazitek - vystrel z KV (jeste nebylo rozdeleny a nebyla to houfnice) ... na ostruhu IS-7, predpokladal sem, ze to bude spis takovej "propagacni vystrel" (= ani ho to neskrabne), realne sem vedel, ze mu muzu trochu dmg dat mezi pasy ... wow ... on ho ten vystrel sejmul ... cumeli sme na to obadva ...

    Naprosta klasika je scout, kdy stano retardovani spoluhraci trefi leda prd ... a me to zahlasi "tezkej zasah" a scout frci dal. nacez samo priletej atomovky na arty a vzapeti na me ...

    nebo uzasnej spoting ... cumis na ulici ... nikde nic ... a najednou vidis jak enemackej tank mizi za protejsim rohem ... variantne (to je jeste lepsi) cumis na pole, vidis prazdny pole a za nim baraky .... a z toho pole na tebe lita jeden granat zadruhym ... jako kdyby ty baraky byly aspon "v mlze" => mel bych predstavu kam az vidim ... ale toto ... alternativne spotnes enemaky pres celou mapu ...
  • Pekne kadrujes novy hrace teda :D
  • K tomu asi slouži tiery ty cype.
    Uplně stejně, jako je to ve WoT.
  • Hodně se tu řeší přechod hráčů od WoT k WT, ale to mi moc pozitivní nepříjde. Rozhodně bych byl radši, kdyby se noví hráči do WT rekrutovali více z her jako Il 2 a pod., zvyklý vyhrávat díky svému skillu, ne naexpených mašin, a pomohli oživit hist. bitvy - přesah který čistě arkádové WoT nemá.
  • "Jestli je systém poškození, kdy není vidět hitpointy ani damage"
    *facepalm*
    Chudší techtree je chudší o nevybalancované papíráky ;) (nemluvím o doslov pár papírácích co tam sou)
  • Na T9 se jeste lehce v plusu drzet da, ale na T10 ani nahodou. Hvy tanky po vsech uzasnych rebalancech nic nevydrzej, a kour ti davaj vpohode i 8my ...

    Realne se free da hrat tak do T8 (prumernej hrac). Daleko nejvetsi zabava je hrat T1. Kdyz nic jinyho, nemusis se bat ze ti prileti satelitem navadena atomovka. Ale i na vyssi tierech je velmi razantne videt rozdil mezi bitkou s a bez arty. Bez ni je to daleko vetsi zabava - lidi hrajou agresivnejs, nekempi se tolik ...

    A pokud si chces vubec uzit hru, tak nejlepsi je hrat na testovacim serveru ... tam nikdo neresi a hraje se ...
  • Spousta lidi WGcku zazliva to, ze dobry napad a vybornou hratelnost z bety totalne pohrbili. Uz davno si wotko proste neuzijes, protoze tvuj tym bude plnej dmntu, ktery pochcipou behem prvni minuty. A to je opravdu povznasejici zabava 30x zasebou prohrat proste proto, ze ti vylosovali do tymu bandu idiotu a bulhara k zamerovaci.
  • IMHO = In My Humble Opinion
  • Se nauc cist ... pomer T-34 vs tiger byl cca 4:1 (zniceny tanky) => 4x T-34 (pripadne adekvatni sestava) ho znici tak jako tak. Samo v zavislosti na skillu. OP tank ho neustale nicit nebude, protoze jednoduse bude na bojisti vzacny. Takze bude pri rozumnym nastaveni dost pravdepodobny, ze ho potka jednou za X bitek.

    Navic by to vedlo k nutnosti kooperovat a tim eliminaci retardplaye (tedy podle vseho i tebe) coz by bylo jedine dobre.
  • Bavime se o cene provozu v ingame mene, to nijak nesouvisi s placenim za hru. A diskriminace to neni v zadnym, pripade, sak si pust wt a podivej se na predpokladany casy u jednotlivych narodnosti ... u tech oblibenych jsou vyrazne delsi. Jednoduse chces hrat za uber tank? Ok, tak si pockas.

    Scifi technika je zlo a nic nez zlo. Zcela to kazi pozitek ze hry a znici to i balanc. Staci se podivat na wot. U realny techniky kazdej hrac jednodus vi, co od toho ma ocekavat a jak se to vuci protivnikovi bude chovat. Vi kdy ma zautocit, a kdy ma radsi zdrhnout. Jakmile tam das scifi, tak se tohle proste vytrati ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší