Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby grafika a fyzika vytvářela celý dojem z hraní, hry jako Minecraft a Terraria by měly nulové prodeje.

    To že na tom jednom videu do jednoho tanku střílí minutu a najednou z ničeho nic chcípne a v druhém případě zničí dva po sobě na jednu ránu, to mi moc lepší nepřijde.

    Když nevím jestli jsem před umřením, jestli si můžu dovolit vykouknout z poza kamene a vystřelit, nevím jestli jsem nepřítelský tank zasáhl nebo ne, nepřijde mi to skill-based, ale čistě o štěstí.

    Soudný být nedokážu, protože ta hra zatím nevyšla, zatím jsem pouze skeptický.
    A hlavně se bráním totálnímu fanboyismu ve stylu je to lepší protože to není WoT.
    Tohle mi totiž připomíná hype, které tu bylo s příchodem Warrhamer Online, Age of Conan, SWTOR atp.
  • System, kdy zasah 130mm granatu zpusobi vykrik "tezce sme je zasahli" a lehky tank, se 30mm pancirem frci vesele dal ... je fakt uzasnej. Stejne jako system, kdy jediny zasah 85mm dela do nejsilnejsi casti pancire IS-7 ten tank znici ... Pripadne, system, kdy vystrel z naprosto libovolny zbrane na nekolik desitek metru nezasahne cil velikosti baraku ...

    Wot nenabizi zadnej techtree, wot nabizi hromadu krabic s naprosto random parametrama, ktery se neustale menej. WG dokonce neumi ani takovou trivialitu, jako udrzet velikostni pomery u realne existujicich tanku ... pripadne naprosto klidne udela vez sisatou, protoze jedina fotka kterou disponuje je z uhlu ... Neexistuje tam nic jako silny a slaby stranky vozidel, natoz aby clovek ty vlastnosti moh odhadnout ... cisla uvadena ve stromu naprosto nesouvisi s realnym chovanim ... (jako fakt uzasny, kdyz je vyhodnejsi postavit tank pr.deli dopredu, protoze ma v zadu realne lepsi pancir ...)
  • Myslíš, že někdo bude hrát underpowered tank jen proto, že bude levnější a rychleji v bitvě za cenu toho, že ho bude nějaký OP tank neustále ničit?
    To je totální hovadina a ne balanc.
  • mimo jiné
  • Kein
    Jakto, že grafika a fyzika nemá nic společného s gameplayem? Zrovna u tohoto typu her ti to tváří celý dojem hraní. A ano, poškození modulů se mi jeví jako daleko lepší, než HP. V letadlech to funguje bravůrně.

    A nevyjadřuj se prosím tě, jako zatvrzelý fanboy. Buď trošku soudný. :-)
  • elwiscomeback: Hmm, možná máš pravdu, ale snad to nebudou takové slibotechny jako WG. WoT neni nejhorší hra, ale WG samotní me opravdu obcas s***u. No nicméně jen ať se ti dva perou, pro mě to znamená jediné, dvě hry místo jedné:)
  • Cenou provozu bych to neřešil, to už začíná být trošku p2w, buď je provoz opravdu dramaticky dražší a pak jejich počty sice zredukuješ, ale dikriminuješ hráče kteří za hru platit nechcou (nechápu) nebo nemůžou, a nebo nebude provoz drahý dost a tigerů bude pořád všude fůra. A ten druhý pořípad je podobný, opět diskriminace hráče který si prostě chce zahrát za svůj oblíbený tank. Omlouvám se jestli to vypadá že rýpu, ale prostě mi připadá vyřešit balanc nejlíp tak že přidáš pár nerealizovaných (ale ne vymyšlených) tanků. Ale ne aby to dopadlo jak WoT.
  • Takže dva aspekty ktere nemají absolutně nic společného se samotným gameplayem.

    Jestli je systém poškození, kdy není vidět hitpointy ani damage, podle tebe výhoda tak si dej obklad. Vidim z toho jen bandu nadávajících lidí, kteří se ptají "proč sem já umřel a proč on stále žije".

    Tech tree? Je mnohem chudší než co nabízí WoT.
  • Kdyby se tanky ovládaly tak, jako v Red Orchestře 2, bylo by to dokonalý.
  • Jenže takhle to začíná Mounty.
    Když můžou porušit jedno slovo, můžou to udělat vícekrát.
    A pokud vím, tak Gaijin toho nasliboval opravdu hoooodně
  • Tomu se rika prave balanc ... a resi se to trebas ... cenou provozu. Ber to tak, ze kdyby ingame nakup tygra stal trebas 10+x vic + provozni naklady by byly podobny (= taky nasobny), tak bys tim zreguloval jejich pocet v bitce a vyrovnal tak defakto jejich vyhody.

    A samo, v bitkach kde bok po poku stojeji technika amiku, nemcu, rusu ... je to jedno. A v nejakym eventu jednoduse nastavis, ze tam muze byt jen N tanku toho kteryho typu ... a je to vyreseny.

    Pripadne se to da poresit tak, ze ty pomery techniky stanovis globalne a balanc se vyresi tim, ze pokud budes chtit hrat tygra, tak si na bitku pockas 10 minut, kdezto za PzIV ti naskoci hned.
  • A co si predstavujes pod takovym slovem imho? *7*
  • Nejen ze na nazory prdi ... oni te fuckujou i se zcela jednoduchym trivialnim pozadavkem ... kdysi sem snima resil to, ze domena na ktery sem mel mail zanikla, a tak sem ten registracni mail chtel zmenit. Mel sem samo pristup k uctu, mohli si overit IPcka ... a nez sem je k tomu trivialnimu ukonu dokopal, trvalo to ... dva mesice ... porad po me chteli, abych jim poslal mail z toho mailu ... tak sem jim tam napsal, ze jim klidne poslu mail z "obama@gov.us", ale ze jim to bude pravdepodobne prd platny ...

    Na kazdym blbym webu si muzes mail zmenit kdy chces ...

    Dtto jejich uzasnej pristup, kdyz rozdelili eu a us srv, tak slibovali vsem, ze jim zustanou ucty na obou (spousta lidi hrala s kamosema ...) s tim, ze tanky se prenesou jen na jeden z nich ... mno a po par mesicich to uz nebyla pravda(a samo, spousta lidi dostavala bany za naprosto opravneny projeveni urovne nasralinu na forech). Pak zase zacli resit slouceni ... lol.

    Podoebne naslibovali spousty funkcionality a ... mimo jine ... ze hra pobezi(po bete) na vice jadrech, ze to neni zadnej problem ... hmm ...
  • Nejlepší způsob by byl použít pouze druhoválečné tanky, ale tam by jsi měl dost velký problém u američanů a britů co se týče težkých tanků páč neměli nic co by se rovnalo konigstigeru a is-3, naopak u středních by němci neměli nic na úrovni centuriona. A sověti by zase neměli dostatečně silný stíhač. A nebo to udělat přesně takhle a smířit se s tím že každý národ má jen jeden tier 20, u němců jagdtiger, u sovětů is-4 u britů centurion a u amíků.... asi T95.
  • Bude to jako dycky, jakmile to do hry daj, tak si ti koupej vysoce naprumerni hraci se spoustou XP a kreditu => budou s tim mit 80%+ uspechy => s dalsim patchem prijde rebalance ... => vsichni lepsi hraci stim prestanou hrat, a prozmenu to bude mit 40%- ... a tak porad dokola. Jako by to tak nebylo dycky ...


    BTW: Kde ze sou nocni bitky? Dymovnice? Kde je nejakej event system? Jako posilat nekam maily se screenama ... lol lol lol ...
  • Nikdy jsme se o WT nezajimal, natoz abych na nej klikal. A ty stranky navštěvuju asi stejnou frekvenci jako kazdej druhej tady:)
  • Jo to souhlas, oni na nazory komunity docela prdi.
  • Ja bych mozna pridal i komunikaci se zakazniky ... nebot wg to je arogance sama.
  • Ale třeba se mi tam nestane, že ze 100 metrů dingnu s is-3 třikrát po sobě trup kv-1s a on mě pak vesele propere skrz goldovým nábojem (btw proč se tomu tak pořád říká nechápu). Do unikáta mám daleko ale sem dost dobrý na to abych poznal kdy sem něco zkaňhal sám a kdy si ze mě děla RNG dobrý den. Nemluvě o dalších a dalších sci-fi tancích, zoufale nevybalancovaném tieru 10, pidi mapách, nejhorším enginu v dějinách pc hraní atd. Ale zas je fakt že se spousta věcí lepší, kv-1s bude nerflé, foch možná jednou taky ale hlavně 7/42 bitvy, to bude paráda. Nakonec jeden den můžu hrát WoT a druhý WT:)
  • Hele ty "vetsi howno",

    já jsem opačného názoru. Jediné co ve mě vyvolává obavy budou nové německý TD. Podle videí vypadají značně OP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit