Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ideálně (když máš hodně hráčů, můžeš si to dovolit) bys nabídl více variant ... stejně jako nabízí WT. Taky v historických letím 5 min, pak vysipu do soupeře munici a zase letím jako trotl na letiště pro novou ... ale když mě to nebaví, jdu na arkádu a mam rychlou akci. Stejně to jde i tady - zvolil by jsi si mod.

    Ano, to je to, co by se mělo v patchích přidávat, ne scifi tanky.
  • to x: Obsah toho textu sem vůbec nepobral (nějak mi ta slovní spojení nedávala smysl) :(
  • No WoT ještě stále hraju (měl jsem pár dlouhých pauz), ale co by měli okamžitě zarazit, je to nastavování kaše. To pro mě kdysi zavraždilo WoW a nyní se stále víc bojím i o WoT. Dovolil bych si předpokládat, že nejen já, ale i ostatní hráči nechceme dalších 30 tanků, které budou stejně jen "nesmyslné" prototypy z papíru či hůře z říše fantazie pomalu. Ať raději vylepší co jde a když přidat, tak nový obsah. Tzn. přidat nějaké aktivnější kampaně, klidně i nějakou publicovou pro osamocené hráče ...nevím co, ale inovovat, ne přidávat to co tam už je a 10x přidáno bylo. Nové tanky a staré rebalancovat ... Jinak WoT je fajn - hlavně i v tom, že to hraje spousta lidí z práce (nehráčů).
  • Jak říkával náš třídní učitel ... ty jsi ho nejspíše neměl, tak ti to řeknu za něj: Někdy mlčeti zlato. S těmi 800m jsi se dobře ocejchoval. Snad jsi chtěl, aby to vyznělo zkušeně, ale výsledek je pravý opak. Tak spánembohem.
  • 2Arc: Ale existuje nekolik moznosti (snadnych moznosti) jak to vyresit. WG se zadnou z nich ani nezaobira.

    1) ocekavam, ze pokud neco vidim, tak vidim i vse, co je pred tim - naprosto trivialni, proste pokud ma tank dohled 400m, tak dal neuvidi nic.
    2) predpokladam, ze pro zabavu a dobry gameplay je lepsi, kdyz bude tank videt driv, nez by videt byt mel, nez kdyz bude videt pozdejs - da se resit trebas "zpruhlednenim" (pro spoting system) rohu budov. To by sice vedlo k tomu, ze bys tank videl i za rohem budovy, ale osobne toto nevnimam jako tak zasadni problem - maskovani v terenu by fungovalo porad uplne stejne dobre, a potlacil by se problem pomaly reakce spotingu (zdaleka nejde jen o latenci), navic pri boji nablizko ty tanky za rohem stejne vidis.
    3) maskovani uprosted holyho pole je hola kravina - maskovani by melo fungovat ponekud jinak. Pokud ses za kracim a nehejbes se ani nestrilis, tak bys byl neviditelnej, pokud zacnes strilet nebo se hejbat (vcetne trebas otaceni vezi) tak by se mel rekneme uplatnit nejaky maskovaci bonus/sit/...) a proti tomu by se mela uplatnovat nejaka schopnost pozorovatele krovi = pokud cumim na krovi ze kteryho vidim vystrely, tak se spocita, jestli sem dost dobrej abych te odhalil = zobrazi se mi tank nebo nejsem a pak muzu strilet naslepo. Samo, pokud cumim jinam ... tak proste smula.
    4) samozrejme bych zcela ocekaval patricne efekty pri vystrelech (viditelne na patricnou vzdalenost a po patricnou dobu) ... aby proste vystrel = defakto prozrazeni pozice. Kdo kdy videl realnej vystrel z dela, tak vi, jak to vypada - trva minimalne nekolik vterin, nez zmizi zvednuty prach.
  • Jeste mi prosim te rekni kdo by to hral, jedu 10 min na bojiste a pak vybouchnu v minovem poli. To budu opravdu statnej.
    Oni musi delat hru pro vetsinu hracu ne pro par jedincu jako jses ty co se vyziva v zapadnuti do blata a tam se do konce hry patlat. Tuhle tvoji vizi by nikdo nehral, krom tebe.
    Zkus si nekdy zahrat WOT, prujezd terenem neni vsude stejny.
  • ten smutny smajlik tam byt nema sry
  • Tak čo viem je to že bude pohlad z tanku. *9*
  • to x: Prosímtě hlavně tu nikoho nepoučuj o českém jazyce, který ti taky moc nejde ;) (kdybys měl něco proti, já taky neumím moc dobře česky, ale nikoho nepoučuji na rozdíl od tebe ;)
  • Zásah na 800 metrů je jako házet hrách na zed' ? Ve 2 sv. válce tanky běžně ničili cíle na 2 000 metrů a víc, jsou případy i na víc než 4 kilometry.
  • Vetsi prisun kreditu ti zajisti, ze muzes vubec T10 hrat. S T7 se proti T10 muzes jit leda klouzat ... a presne tohle ti hra klido vylosuje.
  • Zdravim te dmnte ... preju uspesny retarplay s tim, ze jednim vystrelem ms-1 zastrelis tygra ...

    Az se naucis cesky, coz pochybuju, tak ti trebas dojde ze se bavime o tom, jak vyresit balanc tak, aby tanky mely historicky realny parametry ...
  • WT je zajímavá hra, hraji letadla cca rok a je paráda že máš 3 možnosti výběru pro bitvu (Arcada,Hystoric,Sim) a také se stále upravují verze a kupa věci je i přídána ze strany fanoušků, to že vyjde zatím nějaké vydejko na tanky neznamená že to takový bude pořád. Vydají základ který se bude dále rozvýjet za pomocí testeru i samotných hráčů a také hastorických poradců. Myslím že je komické kritizovat hru která je ve fázi beta a navíc pokud' jsem hráč WoT. Musim říct že taky nelezu na WoT vlákna a nurážim jim tam jejich hru. Já jako fanda tohoto herního směru jsem rád že to vůbec dělaj a rád jim přispěju zakoupením goldu na podoru vývoji hry.
    Takže WoTčkaři si brečte na svém písečku a nekažte WT takovejma blbejma kecama.

    Děkuji
  • Já měl ve WoT 6k bitev, několik tierů 10 a 1 dražší premium tank. Přesto sem přešel, WT je o tolik lepší hra že mi to za to stálo.
  • Tech tree je chudší jelikož tam nebude nacpáno toliko prototypů jako ve WoT. Ale jestli autoři přidají i nejrůznější průzkumná vozidla, samohybné protiletadlové prostředky a další reálně používanou techniku, tak bude tech tree WT sice méně bohatší na tanky, ale zároveň bude nutit hráče vzájemně spolupracovat,příklad: Jagdtiger Šturmovika nesestřelí, ale Wirbelwind ano. Hra tedy bude pro zkušenější hráče, kteří dokáží kooperovat.
  • Kein
    Mi: Tys nehrál ani WT letadla viď? Jinak bys nemohl psát to co píšeš.

    btw.: Když pominu debilní přirovnání akce k sandboxu jako je Minecraft, tak Minecraft má velmi dobrou grafiku. Některé scenérie doslova berou dech. Zdalipak si nepleteš grafiku se stylizací?
  • Spis jde o to, ze neni zadnej vyvoj ... jen pridavaj dalsi a dalsi scifi tanky. Od podobny hry bych ocekaval spis min techniky, ale propracovanejsi bitvy, vetsi mapy pro vic hracu ... (coz mimochodem taky slibovali uz v bete), trebas projevy pocasi ... snih = je kluzko, dest = blato a tanky zapadaj ... a idealne nejaky dlouhodobejsi bitky na velkych mapach, kde se bude poskozena tehnika odtahovat z bojiste, opravovat, doplnovat munice/palivo/...

    Samo z drobnosti, ktery nejsou zadnej technickej problem bych cekal trebas minovy pole, umistovani zatarasu (jednoduse pred bitkou by jeden hrac byl vylosovanej a ten by mel moznost to nekam na mapu umistit), cekal bych funkcni staticky postaveni delostrelcu ...

    A ne reseni kravovin jako byly klaksony ...
    Ta jejich "fyzika" to je ka vysmech naprosto vsemu ... na forkach (nejspis to smazli) byly ukazky toho, co lidi doma zmastili "za odpoledne" ... plne funkcni tankovej podvozek, kde bylo nadherne videt jak funguje perovani ... Pripadne ozvuceni, ktery je pro vsechny tanky stejny ...(a naprosto tragicky) ...
  • Me by ke spokojenosti stacil fakt jen ten zamerovac ;D, plne funckni interier nepotrebuju. Samo ... predpokladam, ze v historickejch bitkach by to melo fungovat vcetne nejakyho reseni nastaveni vzdalenosti cile ... a samo, ucinky zasahu by mely vzdalenosti odpovidat taky = zasahy na 800m+ by mely fungovat spis jako hazeni hrachu na zed.

    Na druhou stranu, ledadla maj kokpit pomerne peknej, ne ze bych z nej lital ... ale vypada to fajn (simulaci nehraju, chova se to bohuzel pomerne blbe - vcetne vyuziti X52).
  • Na to bych moc nesázel, mám ve Wot 17 k bitev, a občas jeste hraju, ale WT věnuju mnohem víc času:)
  • Zkusenejsi hraci wot uz davno nehraji ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší