Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau, máte taky někdo problém to hrát přes battle.net, my s kámošem máme originální hru, dokonce se vidíme v lobby, ale nejde se nám připojit, jestli to někdo vyřešil, prosím dejte vědět, díky
  • A kdo čim co jak kazí mi prosimtě řekni? Myslíš ten balance tweak? RIP OPaf Blademaster 2002-2018?
  • Jack1947
    Přesně tak jsem to myslel kdybych napsal MOBA tak bych si nevědomostí pod sebou nejspíše větev podřízl ale ruku na srdce kolik hráčů vůbec něco takového ví...
  • Hraješ si pouze na chytráčka a podsouváš kdo co myslel a co si má myslet. jack mluvil o základech Doty a Dota = warcraft. Na nejaký historický exkurz se nikdo neptal. Dota tento žánr masivne spopularizovala, takže ano, je správne o ni mluvit jako o základech.
    Je to to samé jako když se rekne akční RPG a Diablovky, pritom jsem si jist že i pred Diablem byly hry s podobním tylem hraní.
  • calwin
    všetko funguje jak má... zatial som narazil iba na problém s custom kampaňami kde sa po novom tieto veci ukladajú niekde v zložke /my documents ... a samozrejme zmizol český dabing ak si mal verziu od cenegy
  • videá, sorry za preklep
  • Vide už fungujú korektne aj na nových OS? Lebo už na win7 mi blbli farby a nie je normálne aby som musel na nete hľadať ako to štelovať a nebol som veru sám...
  • Mluvil o základech Doty, tím se dost často myslí dnešní "MOBA" - tenhle termín se začal používat pokud vím až po komercializaci a rozpadu na Dotu2, LoL, HoS aj. Ale i tak, pokud se zajímáš o základy, tak DotA je pouze konverze AoS do enginu W3. Jako kdyby ses zajímal o Armu, ale nějaká Operace Flashpoint ti byla ukradená.
  • Jack1947
    To jsem samozřejmě neveděl... nicméně Warcraft > DOTA (Defeat of the ancients)
  • calwin
    ja tvrdím jednu vec... načo kaziť niečo čo funguje dodnes? nebolo by lepšie hru oživiť a pridať do nej nový oficiálny obsah? stálo by to menej a bola by to win win situácia pre všetkých... či?
  • Jack ale mluvil o Dote a to byl mod pro warcraft 3
  • tak tak
  • vždyť napsal pravdu
  • https://mmos.com/editorials/the-first-moba-aeon-of-strife
  • Jack1947
    Tohle tak docela nechápu - Vždyt Starcraft je ve vesmíru a v budoucnosti... pokud to tak opravdu bylo tak to je zajímavé.
  • Mod ve Warcraftu 3 to pouze zpopularizoval,ale základní kámen byl položen ve Starcraftu. Je to jako bys napsal, že jezdíme autem díky Fordovi.
  • Co znamenají češi pro Blizzard?
    https://prekladyher.eu/tema/warcraft-3-%C4%8Ce%C5%A1tina.1727/
  • Prase.Vylity
    Já bych to řek ještě jinak. Byl hroznej. Ale tim způsobem, na kterej strašně rád vzpomínáš, protože to byla děsná sranda. Něco jako filmy z kapitalistické ciziny dabovaný jednim člověkem.
  • mafia, vietcong
  • Manažeři/akcionáři Blizzardu jsou očividně spokojení s pobíráním divident ze starých her a dokud neklesnou zisky, tak jen tak neodsouhlasí investice do "něčeho nového" *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit