Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tak komplikovaně? Já si sice koupil českou verzi W3, ale člověk si to mohl přepnout do anglického originálu (sice to nebylo součásti instalačního CD a člověk si tu angličtinu musel stáhnout, ale zas tak komplikované to nebylo...)
  • Přesně tak.
    Na jednu stranu byl ten dabing mnohem lepší než ostatní české dabingy ve hrách, ale na druhou stranu to bylo mnohem horší než anglický originál - obzvlášť Arthas byl nadabován katastrofálně (jeho "Mrazivý smutek hladoví" mi rvalo uši)

    Vzpomínám si, když jsme tehdy s kamarádem porovnávali zážitky z W3 a W3:FT. Kamarád trval na tom, že doslova nenáviděl Arthase, zatímco já si ho chválil. Rozdíl byl v tom, že kamarád hrál W3 v českém dabingu, zatímco já si zapnul anglický dabing *7*
  • jindra.veliky
    spis by mohli zacit delat treba novy hry...jestli
    jeste vi co to je :/
  • Poslední kruček před Dotou byla tzv. "bonusová" kampaň v W3:Ledový Trůn. Takže to není úplně pravda, že by DotA vznikla jenom ze Starcraftu.
  • soonTM *3*
  • Spades
    Oba máte pravdu.
    Byl hroznej.
    A přitom DALEKO lepší jak ostatní české dabingy ve hrách v té době.
  • V blizzardu maj všichni čas na všechno, živí je wowko, tak proč by si s jinou hrou dělali nějaké starosti, 10 let sem ... 10 tam ... patch po 15, 20, 25 letech ... proč ne, jestli někdy bude W4 anebo normální Diablo, ne ten hnůj co se D3 jmenuje, tak na to si ještě počkáme, otazka je jestli se vůbec dočkáme.
  • Za Elune, ihned! :)
  • Má krev volá po odplatě za krev mého lidu, která může být naplněna jedině dvojnásobným množstvím další krve nebo možná trojnásobným množstvím krve, jako když přijdeš do pekla, které je plné krve a ta krev hoří a padá z nebe jako déšť. Pak by jí už možná bylo dost, ale možná taky ne
  • Tak to vypadá, kryž někdo vytrollí sám sebe *15* *15*
  • Aeon of Strife
  • Vy že jste můj král? Vás teda volit nebudu!
  • ne, to byl Starcraft.
  • Já si koupil anglickou verzi kvuli originálnímu dabingu. ten nemel chybu.
  • Českej dabing u W3 byl snad jeden z nejlepších, co ti hry nabízely.
  • Jack1947
    To je ta hra co dala základy DOTě? weeew.
  • Llour
    Za Elune, za Kalimdor *4*
  • Cz dabing byl vážně hroznej. Jinak nejlepší rts vsech dob
  • Diablo 2 remaster! Pojď do mě, Blizzarde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit