Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Man O" war se ale povedlo ne... ?

    Jinak otázka pálčivá už ode dne oznámení ? a tedy, je to MOBA či ne ?? *12*
    • neni, je to takovej mix mezi Starcraftem (ovládání, schopnosti jednotek) LoL (design mapy, grafika) Command and Conquer Generals (doktríny, masový produkování hromady postradatelných jednotek, scrap mechanika u Orků je to samé co měli GLA, blahého času když ještě bylo politicky ok dát do hry hratelnou terorisů) a původních DoW (40k omáčka, zabírání bodů)

      Je to jako dort od pejska a kočičky, neni to ani tak dobrý multiplayer titul jako Starcraft, který má proti DoW 3 mnohem víc buildů, lepší balanc, hloubku, každá ze 3 stran je unikátní atd. ani to neni dobrá moba (úplně chybí předměty jako v DoW 2, systém vývoje Elit je moc jednoduchý) ani to neni taková čirá radost ze šílené masové destrukce jako bývali Generals a zároveň tomu chybí většina mechanik, co měli předchozí DoW a CoH.. chlapci chtěli dát do hry všechno, ale nakonec nemají nic
      • Proc vsichni zminujou LOL vzdyt Lolko je jen vykradena dota v otresnym grafuckym zpracovanim ala deti pro deti a to i moje detsvi bylo v predstavach mnohem vic dark
        • to bude těma hnusnejma outlinama kolem jednotek že to první vizuálně evokuje LoL, viz:

          http://i68.tinypic.com/2dl3al2.jpg
          • Jack1947
            Podobna stylizace... fuj
      • Jack1947
        Děkuji, to jsem dostal víc než jsem vůbec chtěl *3*
      • Možná, ale od DoW 2 (co byla teprve skutečná moba), je to krok správným smerem
        • No, ani ne, moba podle mě obsahuje tyto prvky

          Creepové co se sami zdarma generují, jdou směrem k nepřátelské základně a nelze je ovládat
          Ovládáš pouze jednoho hrdinu + nějaké miniony co vyvolá
          Mapa má cesty po kterých chodí creepové, tyto cesty jsou chráněny věžemi
          Cílem hry je zničit jádro nepřátelské základny
          Velký výběr hrdinů s různými schopnostm
          Zaměřeno primárně na pvp

          Na toto mi DoW 2 moc nesedí, obecné se říká, že je to spíš real time tactics
          • Je mi jedno co to bylo ale RTS to moc nebylo. A to nehejtuju, mam v tom nekolik stovek hodin
            • Však to píšu, bylo to rtt, nikoliv rts
        • TheGGG
          zase vám bob utekl... pojďte si ho někde odchytit...
          • Nerikal jsi ze mas v dow3 nahrano asi hodinu? Tudiz nejsi kvalifikovany na toto tema mluvit
            • TheGGG
              ty nejsi kvalifikovaný mluvit o čemkoliv co se týká warhammeru 40 000, nebo her obecně (leda tak nějaké p2w f2p atd.)... hra je to strašná, na to jsem přišel po hodině hraní a pár zhlédnutých gameplayích... na lore to fluše a příběh je odpad, vše ostatní už tu bylo řečeno... na to nepotřebuji nahrát 20 hodin, abych to mohl říct...
    • ano i ne, je to tak 40 na 50
  • Hra sice tak jak vysla neni uplne ok a ma hodne chyb, ktere recenze hezky popisuje, ale ja ji presto beru jako dobry zaklad a verim ze s velkym balance patchem, datadiskem nebo fanouskovskym modem se stane mozna i nejlepsim dilem v serii.
    K tem chybam bych jeste dodal ze momentalne v multiplayeru neni videt hracuv rank, nebo jsem slepej. Tedy pokud tam vubec nejake ranky jsou.
    • Problém je ten, že recenzent musí ohodnotit to, co dostal... a ne to, jak by hra mohla (ale nemusí) jednou vypadat.
    • Nejsou..minuta na guglu
  • Asi zatím nejhorší recenze na games.cz, myslel jsem si, že recenze nemaj bejt subjektivní, ale maj dát dobrej pojem o tom co se děje obecnému publiku. Takovejhle hate-vagon jsem dlouho neviděl :) Což takhle to pro změnu brát objektivně a kouknout se na to ve smyslu dnešního stavu herního průmyslu a marketu.Vývojáři šli za tím, co je právě nejvíce populárního a mixnuli to do RTSka, za mě super provedení. A lidem co říkají, že to má jen tři rasy a jeden mód nebo, že ta grafika není WH40K, tak DoW3 je asi nejblíž tabletopu ze všech her milí zlatí a DoW 1,2 vycházeli s počtem ras 4, jen o jedno vyšší... (což takhle se zamyslet proč jsou jenom 3 ? ;) ) A jeden propracovaný kompetitivní NOVÝ mód. který žádný RTS ještě nepředvedla, je pro mě velký úspěch.. 6 z 10 ? Z pohledu někoho, kdo očekával určitou hru a dostal jinou, pochopitelný, páč to je člověk, který už nechce akceptovat něco jiného a nové změny. Takhle uzavřenou mysl bych taky občas chtěl mít. Z mého pohledu je to solidní 8.5 / 10. MP mód je super, je propracovaný a hodně promyšlený, hraje se dobře a baví mě na každé mapě. Tým, co ho vymejšlej opravdu zapojil mozky a snahu inovovat. Nebylo by od věci vytáhnout hlavu z pr**le a brát hru takovou jaká je a né takovou jak jste si ji přáli, né vždy dostanem přesně co chcem. Podle mě DoW3 nemá s DoW2 společného nic krom univerza a s DoW1 toho má společného dost, ale né přilíš, což by tomu ve výsledku i uškodilo. Lidi sakra, to jste tak umouněný nebo až takoví slepci, že nechce vidět o co DoW3 vlastně jde ? Nehraje si na DoW1 ani na DoW2, je to uplně nový a odlišný titul, žádná repetitivní kaše, kterou jsem hrál už ve 100 různejch RTS hrách. Já jsem strašně rád, že se DoW3 vydalo svým směrem a né směrem jako DoW2 (což byl směr Company of Heroes, pro ty co nevědí). Můj verdit (znovu) je 8.5 / 10, super Balance, krásná grafika (lidi co si stěžujou, že to není přehledný, tak můžu říct jen jednu věc z Dark Souls "GIT GUD") Pro mě jako RTS veterána, nebyl problém se orientovat asi po 10 minutách hraní prvního MP matche) Jednotky jsou krásně odlišné např. u SM Tactical Squadu s Plasma upgradem, je na první pohled či výstřel poznat, že ten upgrade mají a to každý kompetitivní hráč ocení. To Vás "HRÁČI", tak strašně sere, že se DoW3 vydalo kompetitivním směrem, který se může uchytit v E-Sportech, místo toho, aby zajelo do vyrytého koryta ? To Vám tak strašně chybí "NOOB-OUT" tlačítko na útěk jednotek ? Který mimochodem utíkali všudemožně a nechávali se kolikrát zabíjet (mluvím ze zkušeností spolubydlících z CoH1,2 a DoW2). A Cover ? Bubliny jsou tak strategicky rozpoložený, že cover nemá ani smysl. A jako poslední a má nejvíce oblíbená výmlu je "Málo taktik, hraje se rush only nebo jeden build", tak na to opět odpovídám GIT GUD, bertu hru jaká je, né tak jak jste si ji vysnili, naučte se ji opravdu hrát, udělejte si trošku research na buildi a taktiky a zkuste taky něco svého nového a pokud je ve vás aspoň špetka kompetitivního hráče, tak uvidíte krásu DoW3 !
    • Co takhle kdyby jsi místo psaní zbytečných slohů vytáhnul hlavu z rekta ty a pochopil že lidem nevadí jak je hra odlišná od jejích předchůdců,to se s přihlédnutím na rozdílnost 1 a 2 dalo čekat.Ale že to nejspíš bude tím,jak je prostě na.ovno ?? Rozplývat se nad tím,že v Dawn of War je vrchol in-game customizace jednotek Plasma Gun u SM je fakt..roztomilý.Neříkám že ta hra má všechno špatně,Waaagh u orků je udělaný docela fajne...Každopádně si ta hra 6/10 v tomhle stavu určitě zaslouží.
    • TheGGG
      TL;TR
      človíček co očividně neví nic o lore nebo hře a vychvaluje tu jakýsi pseudo MOBA/RTS mix pro boostovače ega v multiplayeru nemá nějaké právo tu kritizovat recenzi od člověka co očividně něco o w40k ví...
      takže GET R*KT edgy IGN boy... *14*
      • TheGGG, krásné pubertální výlevy Pane? spíš asi mladý muži, btw jenom přečtenejch 15 knížek, shlédnutých několik stovek lore videí a na DoW1 přes tisíc hodin, na UA takových 200 hodin určitě také. Nevím o tom nic no :) Je rozdíl mezi "fanbojíčkem" a někým, kdo se neposere z toho, že není vše přesně podle lore(asi jako se ve Warcraft movie mohli o sedačku výše zamnou nějací nerdi posr*t z toho, že Dalaran lítal, když přesně podle lore to tak není..., bohužel je to produkt a ten se musí něčím prodat), když za to ta hra ve výsledku stojí, nebyl jste cílem marketingu, mě jako kompetitivnímu hráči a fanoušku WH40K DoW3 sedí krásně, dostanu svůj "fix" WH40K a kompetitivního multiplayer v uplně novém módu, který jsem ještě nikdy nehrál. Ach té škody, že profi hráči z DoW1 a DoW2 přecházejí na DoW3... to bude asi tím, jak je to strašlivá hra *15*
      • "GET R*KT edgy IGN boy"

        Říká fag s komplexem méněcennosti, který musí k multiplayer hře pokaždé připojit frázi typu honění ega atd. Tys byl asi hodně šikanován, že máš takovej omezenej názor (to vlastně ani není názor) na multiplayerový hry? Ale nebudu ti to nějak vyčítat, je běžný jev, že lidi hatujou něco, co neumí nebo tomu nerozumí... *15*
        • TheGGG
          křečovitá reakce od anonymka co opět střídá random nicky každých pět vteřin... a pak komentář o šikaně což je určitě hodně cool v koment sekci pod videi českých youtuberů, kde se s ostatními drsnými hochy 12+ navzájem dohaduješ o tom kdo má lepší K/D v CSku... hlavně aby to mělo i nějakou tu funkci propojení z facebookem, aby jsi mohl celému světu ukázat jaký jsi pán, že umíš klikat na myš *1* *1*. No někdo od hry očekává víc, jinému jen stačí, když si vyléčí komplex vyhráním nějakého zápasu...
          • Jo, videl bych to na sikanu... salty jaxviňa, hrát proti ai je víc... určitě gagánku

            ps: ten facebook joke byl ok
            • TheGGG
              nepochopil chlapec *1* *1* skutečně se tu sešla parta ne zrovna rozumem obdařená...
            • Nejde to, prej uz to tam nekdo ma. Mozna ze az vyrostes, tak pochopis.
            • TheGGG
              ano, to si dej do CV...
              BTW: tvůj anonymní přítel pořád opakuje slovo salt, copak to ti nevadí? Nebo to máš rád salty..?
            • kiddo get rekt wannabe cool edgy anonymek
            • TheGGG
              no ty jsi začal s tou wannabe psychologií kiddo... takže tě jen logicky doplňuji. Prostě někomu stačí bezduché blbnutí v multiplayeru kde ho mohou devs ždímat na mikrotransakcích, někdo má větší požadavky... ale neboj mizerný vkus není zločin... to už by seděli všichni fanoušci doty, blizzardu...
            • jo, tak to je kvalitní salt :-D uplnej psycholog telepat
            • TheGGG
              ano, hrát promakanou příběhovou kampaň je bylo a bude víc než nějaké brainless repetetivní šaškování v multiplayeru... ale pokud nutně potřebuješ alespoň nějaký úspěch v životě, tak asi sledování žebříčků a K/D je (pro tebe) dostačující náhrada... no dělej si cokoliv, co ti umožní zapomenout na všechny ty skutečné neúspěchy (a šikanu)...
          • "krecovita reakce" rekl nekdo kdo vsude pise get rekt
            • TheGGG
              anonymek co tu střídá nicky aby budil dojem, že jeho názor má nějakou váhu... z toho ale asi už nevyrosteš....
            • je videt, ze mas cernobile videni, snad z toho jednou vyrostes gg
            • TheGGG
              jsem rád, že mám takový věrný fanclub... ale radši se vrať ke svým p2w f2p moba omalovánkám, aby jsi byl ze všech nejlepší v tom online světě ostrých neckbeardů...
            • to on spis pouziva edgy, ale je mozny ze dneska je cool uz neco jinyho ;)
            • TheGGG
              všude = jednou nebo dvakrát... tak ty jsi taky počtař...
      • Prave ze tenhle dil warhammeru je nejlepsi, chybi uz jenom abych si mohl dokupovat lepsi jednotky nez maji ostatni, za eura samozrejme.
        • Mohli by klidně jít dál a prodávat jednorázové časově omezené bonusy typu: "zaplať 20éček a tvoje Protoské (ehm, Eldarské) štíty budou na 30vteřin nezničitelné" :))
          Prostě klasické mikrotransakce P2W (Pay to Win)
          • TheGGG
            ehm vzhledem k tomu že w40k je starší jak starcraft, tak bych větu typu "tvoje Protoské (ehm, Eldarské) štíty" ani nepoužíval...
            • TheGGG
              jinde by to byla ironie, zde na games ve zdejší společnosti si tím nejsem tak jistý... bohužel se tu pohybují určití lidé, kteří nejsou úplně srovnaní a ohrožují nás běžné diskutéry...
            • Ja bych se byt tebou naucil chapat ironii.
    • Veskoslav
      Tak je jak z p*dele marketingového oddělení....Morálka je součástí lore světa Warhammeru 40k a jiné aspekty, na které hra naprosto se*e. Pokud o tom víš naprosté ho*no, což dle tohoto cancu textu bez odstavců víš, tak si nejprve zjisti, proč jsou DoW I a DoW II považovány za jedno z nejlepších zpracování do podoby RTS ze světa W40k. Zbytek ani nemá cenu komentovat. Ty jsi asi tak veterán RTS jako je Jack učitel češtiny.
      • Krásná a konstruktivní odpověd někoho, kdo chce prostě hrát DoW1 a DoW2 :) Nikdo Vám v tom nebrání, na odstavce vám s prominutím kašlu, textu prospějou tak max přehledností a ta mi je buřt.
        Je krásné ignorovat vše, co jsem napsal, jelikož to přesně vysvětluje, proč tam některé aspekty nejsou. To Vás tak strašně trápí, že to není 100% sequel DoW1 a 2 ? Řeknu to pro Vás jednodušeji "Udělám výrobek pro minoritu marketu nebo pro majoritu marketu?" Vraťte se ke svým starým hrám a hrajte je, nikdo Vám DoW3 necpe, ale zbytečně se vztekat jak je DoW3 špatný mi přijde mimo, jelikož si hra nesnaží hrát ani na jednu z obou her. Je to nový titul, nový gameplay, nová grafika a přes 7 let od release DoW2, doba se mění, je na Vás, jestli zůstanete pozadu nebo se pohnete s dobou. Jinak RTS hraju od malička, počínaje Dunou, Knight&Merchants, Warcraftama, SC či Command and Conqouer. AoE2 jsem hrával i kompetitivně, stejně jako SC2 a WC3. Příště prosím argumenty a jednání dospělého člověka, né někoho, kdo se zasekl u mentality patnácti letého spratka, co každému tyká.
        • Jay = nefanda prostě nechápe, proč když se to jmenuje DoW3, proč se hra fandům nelíbí. Nechápe, že fandové StarCraftu po 12 letech dostali vylepšený StarCraft II, fandové AoE dostali velepšený AoE II, fandové CoD dostávají pravidelně nové vylepšené CoD... a fandové DoW a DoW II dostali hru, která sice nese název sequelu, ale vylepšeným pokračováním není ani zdaleka.

          Přirovnat by se to dalo k nechuti (možná pachuti) jako po přechodu z AoE II na AoE III, BF 2142 na BF:BC, atd. Kdyby se to jmenovalo jinak, tak budiž, ale DoW III ???
          • nesouhlasím
        • Mám jen dva dotazy.
          1. když nechceš psát odstavce aby tvůj text byl přehledný a dobře čitelný, proč se tedy něco píšeš?
          2.Pokud si myslíš že DoW3 je hra pro majoritu, myslíš si tedy že hra na sebe vydělá a nebude to marketingový propadák? Podle mě majorita jsou lidi co milují lore a ne e-sportovci.
      • Morálka a co teprv takové hody na zásah, v předchozích DoW byla vždy šance, že se jednotka netrefí, odvislá od toho coveru, rasy, jednotky atd. To je taky velká součást Warhammeru, že Orci střílej hůř než Mariňáci, ale zas mají hodně dakka, tady nasadili styl ala Starcraft, tedy automatický zásah kdykoliv někdo vystřelí, protože si autoři mysleli, že z toho udělaj progaming hitovku a rng na zásah neni na pro scéně vítané
      • Hele neni ti to naklikavani ponekud trapny?
        • Veskoslav
          Maxíčku, jdi se raději zase vydávat za Čechá/Slováka, co naprosto netuší, která bije.
        • TheGGG
          to určitě naklikává ruský hacker, illumináti nebo jan tleskač... rychle alobal na hlavu bobánku...
  • Pokud má nekdo chuť se podívat na kvalitní kompetitivní zápas:
    https://www.youtube.com/watch?v=Wn-UPdsAAUs
    • Ten pocit když jsou eldaři agresivnější než orkové a orkové se zase snaží eldary přepadnout ze zálohy *1*
  • "Ačkoliv vypadá krásně..."

    Já chápu že audiovizuální vkus je velice individuální věc, ale tohle je moc. Vypadá to příšerně a těch particle efektů všude ... děsné animace, omalovánkový nádech, Dvojka vypadá DALEKO lépe a rozhodně vypadá jako W40K. A jednička sice moc dobře nezestárla co se týče grafiky, ale je daleko přehlednější než tenhle bordel.

    Tfuj, takhle zabít značku. Lead designer by měl dostat pár facek aby se probudil.
    • Nektere animace se povedly, nektere ne. Divim se ze si nedali vic zalezet na animacich tech nejvetsich elitnich jednotek, kde je to nejvice videt. Treba Solaria se pohybuje nejak divne.
      Navic eldarske fire prismy se jakoby zasekavaji o teren.
  • Veskoslav
    Je to mírně nadprůměrná hra. Nejlepší, co jsem si při koupi odnesl je krabička a tričko, ty se fakt povedly:) Kampaň průměr, mělo to pár světlých a zajímavých momentů, ale nic, co by člověka donutilo si to projet znova. A MP? Takový divný. Jo klasické mlácení je tam stále, ale systém superjednotek, bez krytů, bez morálky, superjednotky, stanice jsou naprosto debilně udělané, nechápu, proč nenechali klasické generátory. Tři rasy, kdy citelně chybí minimálně Chaos.

    Měli udělat kombinaci I a II. dílu. A vzít si to nejlepší. Ne vzít něco z prvního dílu, vzít nové pravidla na barvení, co vyšly loni a nejsou rozhodně nijak zajímavé, hodit superjednotky, zjednodušit hratelnost, "mrdnout" tak příchuť moby, zrušit plně ovladatelnou kameru. Nejzajímavějším dílem tak pořád pro mě zůstává poslední datadisk pro DoW s Ultimate Apocalypse módem.

    Za 15 éček klidně doporučím. Koupě trochu lituji, očekával jsem asi něco jiného. Je to stejné zklamání jako ME: Andromeda. Možná ještě větší.
    • Úžasné shrnutí dojmů z hry. Asi na úrovni pětiletého děcka s mrtvicí *3*
      • Veskoslav
        Takže další vyhnilý klikací anonymek. LoL nejspíš hnije v zabanované pekle, rez někde olizuje zbytku LSD, primadona nebyla nikterak originální, tak sis řekl, že vytáhneš další? Gratuluji, překonáváš se.
      • hele, Veskův osobní troll dorazil, jak na koni ;)
        • a hele, i naklikavani zacalo

          rez/flt/primadona detected
          • Lol, i slepej pozna ze jsi Veskoslav. Tohle je trapas *7* *8*
            • A ty si ktery mamlas pro zmenu.
            • už vypadní, už tu trollíš roky. tohle už je moc...
            • Veskoslav
              Jasně. A taky jsem občas Batman, paní Setnerová a občas i Sherlock Holmes.
    • oplatí se pred koupí si o hre neco zjistit, navíc byla open beta
  • Souhlasim s recenzi, za nejvetsi nedostatky povazuji:
    1. slabou vydrz jednotek; kdyz postavim tank, cekal bych, ze neco vydrzi a ze s nim treba hru dohraju, pokud neudelam velkou chybu; tady vim, ze o nej brzy prijdu; nektere ability jsou schopne vymazat celou armadu,
    2. velikou nevyvazenost

    Ale nad hrou bych kvuli tomu nelamal hul. Je sance, ze hru vybalancuji v patchich, pridaji nove mody do multiplayeru atd. Uz ted vznikaji nove mapy, ovsem nemuzu potvrdit jestli tam porad jsou ty vezicky. Ja osobne mam nahrano kolem 30 hodin a jeste jsem neskoncil a navic jsem videl i par hezkych zapasu na YT.

    Jeste poznamka k chybejicim krytum: kazdy z toho robi kdovijakou dramu, ale kryty nebyly ani v jednicce; byly tam jen takove kratery ktere plnili funkci krytu.
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi zase hajat.
      • zabij se *3*
    • P.S.
      K Starcraftu bych to opravdu neporovnaval. To je peclive vyvazena ultrarychla strategie zalozena na hard/soft kounterech, kde jednotky pomalu ani nemaji animace aby to nespomalovalo.
  • Rozjedeme hate! Ukažme jak něco nenávidíme. Nebo víte co, kašlu na to. Jdu si to zahrát a bavit se u toho.
  • Sync-kills jsou fuč,osekaný upgrady jednotek (vylepšit zdraví,štíty..wtf?),budování dost o ničem,customizace a progress jednotek=0,morálka fuč,krytí fuč...vidět oblíbenou sérii v takovémhle stavu mi trhá srdce.Jo a nechápu co má pořád každej s tím že je to MOBA,každá strategie má pár cest kterýma se můžeš vydat,akorát tady ty cesty hlídají věže mno.
    • Co jsou sync kills?
  • skoda..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit