Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Kdyby udělali normální RTSko jako první díl, tak jim fanoušci líbají ruce a nohy. Nechápu jejich myšlení...
    • Krescz
      přijít s něčím novým je risk a stojí to prachy....tak to vidí asi ti "nahoře"
      • tak zahodím osvědčený koncept a zkusím MOBu protože to prý dnes táhne...
      • Vzdyt tohle je neco noveho
  • Celej problém týhle hry je v tom že lidi ve vedení vývoje jako kdyby neměli ponětí o čem že W40k je. To je temnej svět o zabíjení, pomstě, vraždění a občasného modlení s k bohům.
    Jenže když ze hry uděláte omalovánku pro 10 letý děcka, tak vám to nekoupí nikdo. 10 letý decka W40k fakt hrát nebudou a HC fanoušci W40k univerza budou brečet protože ta hra má s W40k univerzem společnej leda tak název a pár postav.

    Do dneška nechápu proč nezpracovali ve strategiích Horus Herecy. Tam prostě není co podělat, spousta lidí ten příběh nezná a jedná se jeden z nejlepších příběhů v tom univerzu.

    A ne radši vývojáři udělaj slátaninu.
    • to je divny.. zrovna jsem byl v jednom workshopu ve Francii a tam 10ti letý děcka malovali war40k figurky.. to je fakt divny.. :)
      • TheGGG
        pls anonymku, alespoň nekecej... tabletop je z 99 % hra pro dospělé, dobře vybarvit miniaturu je hodně složité a nic co by zvládly malý děcka... takže tyto pohádky si nech pro sebe... ostatně miniatury jsou taky hrozně drahý, nic pro děcka...
        • S těmi 10-ti letými to možná trošku přehnal, ale já hrál stolní Warhammer (i když tehdy ne 40k) někdy kolem 12-13 let a nebyl jsem zdaleka sám.
          Jinak souhlasím s tím, že je to spíš koníček pro dospělejší "publikum" - hlavně teda kvůli těm strašným cenám, které si obvykle není možno z kapesného dovolit :D
          • To já radši WW2, už začínám lepit. Líbí se mi, že pravidel je mraky, takže pak ty modely využiju na víc typů her. Případně je víc výrobců a tak lze při dodržení měřítka vybírat. Ne každý má všechno, ale u těch kde se překrývají je alespoň možnost si vybrat jak moc chci investovat a jak moc mi záleží na kvalitě modelu.
    • TheGGG
      je to hra pro jelimánky a e-sporťáky... ty nezajímá design, grafika, rozmanitost postav, děj, lore, nic... těm jde jen o to, aby měli svou mapičku, svůj online žebříček a mohli si tam v multiplayeru alespoň trošku zlepšit sebevědomí... tato hra je zrada a plivnutí na všechny fanoušky DoW a W40k, ale tvůrcům se stejně nepodaří do nějakého e-sportového světa a mezi uřvané streamery a ječící korejce proniknout... takže fail na všech frontách...
      • qq
        • TheGGG
          hlavně se neřízní anonymku...
    • Grafika je nejmenší problém této hry, kdyby pod tim byla schovaná dobrá hra, ale neni. Ačkoliv v roce 2017 se mohli zmoct aspoň na random prvky u vizáže jednotek, zvlášť orkové jsou divný jak vypadaj všichni stejně
  • "Ačkoliv vypadá krásně..."

    Já chápu že audiovizuální vkus je velice individuální věc, ale tohle je moc. Vypadá to příšerně a těch particle efektů všude ... děsné animace, omalovánkový nádech, Dvojka vypadá DALEKO lépe a rozhodně vypadá jako W40K. A jednička sice moc dobře nezestárla co se týče grafiky, ale je daleko přehlednější než tenhle bordel.

    Tfuj, takhle zabít značku. Lead designer by měl dostat pár facek aby se probudil.
    • Nektere animace se povedly, nektere ne. Divim se ze si nedali vic zalezet na animacich tech nejvetsich elitnich jednotek, kde je to nejvice videt. Treba Solaria se pohybuje nejak divne.
      Navic eldarske fire prismy se jakoby zasekavaji o teren.
  • Sync-kills jsou fuč,osekaný upgrady jednotek (vylepšit zdraví,štíty..wtf?),budování dost o ničem,customizace a progress jednotek=0,morálka fuč,krytí fuč...vidět oblíbenou sérii v takovémhle stavu mi trhá srdce.Jo a nechápu co má pořád každej s tím že je to MOBA,každá strategie má pár cest kterýma se můžeš vydat,akorát tady ty cesty hlídají věže mno.
    • Co jsou sync kills?
  • Magister_Peditum
    To si raději zahraju dvojku za kleptomany od Blood Raven.
  • TheGGG
    -40000/10.... otřesná hra která urazí každého znalce a milovníka w40k... hrozná grafika, jen tři rasy, trapná kampaň, milion omezení, lore porušující kraviny, bitvy trapas a děs... no joooo dnes všechno musí být multi (ne kulti, i když to je taky *11* ) ale player a to už se fakt nedá... Předchozí DoW měli skvělou kampaň, tady to zas ti šašulci natlačili do nějaké e-sport MOBA omalovánky... fakt děs, jsem to koupil a po hodině refundnul, radši zůstat u DoW SS a DoW retribution s milionem modů...
    • Ale jdi ty brepto
  • Vyborna recenzia, plne suhlasim.
  • https://www.youtube.com/watch?v=cTm5KvcqiTE

    kam to dopracoval system progrese. lidi si udelali mapu na grindení xp, kde na vas nepratelska AI nemuže *9*
  • Hereze!!!
  • skoda..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit