Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytvořte si už acc a dostanete 400 bodů:

    http://www.eternalcrusade.com/account/sign-up/?ref_code=EC-2QO093L0JI198
  • A je mi na blití při té představě.
  • Tak to jdu pohledat nějaké fanstránky a studovat lore, ty komentáře tu mě celkem navnadily *4*
  • wenceslaus
    Porovnáváš neporovnatelné. A ani v DoW 2 to není zas tak interaktivní.
  • označení tps se nepoužíva
  • Veskoslav
    MMOTPS ne? Protože FPS ze světa W40k by mě fakt dostalo:)
  • mohli by udelat plne zničitelné prostredí. pokud jste hráli Dawn of war 2 tak víte jak vypadala mapa na konci zápasu, všude zríceniny, krátery a tak. ale to jim tenhle prastarej engine nedovolí, což je škoda
  • TheGGG
    Snad tam za nějaký chechtáky pude hrát za obliteratory. To by byla panečku řež. *14*
  • tak nikdo se tu nebude hádat že Tactical a Chaos Space Marine nejsou mirror, ti jsou jasní.. ale tvrdit že je mirror orčí Boy a Dire Avenger, proto že oba mají S4 Assault 2 zbraň s dotřelem 18".. no jako jo, ale drží jí úplně jinej týpek s jinýma stata a specialníma schopnostma *1*

    démoni by byli fajn, ale chápu že ti jejich Démon Princové a Bloodthirsteři by byli trochu OP, ale pokud se tyhle spešl jednotky budou kupovat za nějaký herní body, mohli by je prostě udělat dražší aby to vyvážili
  • wenceslaus
    Odin: To jsem tu už někde psal. Tohle jsou základní a myslím, že ani ne všechny. Grey Knights a Deamons se k sobě hodí, ale vzhledem k ostatním už je to jiná liga.

    Tushan: Mirror je dobrej jen na způsob Counter-Strike :-) Ale já věřím, že i tak budou ty classy různorodý. Na druhou stranu já rád rozlyšuju jemný nunce takže to, o pokládáš za mirror, já můžu vidět jako zásadně odlišné...

    Každopádně máš pravdu v tom, že uvidíme :-)
  • wenceslaus
    Z toho, co jsem pochopil to bude na pomezí MMORPG-FPS.
  • To snad ani neni diskuze games.cz . I kdyz o lore WH40k vim asi tolik, co pavouk o teorii relativity, moc hezky se to cte a nikdo tu nikomu nenadava :-) Btw nemam prehled, to bude mmorpg, nebo mmo strategie, ci snad fps?
  • Tushan
    wenco jenže mít 4 mirrori ktery nemaj nic zvláštního nebo unikátního taky není dobry desing...
    uvidíme, nevkládám do toho žádné naděje takže můžu být jen mile překvapen. Pokud to podělají tak maximálně pokrčím rameny who cares.
  • to je, a proto je tam dalších základních 18 class + x dalších elitních o kterých ještě nevíme, s unikátní výzbrojí a herním stylem + vozidla, myslím že i autorům hry je jasné, že jenom tacticaly by to neutáhly

    u 40k je fakt nesmysl řešit malou variabilitu, párkrát jsem už přemýšlel, jak vysoký počet unikátních jednotek by se dal sestavit ze všech současných kodexů, kdyby jsi vedle sebe chtěl vyskládat všechny jednotky se všemi druhy a variacemi wargearu co můžou mít a žádná tam nebyla 2x a je to opravdu dost vysoké číslo *3*
  • wenceslaus
    Jakej je rozdíl, jestli chrlíš oheň z plamenometu, nebo kouzlem z ruky?
    Efekty typu "bublina" rozdělují lidi na ty co ji nenävidí a ty co ji hrají. To není dobrý game design.

    Začínat hru za ty největší bouchače galaxie mi zní jako nuda.
  • Tushan
    proč overkill ? bublina na 10 sec. nezranitelnost nebo jen 50% redukce zranení, nebo ohnivá vlna a podobně jsou zajímavější než dělat pif paf z boltgunu. pif paf dnes mužeš dělat v každé střilečce a jestly tohle mmo bude jiné jen skinama z wh40k tak to nikoho bavit nebude za to dam ruku do ohně. wh40k lidi baví pravě proto že je dost unikátní ale jak se na to dívam tak je to zatím plitké jak kdejaká multiplayer střílečka. Už před XY lety unreal turnament 04 nabidl všechny tyhle vychytávky (kromě boje na blízko) takže se zatím není čím chlubit.
    btw: proč bych měl trollit ? jsem fanoušek warhammeru a tak se tu normálně bavím *7*

    edit:Odine no jo ale furt je to jen střílení modrejch nebo žlutejch koulí a to je na mmo trochu málo. a heavy zbraně jim asi nedovolí k čemu by potom byl devastator ?
  • tacticala může mít bolter, bolt pistoli a meč, plazma pušku, flamer, grav gun nebo meltu z assault zbraní a k tomu dva druhy granátů, kdyby jim dovolili i heavy zbraň tak ještě lascannon, multi meltu, raketomet a plasma cannon, připočti k tomu ještě master crafted a relic verze co najdeš asi v PvE raidech do těch podzemních tunelů a máš celkem slušnou variabilitu, na to že jde jen o jednu classu z mnoha
  • wenceslaus
    Nebude bavit tebe. Vím, že k Warhammeru megalomanstvý patří, ale popisuješ hroznej overkill.
  • wenceslaus
    Jsou. Guardians se povolávají jen pokud Aspect Warriors nestačí. Uvaž že Eldar je celá rasa, ne jen elitní frakce jako Space Marines.
    Dire Avengers jsou základní tak jako tak a řekl bych, že se Mariňákům plně vyrovnají.
    O Dark Reapers nebo Fire Dragons darmo mluvit. Pro ně právě Astartes předsavují ideální cíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit