Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kto by za nich chcel realne hrat? ked sa hybu ako slimaky(hlemyzde)
  • wenceslaus
    Chybí mi tam Warp Spiders, ale ti by se asi implementovali těžce.

    No nic. Swooping Hawks taky dobrý. Víííííí! :-D
  • Necroni asi nebudou co? )
  • slavek.skara
    No pořád vypadají jako lidi :-D A co je v Gardě to se počítá :)
  • Veskoslav
    Tak to už ale není obyčejná garda, že:) Ogryni jsou také součástí gardy a také je nepovažuješ za základní pěchotu Císařství, ne?:)
  • TheGGG
    tak jasný, ale jak u chaosu, tak u impéria je mariňáků jen malí procento. Však Gaunt narazil na mariňáky chaosu snad jen jednou, pokud se nepletu. Proto doufám že hra nebude armády chaosu a impéria prezentovat tak, že tam je 90% mariňáků a pak nějaký podřadný zbytek. Já bych klidně za nějakého nechutného a olezlého odpadlého gardisty hrál.
  • slavek.skara
    To já si doufal že si zalítám s Valkyrou nebo Thunderem :)
  • neřekl bych že si v něčem zadají s Cadií, kde je každý už od narození automaticky naverbován do armády a celá planeta je jedna velká vojenská základna a výcvikový tábor, všichni gardisti jsou drsní, ale ne tak jako Chaos či SM, pokud to tedy nejsou Gauntovi duchové *4*
  • slavek.skara
    Ok no dává to smysl....tak snad alespoň Wolfové tma budou :)
  • Já doufám, že cultisty, guardiany, scouty a gretchiny půjde kupovat za body, bude je ovládat compl, ale hráč jim bude moc udílet rozkazy typu: zaútočte tam, držte pozici, spáchejte sebevražedný útok. V podstatě hráč by dělal to, co komisaře pro gardu. No, ale teprve uvidíme, jak to dopadne.
  • to neni, ale vyplívá z toho že až gardu přidají, budeme stejně hrát jen za veterány a obyčejní guardsmeni a conscripti tam budou jen jako AI meatshield.. což není zas tak na škodu
  • TheGGG
    Ale simtě, garda rozhodně není slabá. Takový Catachani, nebo Death Korps of Krieg uměj pořádně natrhnout pr*el.
  • mě se to líbí, jen doufám že přidaj i motorky, když už se budeme pohybovat po té obří mapě
  • slavek.skara
    hmmm Kasrkin není moc zrovna slabej :)
  • oni vynechali nejslabší jednotky či ekvivalenty gardy u všech ras, Chaos nemá Cultisty, Eldaři nemaj Guardiany a SM nemaj Scouty a Orkové zas nemaj Gretchiny
  • slavek.skara
    Hmm Space Marina (Space Wolves nebo Ultra) ale raději bych gardu :(
  • TheGGG
    Ehh se*e pes na Tau, radši bych tam viděl Dark Eldar. Z této nabídky je Chaos raptor jasná volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit