Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Já taky ne. Ve stolní W40k určitě. Jen jsem si říkal, že třeba myslí něco z knížky nebo tak...
  • hele a jsi si vědomý toho, že Space Marine dělala úplně jiná firma a vydavatel, takže jim nemůžou jen tak ukrást textury, modely a animace a hodit je do svojí hry aniž by je právníci sežrali zaživa?
  • jinak maj Ghost Arky, teleportační portály v Monolitech a ty prokletý letadla co je teleportujou přímo na zem, o mobilitu bych se nebál :)
  • Veskoslav
    Tak oproti elderským jednotkám jsou pomalejší (vlastně jediné, kdo s nima pravidelně X stlatí válčí), ale jak jsem psal výše, polovina jednotek jsou vybaveny transportéry na krátkou vzdálenost, takže to podle mě vyváží.
  • wenceslaus
    Flayed Ones. Ti jsou pomalí? Ve hře se umí teleportovat mezi nepřátele a pobíhají stejně čile, jako třeba pěší Astartes.
  • vidim v zasade 3 stjene povolani co byli uz ve space marine + radoby healer. novinka jsou orkové ale to bude to samy akorát preskinovaný (jiný textury). na tom taky nemuseli nic delat protože orky meli uz v kampani space marine takže maji hotový skin i animace a modely.
    zustavaji eldari co je novinka ty nazvy mi nic nerikaj kazdopadne na 5 nebo víc let rozdíl od vydáni space marine bych čekal víc.
  • Veskoslav
    Si teď nevzpomenu na anglický název. Jsou to jednotky Necronů, co své exoskelety obalují hnijicími cáry masa poražených nepřátel.
  • wenceslaus
    Coje to Stahovač?!
  • wenceslaus
    Pochybuju, že by měli Necron Destroyers takový problém :-) Nebo Tomb Blades. A popravdě nečetl jsem nikde, že by byli tak moc pomalí.
  • Veskoslav
    Nesuď podle sebe. Navíc pokud vím, tak polovina armád Necronů jsou vybaveny teleporty na krátkou vzdálost a takový Stahovač je sice pomalý, ale když se k Tobě už dostane, tak jsi mrtvý. Nemluvně o tom, že vydrží mnohem větší palbu z ručních zbraní než zbroje Elderů či SM.
  • Zayl
    Tak jako Thousand Sons Sorcerer bych si tam i zaběhal... Otázka jak bude přesně ta monetizace.
  • jo, slimaci, rychlostou pohybu.. uz si viem predstavit ako by sa s nimi bojovalo...vsetky ostatne armady by sa na nich vyfakovali a mlatili sa medzi sebou, nez sekat 1 necrona 2minuty
  • Já třeba )
  • Veskoslav
    V gardě jsou i Psycheři a no ti moc lidi už nejsou *1*
  • Veskoslav
    Jedni z nejhorších nepřátel, co peklo vyplivlo, a většinou když se probudí, tak vyhladí vše okolo, ale jo, říkejme jim slimáci.
  • VaZqeZ_EU
    A moji "Tau" zase ostrouhali *13*
    Sakra... "For the greater good" nééé? *16*
    https://www.youtube.com/watch?v=QZml8pHss9g
  • slavek.skara
    https://www.youtube.com/watch?v=4N0D3HBqRqU

    Když Space Marina tak Space Marina no :)
  • no doobre, par sa tam turboslimakov najde :))
  • wenceslaus
    Ehm... Wraithti maj na tohle vlastní názor :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit