Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    v - Vcelku nic, ale přijdou mi hrozně zprofanovaný a opěvovaný, možná až přeceňovaný.
    Taky si je trochu dobírám jakožto hráč Eldar, ke kterým to tak nějak patří :-) Není to myšleno zle, marina se k W40K hodí jako máloco
  • snorgrind
    Rad bych tam videl Thousands sons uz kvuli tem space wolfum na druhe strane. Nebo death guard, ale tak muzem byt radi ze wh40k mmo vubec bude.
  • co máš proti adeptus astartes prijde mě že je porád pomlouváš *16*
    ps-nic ve zlym
  • to ja taky a podle dnešních informací budou 5-rasou(alespon to ted tak vypadá)
    *1*
  • Kozy
    Od Abnetta Hlavně Eisenhorna, dost mi to změnilo názor na inkvizici.
  • Kozy
    To se o IG dá těžko říct, přece jenom každej regiment se od sebe dost liší a zatimco jedni jsou skvěle vycvičeni a vyzbrojeni, taktizují, snaží se vyvarovat ztrát atd. tak někteří jsou "potrava pro děla" ale vztáhnout to na celou gardu se mi moc nezdá.
  • víme dokonce i to že zatím vede TAU *1*
  • Zakomponovat do toho Gardu bude obtížný úkol...když si představíte jak například "řadový" gardista co má ale nahráno 500hodin kosí tlupu orků co si právě založili account bez mrknutí oka tak to by vypadalo opravdu zvlášně.

    Abych se přiznal, tak zaím z toho mám rozporuplné pocity...a zatím od toho neočekávám nic lepšího než průměrnou hru kterou chvili zahraju, a pak nenávratně odložím, tudíž můžu být (a doufám, že budu) jen mile překvapen...jako se to ostatně stalo i PlanetSide 2 ke kterému se i dnes vracím, ostatně si myslím, že svět WH40k je velkým tahákem pro hodně lidí (kdyby to byli rusové x amíci tak bych si to těžko koupil) tak snad to nezmrví, každopádně vyzyvatel PSka2 musí vytasit i lepší karty než jen WH40k universum
  • hele tady si přeci budeš moct zahrát Free sice jen za ork boyz ,ale FREE
    takže platit nemusíš nic hawk *1*
  • Pilgrim66
    Jinak kdo nevi, tak pry bude nejaky cas po vydani hlasovani o 5tou frakci. Jinak jejich snem je mit ve hre samozrejme vsechny jednou.
  • mě to taky nešlo pls nejakou radu nemáš *3*
  • protoze by hned bylo na prvni pohled videt vsechny nedostatky, nedodelky a hlavne, ze tom vlastne neprinasi vubec ni noveho a takhel se preci PR nedele *1*
    jo jeste dneska, si vzpomenu na prehypovane SWTOR, GW2, TESO apod..., kde poradna gameplay nebyla jeste 2 tydny pred vydanim videt a do bety jsi se dostal jedine za pre-order a stejne nato byla NDA
    preci nejde, aby si lidi hru mohli poradne vyzkouset a svobodne se rozhodli zda libi/nelibi, to je jako kdyz jdete do kina nebo divadla, nejdriv zaplat a pak uz je to tvuj problem zda to za neco stalo nebo ne my tvoje prachy uz mame
  • Veskoslav
    To já raději Tau.
  • GARDU si mužeš zahrat v podstate jakekoliv hre z Války proste sou to lidicky
    myslím že jsou lepsí varianty než garda co treba necroni
  • Pilgrim66
    Ja chci Adepty Sororitas (Sisters of Battle) :(

    "WE MARCH TO THE HYMNS OF THE ECCLESIARCHY"
  • Veskoslav
    No oficiálně jsou tolerování Psycheři a Ogryni v IG. A Navigátorech se to neví, tedy kromě pár zasvěcených. Podle mě garda jako taková je páteř armád, ale její základ je strašný, co se týče šance na přežití.
  • wenceslaus
    Je to elita - ale pořád součást IG.

    Jako hráč Eldar mezi tím moc rozdíl nevidím. Mutanti jsou v Impériu všude. Ogryn jako Astartes :-D Pravda, ti druzí jsou víc zbraň, než cokoliv jiného.
  • Já právě taky, ten jejich debilní stripe systém mi nedovolil zaplatit
  • Veskoslav
    No poslední dva díly s Gauntem jsou docela slabota, navíc se mi rozhodně nelíbí, jak mi naložil s některými oblíbenci:)
  • Veskoslav
    No to moc garda není. Typická garda je maso do mlýnku. Na jednoho SM připadá tak 1000 gardistů:-D A Storm jsou elitní jednotky. Stejně tak Ogryni jsou jediní mutanti válečníci v Gardě. Nepočítám Psychery a Navigátory. Ti jsou mutanti sami o sobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit