Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inventář DS je tzv. konzolový subpar...
  • ve vermintide to vse musis delat take ty sasku takze mackat leve tlacitko nestaci
  • Veskoslav
    Za vrchol přehlednosti? A Puzzle o 10 000 kusech čisté modré oblohy považuješ za puzzle pro batolata, ne?
  • ∞/∞
  • no, tak to máš blbý *5*
  • No, možná tomu přeci jen dám šanci. I když se trochu obávám toho, že vzhledem k tomu, že s tímto žánrem nemám moc zkušeností, tak ve chvíli, kdy mi to tak nepůjde, tak se rozjede shitstorm ala LoL. Ale tak ještě uvidíme.
  • Opět poznamenávám, že jsem nehrál ani Vermintide 2 ani L4D, ale viděl jsem pár gameplay videí a rozhodně mi nepřipadá, že by celá mechanika soubojů ve Vermintidu byla tak prostá jak popisuješ. Naopak mi přijde, že týmová spolupráce a taktika mají celkem zásadní význam. Rozhodně se to z těch videí nezdá být možné nějak rozumně hrát bez alespoň trochy přemýšlení nad tím, co člověk právě dělá a co by dělat měl. Mimochodem, některé mechaniky ve fps hrách, tak jak je popisuješ (systém krytí, přebíjení) vznikly až později, to už byla fpska zavedeným a zcela běžným žánrem.
  • Kolem strileni vzniknul zanr fps a tps protoze to je komplexni a zabavna mechanika. Musis mirit, kryt se, taktizovat, prebijet atd. Tady jen pribehnes a stlacis leve mysitko.
  • Recenzent, který napíše o inventáři(považuji za vrchol přehlednosti) z Dark Souls "Inventář z pekel" a v recenzi na KC:D nenapíše ani slovo o inventáři(považuji za vrchol nepřehlednosti), tak takový recenzent pro mě není relevantní.
  • XorxoxTalarius
    Ocividne nejsem sam komu to nedava smysl :)
  • "část Chaousu reprezentována Naghashem"


    he?
  • Veskoslav okamžitě to oprav *15*
    Ty, který reprezentuje WH neckbeardy na games.cz, uděláš takovou botu xD
  • Veskoslav
    1. Equip je kosmeticky? Zvláštní, že minimálně luky se liší počtem šípů, rychlostí střelby či postupným damage.
    2. Okoukají? A co by jsi chtěl? 30 ras? V prvním díle byli pouze Skaveni. Teď přibyla část Chaousu reprezentována Nurglem. V takovém L4D jsi musel vyloženě trpět, protože tam kromě minibosů jsou všichni stejní. Tady máš ještě navíc tři základní druhy od každé rasy (skavení otrok, klanové krysy a klanové krysy se štíty).
    3. Za cca 30 hodin mi hra spadla dvakrát a misi jsme nedokončili cca 7-8 krát. Většinou to ale bylo způsobeno tím, že jsme potkali krysího lidožrouta či chaos na debilním místě a všechny naházel ze srázu, což je okamžitá smrt.
    4. Došlo ti, že postava má jiný než 12. level jako maximální? Protože nejspíš sis ani nevšiml, že si můžeš navolit pasivní schopnosti vždy na 5. levelu a jeho násobních (což máš 15 různých nastavení daného hrdiny s pasivkami).

    Fakt by mě zajímalo, kolik jsi toho odehrál. Podle toho, co píšeš, tak ses doplácal na level 12 s jednou postavou a ani za tu dobu jsi nebyl schopen si zjistit rozdíly mezi zbraněmi a to, že fakt se líši to, když máš zbraň s power 5 nebo 100 a o druhu zbraně nemluvě.

    Edit: Pravda. Splést si jednoho z 5. bohů Chaosu a Velkého Necromancera je debilita:)
  • 7/10
  • Asi bych nedal 9/10 ale tak 8/10 .. protože mně štve, že tam nemůžu hrát za Orky :D

    Ale teď vážně - Skvělý crafting, skvělé prostředí, skvělý humor postav, skvělé zbraně, skvělá atmosféra

    Ucházejicí fyzika

    Nic co by mě tam štvalo nějak není. Teda až na občasné bugy.

    Za 700kč na steamu? Nešlo odolat.
  • To se mýlíte. Občas s náhodnými lidmi vznikne hezká zábava.

    Uvedu příklady s Left4Dead a Payday:The Heist které se občas opakovali: Když člověk narazí na dobrou partu, tak si je přidáte do přátel a hrajete dál.
    Ani nevím kolikrát se to opakovalo, že člověk třeba okolo 19h narazil na (náhodné) dobré spoluhráče a pak jsme se společně pustili do těch nejtěžších map a pařili jsme do 3 rána *1*
  • Většina problémů, co jste zmínil (špatní hráči, ne moc efektivní vybavení) jsou problémy maximálně tak na nejnižší úrovni. Tam prostě musí být nižší obtížnost, aby i úplní začátečníci bez vybavení byly schopní něco udělat. Na vyšších úrovních je ta lepší výbava fakt cítit.
    To samé platí i hloupých sólistech, co ignorují úkoly. To je fakt problém jenom té nejnižší úrovně s nováčky. Když si pak zapnete vyšší obtížnost, tak už tam podobné jedince skoro nenajdete.
  • u tebe platí totéž, taky tě nemá cenu brát vážně.
  • Dark Souls= akční RPG. Total War kombinace tahovky(primárně) a RTS. Klasické RTS je Mark of Chaos.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit