Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    líbí se mi všechny ti komentáře lidí na facebooku, co očividně dělají do her a vědí, kolik takovej dabing stojí
    • Protože do her nedělám, tak se zeptám... Kolik? Fakt by mě to zajmalo a nemám vůbec představu.
      • ringmancz
        nebo staročesky a motion capture od našich herců... v celkových nákladech ta částka bude jenom malej zlomek, ale pokud to nebude priorita, což asi nebude, tak to dopadne špatně
        • ringmancz
          stačí se podívat na druhou Mafiu, tam čeština nebyla přimární a většina lidí (já to tak černě nevidím) na dabing nadávali. do jedničky stál: "hrubě řádově statisíce korun. Mám-li být konkrétnější, bylo to spíše k nižší hranici", ale to byla jiná doba a tipuju, že to bylo jen za samotnej dabing a ne implementaci do hry
      • Veskoslav
        No SW TOR stál dabing 2 miliony dollarů, Zaklínač 2 stál okolo 250 000 dollarů (zkusím dohledat přesnou částku, někde to psali):)
        • Pokud by dabing stál $250k, tak to je někde mezi 5-10 tisíci prodanými kopiemi. Nedávno jsem četl, že Battlefield 3 u nás prodal 75000 kopií, což může být dejme tomu $3M. Myslím, že se ten dabing zaplatit může. Samozřejmě to je risk, ale ten existuje vždy a ve všem.

          Pokud se nevyplatí dabing do téhle hry, která u nás zatím trhá rekordy, co se týče nadšení, očekávání a různých debat, tak už asi nebude dabing nikdy do ničeho.
          • Ale potom ceny na jednotku (krabica, CD, manuály atd.) a pak cena samotného vývoje a pravděpodobnost, že se jich prodá dost rapidně klesá. Ještě si přidej, že vývojáři a investor chcou vydělat, takže určitě nepojedou přesně na 0 Kč výnos (breakeven) a k tomu ještě, že za těch 250 000 dolarů by mohli udělat něco kvůli čemu by prodali o dost víc kopií celosvětově (reklamy, nějaké mechaniky)...
        • *8*

          Tak jestli se pohybujeme v takovýchto částkách tak asi není potřeba se dál o čem bavit. To opravdu raději utratit ty peníze na něco užitečnějšího.
          • Nic užitečnějšího neni.
          • presne tak ale vysvetli to tem par imbe.ilum tady
  • Když už tam nebudou draci a elfové, budou tam aspoň vodníci a čerti?
    • Žádný kouzla, žádná magie, nic nadpřirozeného. Prostě realita! A to je na té hře jedinečné. Např. Zaklínač je hodně dobrá hra, ale mě prostě nechytla kvůli těm kouzlům. Já tomuhle postě nefandím. Konečně je tady něco, co vypadá "normálne". Je to jen můj pohled, chápu, že někomu se magie líbí.
    • To bude až další hra... Česká fantasy hra :D. Budeš hrát pohádku a řešit ji různým způsobem. V open worldu půjdeš do světa vybrat si do jaké pohádky se přichomýtnout a tím si vybereš princeznu a tu se pokusíš vysvobodit :D. K tomu bude ještě kooperace pro pohádky kde je víc postav...
      • Jinak ale dobrý nápad :-D
    • Magister_Peditum
      Tipoval bych, že spolu Maďary do Čech vtrhnou i Zergové.
      • Hele buzno, nakej ten easteregg jakoze ve specifyckej tajm v nocy na neznamym myste u reki vileze vodnyk nebo v dandžnu bude sliset blekotany jazika certa.
        • Magister_Peditum
          "hele, buzno" říká člověk, co má v nicku Biebera... *1*
  • Odemne ani cent neuvidí pokud tam dabing nebude ....
    • Stejně tak všem svým přátelům na facebooku apod. razantně doporučím, aby tento projekt (hru) za žádných okolností finančně ani jinak nepodporovali, dokud nebude oficiální vyjádření, že český dabing ve hře bude na 100%.
      • Souhlas, a pokud bude zakaznykem obevena gramatycka hiba v ceskich tytulkach, budou mu navraceni penyze.
      • Magister_Peditum
        Věřím, že se Warhorse bez těch dohromady 50 liber obejdou. *15*
  • Smil Flek z Nohavic!
  • Gordar
    Já se bojím že by sem jim ty náklady ani nevrátily, přeci jenom ten dabing by byl pekelně drahá věc. Kvalitní anglický dabing a české titulky jsou plně dostačující, stejně jsme všichni na tu anj už zvyklí, takže nám to ani nepřijde :-)
    • ale vysvetluj to tem nekolika nacionalistum tady
    • Já bych si to pustil rovnou v esperantu. Třeba si na to taky zvyknem.
      • Grifus
        http://www.youtube.com/watch?v=KH7jl0zxSDk
        *1*
  • Tak český dabing už je potvrzen. Ženskou postavu bude mluvit Aťka Janoušková a tu mužskou Karel Oříšek. O zbytek mužských postav se postará Agáta Prachařová.
  • Bez Pivca a Högera co hráli Zikmunda a Václava ve Vávrově (pěkná shoda jmen) husitské trilogii by to stejně nebylo ono. Tak ať tam dají kvalitní anglicky dabing, ať si alespoň netrhnem ostudu.Stejně to bude hlavně na vývoz. *5*
    • Magister_Peditum
      Já bych za to moc rád nebyl, protože by to asociovalo ten stereotyp Zikmund = zloduch, Václav = dobrák. Docela rád bych byl za to, kdyby se Vávra pokusil oba muže vykreslit pokud možno víc realisticky.
  • To je najednou všude vlastenců vyžadujících hru v našem složitém jazyce, který tady nikdo pořádně neumí.
    • tak na druhou stranu je pekne, kdyz se v Cechovi vzbouri vlastenectvi i mimo Mistrovstvi sveta v hokeji ...
    • Magister_Peditum
      Tak moje kuchařské umění taky není nijak valné, ale rád si na jídle pochutnám... *15*
  • inak k tej úvahe o tom ako budú v angličtine aj české názvy a mená http://www.ign.com/wikis/kingdom-come-deliverance/Henry?objectid=20010302
    mám pocit že to je Jindřich po vašom nie? :)
    • mirekdusinojc
      Je, ale radši bych viděl česká jména i v angličtině. Jen se prostě přizpůsobí výběr, aby to nebyl pro amíky jazykolam. Třeba Jan, Smil, Ondra, Petr, Marek, Martin, Boleslav, Pavel, jednoduše vše co nezahrnuje š, ž, č, ř, ď, ť, ň. Na druhou stranu spusta lidí měla jména německá, takže hlavní hrdina by měl být alespoň Heinrich :P
    • Magister_Peditum
      To bude vážně líbezné, hrát za českého kováře Henryho. *14* *1* *1*
      • Tak Henry je Jindřich, čili klasika
        • Magister_Peditum
          Klasika je ten Jindřich. Henry už moc ne. I když jde o ekvivalent.
  • Předpokládané datum vydání - 2015
    Reálné datum vydání - možná 2017, protože co si budem povídat, někdo by přeci jen mohl namítnout, že mu ve hře pár věcí scházelo , že ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit