Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morokura

    Engine bych neřešil, věřím že to za 6 let vyladili, zoptimalizovali a graficky se to zdá více než dobré :).

    • Ano, graficky to vypadá pěkně...až na to že si budeme muset zvykat na nové obličeje (minimálně u Henryho 😂). Spíš se obávám že si ta grafická krása vybere daň na náročnosti na GPU 🥲 Snad si tentokrát poradili s optimalizací lépe, můžeme jen doufat.

      Také doufám že plánují kolektorku.

      • uaxpk

        Musím přidat k medvedddovi. Já to tenkrát hrál s kartou GTX 960 4gb taky v klidu (a naštěstí bez větších chyb).

      • medveddd

        Mně teda hra běžela dost v poho na tehdy dva roky starém budget kompu s GTX 1060 na high.

      • skaven

        neboj sa, nadzabu tam upscalling a bude to poriesene


        • Duptcheck

          Snad ano

    • morokura

      reakce na BohumilCisar

  • A budou řemdihy?

    • Řemdich je vcelku raritní zbraň, i když v dané době a lokaci by se jich určitě pár našlo. Ale neviděl jsem jednu z nejpoužívanějších chladných zbraní všech dob ani žádnou z jejích odvozenin. Samozřejmě myslím kopí a ostatní dřevcové zbraně. Asi by musel být nějaký postih (třeba že by nešlo nosit v batohu), ale je to divný středověk bez ostrého kusu železa na dlouhém klacku.

    • Ne ale kadibudky už budou prý..... Museli si na to ale upravit Cryengine. Trvalo to jen několit let...

      • x_ander

        Kabibudky byly už v jedničce, takže... píšeš blbosti.

        • Inquisitor

          Největší kritici se většinou rekrutují s těch co hru buď nehráli vůbec, nebo deset minut:)

  • spoock

    bylo by fajn, kdyby to tentokrát běželo na konzolích mnohem lépe, než v případě jedničky

    • Přemšlím že to tentokrát koupím na PSko, takže taky doufám.

  • uaxpk

    Tajné přání -  aby se tam dostal i Frýdštejn. To už bych byl doma.

  • Inquisitor

    Já doufám ve zlepšení efektu počasí, kdy během jasného odpoledne a noční hvězdné oblohy nebudou lítat hromy a blesky. Celková absence oblačnosti, nebo jenom v náznacích, mě u jedničky hrozně irituje. 

    • Když už jsme u počasí, tak by mohli vylepšit reakce postav na ně. Aby se nestávalo, že postava za deště nebo pozdě večer (za tmy) vyšívá nebo abys nepotkával poutníky na cestě lesem ve dvě v noci stejně často jako ve dne. Když vidíš, že jiné postavy mají dobře udělané denní rutiny, tak je to dost rušivé. A když člověk už u prvního Zaklínače (tedy před 16 lety) viděl, jaký vliv na atmosféru má, když se aspoň některé postavy umí schovat před deštěm (a nadávat na něj)...

    • BohumilCisar

      Ano ta obloha v jedničce byla příšerná. Přitom je to věc, která po celou dobu hraní zabírá tak 1/3 obrazovky, tak by se to nemělo přehlížet. Na artworcích krásné naducané mraky a ve hře rozmazaná placka, která vypadá celou dobu stejně ať už prší nebo ne :) 

  • Kminek

    To dělal někdo se špatným barvocitem? Hrůza, hlavně ty červené vlajky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit