Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ne, to už je schválně nezvládnuté plánování. Přece jen lepší, že v květnu vyleze najevo, že se hra odkládá a máš zdarma reklamu na webu v podobě článku. Kdyby už loni řekli 2017, žádný článek tady dnes není.
  • *1* tak to opravdu nemám zapotřebí. Protože mi je víc než 15, fakani. *1*
  • dyť jsi tvrdil, že jsi nehrál ani jeden díl MGS, tak jak to můžeš vůbec nějak hodnotit. Minimálně hratelnost v pětce je fantastická. Minimálně první tři díly mají fantastické příběhy i hratelnost. Takže jsi se jdi bodnout...
  • Robotron3
    S tim souhlasim. Ale já jsem tak dobře zvládnuté plánování, aby se nepřetahovalo, ještě za svou kariéru nezažil :) A čím je ten projekt větší (jako AAA hra), tím víc se podle mě to zodpovědně odhadnout ani moc nedá.
  • Neco mi rika, ze v teto diskusi moc nepochodis. Zdejsi diskutujici vedi o vyvoji velke hov..NIC.
  • nějaký hater hacendo se tu v diskuzi vyžívá pod pěti různými nicky. Místo aby byl rád, že vyjde hra z českého prostředí a třeba se prosadí i ve světě, tak akorát plodí nesmysly.
  • sry, ale Bethesdu bych neomlouval. Problémy jejích her jsou už dob Morrowindu a jsou pořád stejné, navíc se jedná o obrovské studio s obrovskými zdroji a velmi zkušeným týmem. Nejde ani tak o zabugovanost těch her, jako spíš o fakt špatný design.
  • vonTossis
    Tak jo. Určitě tedy víš, že když se chce, tak i v mnohem větších projektech se dá plán dodržet. Mnohdy ne úplně přesně v rámci týdnů nebo měsíce, dvou, ale pokud někdo odloží o rok, tak je to prostě abosolutně nezvládnuté plánování (nebo taky žádné).
  • Držme Vávrovi palce.. už jen to že dělá hru z naší historie by jsme mu měli přát jen to nej a ještě více.. hra se povede a bude dobrá i kdyby měla být jen dobrá... další díly mohou být už jen lepší :-)
  • MikeR
    Jestli někdo zabije děti, tak je to problém právě studia a vydavatele, protože PEGI a ESRB.
  • Ale tak třeba to aspoň bude pro Vávru lekce, že ty zápory co se tak snadno hanily u Skyrimu v té hře byly z nějakého důvodu. A že prostě za určitou sumu nelze mít ve hře všechno. A člověk někdy musí oželet reálně zrpacované a rozmístěné záchody na úkor něčeho důležitého pro hratelnost.
  • to se přece taky tvrdilo o Kojimovi, jaký je to perfekcionista, jak své hry brousí k dokonalosti jako diamanty, a nakonec z toho vyleze nudná stealth hra s repetitivní hratelností a hloupým příběhem, která nevím proč vyhrává hry roku (MGS V).

    Doufám že KC se povede. Co jsem zatím viděl videa, tak se mi to líbilo, ale záležet bude na příběhu. Animace bojů mě nezajímají.
  • Robotron3
    Něco mi to říká, protože pracuju v oboru.
  • Ty si vazne myslis, ze vsechnu praci po dokonceni smazou z HDD a pracovni prostory pro jistotu zapali a pujdou delat pokracovani od nuly ?
  • tvl jak ja jsem rad, ze uz ceskej herni developing nereprezentuju a pohnul jsem se za lepsim :D
  • V dnešní módě je strašně v kurzu hejtit vydavatelský společnosti. Jenže Vávra je člověk, kterej očividně vydavatele nad sebou potřebuje. Už z týmu Mafie II se rozneslo, že se to uměle prodlužovalo kvůli naprostejm blbostem. Vávra je perfekcionista, jenže to v rámci vývoje není něco, co zaručí úspěch.

    Pořád jim držím palce, ale pokud například nevylepší animace soubojů a jejich navazování, ani to hrát nebudu, i přesto, že jsem to backnul. Vypadá to strašně strojeně. Pokud se mu tenhle projekt nepovede, ostatní ho roznesou na kopytech. Vávrova kritika všeho okolo se mu vrátí dvojnásob. Skyrim možná není super realisticky perfektní, ale je hratelnej a zábavnej.
  • Má to být opravdová hra dle středověku? Jo. Pak tam mají být haranti. V té době jich bylo dost.
    Navíc když to odložili tak je tam mohou dodělat. Mají na to zase rok...

    Jestli je někdo zabije apod je problém hráče a ne studia.
  • vonTossis
    Jde vidět, že ti nic neříká project management a agile. To, co jsi napsal, je takové standardní "jedna bába povídala".
  • ps: jasny. Muzu si utracet a koupit bez znalosti photogrammetrie 3d skener, tak aby byl kvalitni vystup, jak to tuhle popisoval Vavra v levelu.
  • *15*
    DLC kohout, DLC domek pro kohouta...dokonalý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší