Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by vydat 700 stránkovou knihu která se bude jmenovat: Měl jsem pravdu!
    *1*
  • palver
    Být jimi, tak neříkám "vyjde to v roce 2017", ale raději "nevyjde to v roce 2016". Protože to je jediná jistota *5*
  • DonVirtuous
    Snad to bude v roce 2017 konkurence schopné.
  • Jo a na to, že tam budou dvě vesnice to je sakra dlouho. Jestli se stále je*ou s nějakým systémem který má být supr a supr nebude tak to je....

    Kdyby tam bylo město. Kutná Hora apod. Ale 3 vesnice, 10 prasat, a pár slepic....
  • prvy idealny scenar (kompletna hra v 2015) asi obsahoval aj odkupenie Ubisoftu panom Z.B.
  • Ta to jde vidět, že to počítá člověk, co nikdy nebyl ve firemním procesu a neřešil nikdy tyhle věci...
  • Robotron3
    Ono totiž odhadovat vývoj softwaru, nebo hry, který trvá v rámci let, dost dobře nejde, ať už má člověk xx škol, nebo milion zkušeností.
  • Třeba táta Homolka neměl ani ádku dialogu, byla to jen improvizace:)

    Hoří má panenko, je asi nejlepší český film. Ale forman uměl vždycky dialogový filmy:)
  • Těm to je fuk.Zabezpečí je česká levice protože to jsou jejich potencionální voliči *3*
  • Opakovaný vtip není vtipem....

    Opravdu se divím, proč píší na KS i webu studia jak tam jsou největší borci z přes hry ČR. Každý má 500 let zkušeností, všechno zná a všude byl. Jeden napsal sám scénář k Mafii a poslouchal u toho black metal a ještě se stíhal bičovat. Další vymyslel celou simulaci operace flashpoint a ještě stihl vystudovat 8x Univerzitu obrany.... (bohužel do bety hry přenesl také sekané pohyby animací u NPC).


    A ve výsledku nikdo neumí udělat realistický odhad, kdy to jako tedy vlastně asi snad bude. To je jako by to hádal nějaký amatér. Hráči mezitím zapomenou co mělo být a pak zase budou muset dělat masáž před vydáním, že to tedy konečně asi bude venku.

    Pak toho prodají 200k a bude krach, protože náklady natahovali o roky. *7* Jinde to jde a zde to nejde.
  • Napriklad "Hori ma panenko" od Formana a nebo taky "Homolkovi" maji velice realisticke dialogy. Krasne to pobavi, nicmene kdyby to mel mit kazdy film, byl by to vopruz.
  • Mart9
    To říkal každý s mozkem.
  • Mart9
    To, že si to letos nezahraju, mi vadí ze všeho nejmíň. Vždyť já jsem se ještě nedostal ani k Dishonored.
  • Ale depak. Druhy prichod Krista uz mame za sebou ...... https://youtu.be/CvOemXVnCWU
  • To chce klid, děláš jak kdyby tenhle rok nemělo nic jinýho vyjít. Já jsem naopak docela rád, protože bych to letos stejně všechno nestíhal hrát.
  • Mart9
    Co to je za blbost... Je to jenom o tom, že o tom vývoji víš příliš. Právě díky Vávrovo přístupu se na Mafii vzpomíná dodnes, ale tehdy o tom vývoji nebylo zdaleka tolik informací, natož abys tu hru hrál.
  • Robotron3
    Vždy se stanovují ideální termíny, kdy něco má být, ale nikdy ten ideální stav nenastane. A když se odhaduje, kdy něco má být hotové i z pesimistického hlediska, vždycky je to spíš taková věštba, kdy se několik lidí zamyslí a vycucá si z prstu datum. Všichni pak ví, že to v tý době stejně nebude, ale nechceme přece zákazníky a sponzory naštvat hned od začátku, když je můžeme naštvat za rok, za dva :)
  • eb42
    ruce si opravdu nemnu, nikomu prutahy nepreju, protoze to sam znam, ale rict, ze jsem rikal se opravdu nabizi...
  • MikeR
    Daně a další náklady na zaměstnance máš kde? Provoz a údržbu hardware máš kde? Elektřinu, vodu, topení, konektivitu? Investici do motion capture? Myslíš, že firma může být složená jen z vývojářů? Účtarnu nebo uklízečku outsourcovat můžou, ale stejně je musej platit, drtivou většinu vývojářů outsourcovat nemůžou určitě. Co najímání herců a dabérů? Orchestr? A to nepočítám takový drobnosti jako výjezdy do terénu kvůli dokumentaci, náklady spojený s bozp, lítání po výstavách a jiná propagace, von se nakonec musí zaplatit i ten blbej samolepicí papírek na nástěnku a máš tady tu klasiku ke koruně koruna, milión neviditelnejch položek. Ty náklady jsou mnohem, mnohem vyšší, než si myslíš.
  • Mart9
    Děkuju, že mi tu hru testuješ *3* O to víc si ji pak vychutnám, až vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit