Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    A co, že nebudou děti? Ve které hře ti chyběly? Pokud se nepletu, ani v Mafii nebyly. Snad pouze Frankova dcera.
  • A argumentovat mocapem... kdyz to vezmes pres Xsens nebo podobny alternativy, vystup a praci mas skoro stejnou (tak i tak to stejne cistis a spravujes). Kone muzes klidne vyanimovat rucne. Zrovna velkej mocap pouzivaji dnes uz jen velky studia, pac to maji inhouse.
  • Já bych řekl, že Vávra bude rád když po těch letech vydá hru, která se bude moci měřit s tutoriálvých White Orchard z Witchera 3 (vždyť když to člověk hraje důkladně, tak než se dostane do Velenu, tak tam stráví klidně přes 10h. A nečekám že bych v Kingdom wont Come: Undeliverence dostal delší herní dobu)
  • MikeR
    Tak to si to vážně představuješ jak Hurvínek válku. Zkus si řídit společnost poloviční velikosti Warhorse a pokud s tímhle přístupem nepojdeš hlady, tak pak tady střílej miliony od boku, rozumbrado. *4*
  • No možná už lidi pochopí, proč je všichni odmítali, když obíhali publishery (kterým mimojiné nabízeli hru komplet - tedy hru trojnásobného rozsahu). Všichni tehdy křičeli, jak jsou publisheři zlí a neochotní investovat do hry bez draků. Jak se ukazuje, možná nebyl vůbec problém v dracích. Ale v tom, že mají víc zkušeností než Vávra a dokázali si spočítat, že za požadované peníze, není ve slíbeném čase dodat hru slíbeného rozsahu v rozumné kvalitě? A že ve výsledku by buď museli sypat prachy třikrát tak dlouho (aby to mělo slušnou kvalitu) nebo požadovat vydání ve slíbeném čase, což by se podepsalo na kvalitě (a paradoxně by to hráči dávali za vinu publisherovi a ne Vávrovi)
  • Dle informací od spolehlivého zdroje, plánují udělat každý díl na novou generaci konzolí.
    Díl první KC:D na tuhle generaci a pak díl druhý na další díl třetí opět na další. *5*
  • Precti si znovu co jsem psal. Na trilete naklady tam mas pres deset mil. Mocap ti da bohemka skoro zadara. Uklizecku mas za pet tis mesicne na hod denne. Orchestr? Jako vazne? Za tu cenu pocitas snad celou ceskou filharmonii :D Fakt nejsou. ;)

    " výjezdy do terénu kvůli dokumentaci" :D tvl. Zas zaplatit dvema clenum teamu benal a nabit jim baterku do zrcadlovky, pripadne dat litr za konzultaci... ale no tak :D
  • snad do té doby lidstvo nevymítí nějká globální epidemie, třetí světová válka nebo náraz asteroidu, nebo nezavřou toho Bakalu no.. chci vidět jak to dopadne *1*
  • *1* *1* *1*
  • palver
    Jen aby to Vávra s tím negováním Bethesdy nedotáhl do krajnosti. Ze strachu, že to nebude realistické a v době vydání to bude mít chyby udělá přesný opak.

    Hru, která bude zcela realistická, nebude mít vůbec žádné chyby... a pro jistotu nikdy nevyjde.
  • SPis za teh 40e budou dlcka(cunici,domek navic,dlc kohout ,... *1* )
  • prý nebudou děti, teď zase odklad, to je zlé, aspoň že černoši a možnost hrát za ženskou postavu tam zůstali
  • Předběžně ano, 2030, pak se odloží do 2040...
  • Nebo to nebude vůbec... A vůbec, beta vám stačí, za ty prachy. Co mají říkat děti v Africe, ty nejenže nemají betu, ale často nemají ani co jíst.. *1*
  • Paulcz
    Předpokládám, že proto je ten odklad, aby bylo.. :)
  • Víte co, já jsem rád. Když jsem viděl záběry z hraní, říkal jsem si, proboha, jen ať tohle nevyjde s tím, že se během půl roku objeví půl stovka patchů. Je fajn, že hru doladí a vydají ji v podobě, v jaké by měly vycházet všechny hry.
  • Ted je vidět proč jim na to nikdo nechtěl dát ze začátku peníze.

    Mít už dva odklady u 1/3 původně planované hry tak to tu asi něco smrdí.

    Z bety si co vím nikdo na zadek nesedl. A to je možná i odpověd na Vávrovo proč nikdo realistické RPG nedělá.
  • takže komplet trilogii můžeme čekat někdy okolo roku 2030? *7*
  • To je tak VSUDE jedno jestli herni vyvojar, nebo remeslnik, jak zaplatite predem PRUS€R! Najednou se veskere prace hrozne tahnou, plno vymluv proc to a to nejde a ze to bude trvat dyl nakonec to bude drazsi urcite *1*
  • Hra bude tak minimálně za 40 éček, tomu těch 10 čunat, 3 vesnice a pár slepic i odpovídá.. *1* Navíc Bakala je teď chudý a potřebuje peníze, kdo by jinak financoval knihovnu Václava Havla a "nezávislé" Hospodářské noviny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit