Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych byl vyvojar, a precetl si ty vase komenty, tak ztratim chut cokoliv delat. Jeden nadava na titulky, druhej na rychlost videa, dalsi na animaci kone, na hudbu, rozmisteni mrtvol, nazev hry, umisteni deje, husiti, nasviceni, partikly, anglictinu, absenci magie, absenci krve, bazen, pstros, satelit ...... "Z videa a screenu odhaduju, ze urcite nepujde dloubat mecem zizaly ze zeme, tak jakej real??" "Vavra prece rikal, ze to bude real." "Jestli si tam nebudu moct strihat nehty na nohou, tak to bude s*it, to si nekoupim." Bezte se zahrabat *10* . Jeste ze nejsem vyvojar.
    • buď to jeden veme jako nadávku, nebo jako radu či názor jak to vyznívá pro druhého... čiže názor komunity a hráčů = názor svatý... záleží co za člověka je na druhé straně, jak je na tom psychicky a co pozitivního si z toho vezme a jak s takovou kritikou naloží... A né že ve všem bude vidět jen urážky a pomluvy jako jsou češi zvyklí.
    • mikezz
      Ty vole, kritika je pre vývojárov úplne super vec, pokial si z nej vedia vybrať to "dobré". A myslím, že niektoré kritické ohlasy, aj z tejto diskusie, sú úplne legitímne a na mieste. Chváliť niečo, čo sa mi nepáči len preto že hru vyvýjajú naši-vaši vývojári je hovadina. Na počin Warhorse sa brutálne teším, som nadšený z celkového zámeru - prostredia, realizmu, doby..Ale pokiaľ vývojári nedokážu zniesť kritiku a prestanú čokolvek robiť tak to je nahovno, to je pravda (ehm Phil Fish). Ale myslím, že Vávra je trochu galakticky iná kategória, minimálne čo sa znášania kritiky týka. Veď sám je jej verný rozsievač *1*
      • Keyz
        Stejně bude záležet jak to prodáš a ne ani tak co prodáváš. Někde na to otevřeně kašlou a je to fuk. To je většinu služeb a produktů.
    • Co čekáš od Čechů a Slováků ? Nedokážou ocenit že vzniká něco jedinečného. *7*
      • ucho
        tak je potřeba stát nohama na zemi a nemít přehnaná očekávání. samozřejmě vyšel jen malý teaser, to ale neznamená, že nemůže být rozebrán do posledního detailu. z fleku tady můžu vypsat, co mi přišlo na teaseru zvláštní nebo co se mi nelíbilo: zvláštně nasvícená scéna (bylo to takové tmavé), kvůli tomu vlastně obtížně rozlišuji i ty mrtvoly na zemi. tedy i když jsem je viděl vlastně zblízka, nevybavím si na nich žádné detaily. nic, co by mi umožnilo si tu scénu přehrát v hlavě. ke konci tam vylétal žhavý popel přímo ze země, přestože na tom místě neměl co dělat (minimálně z toho místa na zemi, odkud vyletěl). to postavení koně a natažení meče mi přišlo křečovité. v hlavě asi vidím, jak si to autor představoval, ale realizace tomu podle mě neodpovídá. pohyb těch ptáků na obloze mi přišel zvláštní a houfovali se do zvláštních formací. ta tráva mi přišla už taková moc pestrá, vysoká. třeba to odpovídá realitě, ale nevím no. jsem zvědav, jak to bude vypadat za chodu.
        tak tohle všechno jsou dá se říct mé kritické poznatky, protože jsem hnidopich. to neznamená, že z teaseru nemám dobrý pocit. i tak myslím, že je to nadprůměrný teaser, který umí strhnout pozornost (samozřejmě ale čekám v lednu nějaké další žhavé novinky a doufám, že nás teď každý měsíc obdarují nějakým novým screenshotem...)
        taky ta kritika neznamená, že Danovi nefandním. já mu úspěch přeju. sice nedokážu stále odhadnout, jaký bude výsledek, ale vývoj zdá se postupuje dobře, což mi přidává na optimismu v tom, že tam někdo ví, co dělá...
        a jako správný vlastenec tu hru klidně při launchi hned koupím (pokud bude mít metascore alespoň 7/10, jinak čekám na slevu :) ). a přesto si dovolím napsat poznatky k teaseru a nějaké věci mu vytknu.
        kdo ví, jestli to tady někdo z vývojářů čte. pravděpodobně ano, kdo by nebyl zvědavý na názor veřejnosti na to, co dělá... ale samozřejmě je k tomu potřeba hroší kůže a brát kritiku s rezervou. kritika automaticky neznamená něco negativního. může jít jen o prkotiny a některé názory nejde brát vážně (třeba to, že jde o nudnější verzi Skyrimu, když je to osekaný o fantasy prvky...). navíc dobře mířená kritika může být i k užitku.
        • Takhle by se dal zkritizovat každý teaser chce to počkat na delší gameplay.
        • Keyz
          Zrovna jsem na ten popel koukal a vypadá, že to možná letěl z levé strany tedy nebyl vidět zdroj. Podle toho, že tam stojí obléhací stroje asi tam něco mohlo hořet..

          Taky postavy nemusely být ta čistý. Co jsem četl, tak po boji to vypadalo jako u prasat. Půda rozdrbaná, všude bodel, krev a další hnusy.

          Ale je to jen video. Většina her ukazuje nějaké podobné scény, které nemají s logikou hodně společného.
        • Pod to se podepíšu. Už jsem se přejedl fantasy a kouzel. Mohla by to být skvělá alternativa i pro ty, kteří dávají přednost postapokalyptice nebo sci-fi a fantasy nemají v lásce.
    • Přesně!
      • Na druhou stranu já se na to moc těšim a grafika tý trávy vypadá nejlíp co jsem kdy viděl
        i celkově mě ten design sednul
  • Ronox
    Prosím ať tam je Žižka a řekne: Býval jsem dobroduh jako ty, ale pak jsem dostal šípem do oka. *1*
    • Prosím ať tam během questu nějaké NPC ukazuje Žižkovi pergamen se slovy "Honzo, mrkni na to."
      • Bez toho bych přežil, ale co tam musí někdo zahlásit, je bezpochyby "napiš vozová hradba."
      • Tilwaen
        "Ian, throw an eye on it, please."
  • MickeyMutant
    Vyjde to stylově přesně 600 let od smrti Jana Husa. Léta Páně 1403 je mu 33 let, je čerstvě vysvěceným knězem a káže v Betlémské kapli Viklefovo učení. Janu Žižkovi je už zřejmě přes 40, nikdo ho nezná a slavná zbojnická a vojevůdcovská léta ho teprve čekají. Václav IV, syn Karla IV, český a římský král, byl nedávno sesazen z trůnu, uvězněn Zikmundem a prchá ze zajetí v rakouském hradu Schaunberg. Venkovem se šíří další morová rána a východní korunou Svaté říše římské zase rozvratné myšlenky o chudobě církve a Bibli jako jediné autoritě zpochybňující svatost papeže. Zajímavá doba.
    • s-a-b-r-e
      Taky jsem hned běžel na wikipedii *1*
  • Jako podle těch výstupů ve Fight Clubech jsem myslel že má Dan vkus, ale ten trailer je fakt přehlídka klišé, od hudby, přes pohyb kamery, nápisy, nesmí chybět citát od nějakýho spisovatele ty vole a ten název... horší už by snad byl jenom "A Hero Rises". No a že to bude "different" to hezky uzavřelo. Zas je to jenom trailer, tím sám sebe uklidňuju, ale fakt sem čekal něco trochu víc atmosférickýho... snad to nebude jenom "Skyrim bez kouzel a s hajzlama", v každym případě držim palce
  • Mělo se to spíš jmenovat Tabor: The City of Lost Heaven.
    • Ronox
      Hussite Creed: Degenerations
    • The Zizka : Assassins of the magic
    • Zizka the Beholder :)
      • Nn Eye of the Zizka.
      • The Hussite Scrolls: Tabor
  • Fascinuje me kolik lidi hru odsoudilo na zaklade jednoho videa.
    Mozna ze Zaklinac 3 ma dechberouci trailer a nepochybne je to zhavy kandidat na RPG roku 2014 ale stejne jako Moravak fandim Danovi. Tajne doufam, ze i v nasich koncinach udelame RPG ktere udela diru do světa, podobne jako svého casu Hidden & Dangerous, Operation Flashpoint nebo Mafia I. Drzim palce.

    PS: video se mi nezdalo nijak spatne.
    • KREI
      Pro měl byl největší českej šlágr vietcong...
      • Pravda, pravda na ten jsem zapomel.
  • Vojta_23
    Super, konečně něco kde nestříli z rukou blesky, toho je všude dost...
  • No jednoduše, někdo z Warhorse by měl prvně začít jezdit po americe před vydáním Kingdom Come a přednášet konzervativním prasatům na téma "Co to je středověk". A hlavně zavčasu odejít vždy ze sálu, dříve než se ho začnou ptát zdali v Evropě v 5-15 století také alespoň létali draci a Merlin opravdu šlehal blesky z řitě...
    • Bohužel si to dnešní doma žádá... a je na každém zda se s tím smíří nebo ne.
      • Za výroky podobného typu by se mělo minimálně upalovat :)
      • Co si doba zada? Kde si to vzal? Abych tak rekl hlasem Marty Kubisove v hudbe Bobika Dylanu: joooo casy se meeeeniii.
  • Pěkný shitstorm na Kotaku. Jako že středověk bez magie fuuuuj, simulátory nehraju, realita je na prd, nuda... Pak se snažte o něco originálního... nasrat, Call of Duty a je to *4*

    Ten teaser opravdu není nic moc, ale vzal to čert... některé ty reakce jsou opravdu hysterické.
    • Black_Hand
      problem je v tom, ze to je kotaku. kotaku je mizerne po vsech strankach. budou me zajimat spis reakce na takovem RPS, polygonu, destructoidu atp.
    • michelangelocz
      Publikum v diskuzich neni veskery publikum... A nejhlasitesi byvaji unudeni oslove se vsim tim svym vecne nespokojenym hejtovanim. To se neda brat vazne .) A Dan Vavra snad porad plije na velky vydavatele a zpusoby jakym se u nich hry delaji (vcetne rozpoctovy a "kdy je hra uspesna" politiky), s cimz souhlasim a prekpokladam, ze sam se tomuhle bude snazit vyvarovat. Vice srdcarstvi, min prumyslovani.
  • Jojo kvalita hry se hodnoti podle kvality traileru a cool nazvu. Takze vsechny ty obsahem prumerne hry, ale s cool nazvem a CGI trailerem jsou lepsi !

    Jak ja to vidim, ve Warhorse nemaji tolik casu aby delali super skvely teaser, myslimze spis delaji na tom aby hra vypadala co nejlip. Neukazovali snad ze hry plno jinych lepsich materialu? At uz na GDS, blogu, CryEngine showcase... A jak uz nekdo psal driv, vetsina firem ma CGI trailery externe. A vite proc jim verim? Protoze sem hral hry ktere udelali driv(myslim ti lidi co tam jsou, Mafia, Flashpoint..) a byly na mile daleko lepsi, nez plno her se super skvelym CGI trailerem.

    Chtel bych vyvojarum poprat pevne nervy a hodne stesti, a at se dokazou povznest nad vsechny, kteri nevi ze jsou dulezitejsi veci:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit