Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu negativní ohlasy. Vypadá to úžasně. Od stylového jména (fráze kingdom come je v anglofonních zemích hodně známá), přes nádherné prostředí, modely, zbroje, až po animaci koně,. Už se netěším jen na Zaklínače. Tohle, pokud se zadaří s vydavatelem, vypadá taky hodně slibně. Asi jsem přesně jejich cílová skupina.
  • Ty hesla v teseru se můžou zdát jako hloupá, ale pro toho, kdo hru sleduje a čte blogy, můžou mít i jiný rozměr. Myslím, že tam není řeč jen o hře, ale i o situaci ve Warhorse. Přeju jim jen to nejlepší. Umět co je třeba a mít možnost, hned bych přiložil ruku k dílu.
    Mimochodem, kritizovaný font v traileru mi přijde v pořádku. Někdo neumí číst? Neumím si to jinak vysvětlit.
  • Já klukům fandim a věřim. Česká scéna už pár perel vyprodukovala (kromě už zmíněnejch třeba trestuhodně opomíjený Original War), tak proč by to nevyšlo i teď? Pokud splní aspoň půlku toho, co naslibovali, čeká nás parádní pařba. Snad to na tý svojí plečce rozjedu. Jo a hodnotit podle teaseru je asi stejně chytrý, jako hodnotit chuť piva podle dementních reklam s automatickým přiťukáváním.
  • smajdal
    Doufám, že půjde hrát za čaroděje nebo elfy, bych těm husitům pěkně rozhodil sandál.
    • V DLC si koupíš tanky.
    • Ne..ale budou tam lizardmeni, a kazdymu husitovi co se jmenuje Smajdal strci ocas do pr.ele *5*
      • smajdal
        Ty seš ale sprostej, měj nějaké vychování pro pána jána.
        • Uz je po desaty hodine, tak si nestezuj:)
  • kubi-wan
    Tady jsou to zas samí promovaní inženýři *1*
  • Největší sranda je, že kdyby za tím nestál Vávra, tak by tady nejspíš nebyl jediný negativní koment. Ovšem spousta maločechů z něj má ohromný komplex a potřebuje si do něj kopnout, tak to aspoň dělají formou dementních anonymních komentů. *3* Já doufám, že se borci z Warhorse nenechají odradit, beztak většina místních trollů je jen jeden dmnt, který tu píše pod 50 nicky *3*
    • napsal anonym :D
      • napsal anonym :D :D
        • Tilwaen
          Combo breaker.
          • Nenapsal Anonym
  • C-BEAM
    čítam zahraničné komenty a negatívne reakcie na príklon k realizmu som očakával a nevadí mi, že masy protestujú, to je skôr dobrý znak, to čomu nechápem je ako môže mať niekto výhrady ku grafike a že to nevyzerá nextgen a že witcher 2 je krajší a podobné voloviny ... to je pre mňa jednoducho záhadou.

    Inak keď som pozeral teaser tak som sa na konci modlil aby sa kôň nezdvyhol na zadné, v duchu som si hovoril "prosím, nie" žial on to urobil a nasledoval očakávaný animačný pr*ser. Ale videl som 100x horšie teasery ktoré vpodstate neukážu nič. Tento teaser naznačil aspoň čosi. Som zvedavý na Vávru podcaste *4*
    • Jo jeste dodam ze u prvniho videa z ty predvadecky cryengine z toho byli v zahranici celkem poteseni a az po tomhle clanku se na to svrhla negativa (kotaku)... proste asi je fakt ze cekaly neco jako lepsi skyrim mozna witchera...
    • jo taky jsem cetl komenty na kotaku a vypada to na dost negativni smrst komentu, nadruhou stranu ja taky nechapu tu silenou posedlost ceskych vyvojaru delat realny hry. Podobne dopadla ARMA v zahranicnich diskuzich, nejdriv hromadu nadeji ze by to mohlo bejt takovy realistictejsi battlefield a nakonec kdyz vysla recenze a vic videi z gameplay tak to zapadni obecenstvo odsoudilo jako nudnou hru a ztratily zajem....

      tady je videt ze tu potencial na nejakou hru mezi realitou a arkadou je a mohla by vydelat ve svete hodne penez ale nasi cesti vyvojarsti guru ne a ne se od tech "simulatoru reality" odprostit.
      • ja z tama precetl vsecko a prevazne negativni to vubec nebylo
      • To je problém některých vývojářů ne hráčů. Většina lidí prostě nechce realismus a realistické hry. Proč hrajeme hry? Protože utíkáme od reality, ta není zábavná. Málokoho baví hodinu se plazit lesem, chytnout jednu kulku do hlavy a nazdar.
        • XorxoxTalarius
          Ano a proto vlastne uz mame ctvrte pokracovani Operace Flashpoint a nejstahovanejsi mody do Mount & Blade jsou ty co to delaji realistictejsi :D
      • prudislav
        no ono kotaku je v podstatě "TV Nova" videoherních webů :-D
      • a to je dobre
    • Nevím jak ty, ale být tím vojákem v teaseru, tak taky postavím koně na zadní nad takovou horou mrtvol. Je to logický vývoj celé situace. *1*
    • Protestující masy jako dobré znamení, to vysvětli vydavateli, ten to možná uvidí maličko jinak *1*
  • thatguy
    Nechci být rejpal, ale ta hudba je tak tuctově epická, že mně přešla chuť si to znovu pouštět. Chápu, že je to teaser a má navnadit, ale vsázet na takovou klasiku plnou přeřvaných chorálů bych teda zrovna od Warhorse nečekal. Každopádně je to možná jen věc vkusu.
    • mikezz
      Presne to som si vravel. Absolútne nevhodná epická hudba pre podobnú scénu. Pri tom by stačili len zvukové efekty okolia, možno nejaký podkres ku koncu..pri teaseri zvlášť platí asi v každom ohlade menej je viac.
      • maros.goc
        to by tiež nebolo od veci :)
      • thatguy
        Naprosto souhlasím!
    • maros.goc
      hudba bola náhodou slušná :) nič nenavodí pocit epickosti ako chorály a dunivé timpány :) čo by si tam chcel? hobojový recitál, klavírnu melodickú linku, či melancholickú atmosféru Hornerových gájd? :) áno, na tento teaser by sa hodila rôzna hudba, ale epičnosť je najvhodnejšie spraviť práve tak, ako to bolo spravené :) nie je to síce nič originálne, pretože takých skladieb už bolo samozrejme zložených mnoho, ale prvoradá je funkčnosť, a skladba funguje :)
      • thatguy
        Jde o to, že když se snažím dělat netuctovou a originální hru, tak k teaseru, který měl podle mne velmi klidnou ,,mezibojovou" atmosféru, přece nehodím něco takového, nehledě na to, že to slyšíme uplně všude. Nepopsatelně mě to rušilo.

        Ale jak jsem řekl, proti vkusu žádnej dišputát, jestli se ti to líbilo, tak je to jedině dobře pro tebe *4*
      • Tak porad lepsi nez Marilyn Manson u Dragon Age traileru:)
        http://www.youtube.com/watch?v=-8E1kG3IbTI

        I když..docela k ty DA sedne...hehe
      • jonatan.hanzlik
        Chce Boží bojovníky, nebo Hospodine pomiluj ny! A mě by se to taky líbilo :-)
    • Keyz
      Možná zaměření na americké publikum... Tolik filmů z americké produkce a her má podobné známé "epické" hudební doprovody. Plus kecy a nápisy atd. Tedy klasika. A asi to funguje. Jinak by to dělali jinak.
      + to co píše jonatan.hanzlik

      Tady bych rád viděl něco originálního.
    • jonatan.hanzlik
      Máš asi pravdu, ale je otázkou nakolik to je opravdový úmysl Warhorse. Na jejich blogu Vávra mluví o tom, že pro něj v této chvíli je nejdůležitější zavděčit se developerům a ty zajímá co je na tom celém "wow," takže to musí být se vším všudy žejo...
  • Takový blbosti a detaily jako se řeší tady se snad nikdy u žádnýho teaseru neřešili.. Tohle je oznámení a ne konečnej produkt, ta hra je prakticky pořád na začátku. Buďte rádi, že někdo takovou hru vůbec dělá.. Místo abyste byli rádi, že někdo poprví v historii zasadí děj do reálnejch míst a historie naší země, tak tu brečíte že si to kvůli tomu nekoupí v nějakej zasr*nej Americe... Typický nevděční češi (a slováci) *7*
    • Viděl jsi reakce na teaser Bannerlord??? To by jsi koukal *1* *1* *1* *1* *1*
    • A počkej, až bude v následujících trailerech záběr na hazl. Počítám, že takový kolokvium nad kulturně-historickým významem a jeho vlivem zobrazení ve videohrách 21. století, už Vávra asi mít nebude.
    • mikezz
      Ja myslím, že to bude všetko vpohode, záchody v hre majú..
    • Nedivím se, že se řeší takové maličkosti. Přece jen, očekávání jsou poměrně vysoká.
    • ucho
      to že někdo něco kritizuje ještě neznamená, že se mu daná věc nelíbí a že nemá radost, že je ve vývoji...
    • smajdal
      za to může Vávra, ten nás nakazil
      • Vávra napsal 20000 slov na téma záchodů ve Skyrimu. Proč mu to taky jednou nedat sežrat?
        • Protože pomstychtivost nikdy nebude kladná vlastnost :-) navíc Skyrim byl v tý době už vydanej, ale tady někteří, zdá se, šijou do hry v době, kdy do vydání zbývá víc jak rok a moc se toho ani neví.

          Navíc, pokud je to z pomsty Vávrovi, pak je to hodně velká ubohost.
  • KREI
    Fascinuje mě jak v téhle diskuzi hatují nebo dokonce vynášejí hru do nebes a dělají z ní hru roku 2014 s uplně novým žánrem...
    Mluvíte o animaci, soubojích, brnění, příběhu a td. td. td.
    Na to jste přišli z toho teaseru(pro mě zpackaného)? Nebo z těch pár momentek?

    To na co jsem zde nadával byl teaser, prostě si první představení hry představuji jinak, ovšem vůbec sem nenadával na hru samotnou.

    Osobně klukům z warhorse fandim, ale jak někdo z vás může mluvit o animacích, grafice, soubojích a mnoha dalších věcích na základě jednoho videa kde 80% obsahu je pole mrtvol s tulipány? A pak to eště nějakej vtipálek začne srovnávat se skyrimem... Myslím že lidi z warhorse by byli rádi kdyby se úspěchu skyrimu alespoň přiblížili(a teď nemluvim o obsahu a mechanizmech hry).

    Jste směšní pánové a 90% příspěvků je uplně mimo mísu...
    • No, to víš jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit