Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Za mě musím říct, že jsem tedy očekával trochu lepší představení hry široké veřejnosti. Kdybych nesledoval dění okolo Warhorse a nečetl Danův blog, tak mě teaser na Kingdom Come nechá totálně chladným.
    Na druhou stranu teasery jsou vždycky o ho.ně, a pokud nejde o oznámení nějakého pokračování AAA série, nevidím v nich přílišný smysl. Jde o takovou mini-informaci, že časem přijdou další informace. Koho z hráčů to vlastně zajímá? Mě stejně spíš dostane, když vidím parádní trailer se záběry z hraní a dovím se, že hra vyjde třeba do měsíce (a předtím jsem o ní nic nevěděl)...
  • prudislav
    mě se libí jak ze hry samotný ještě neukázali nic a všichni trotlové už ví všechno jak to dopadne, zahraniční reakce z kotaku jsou stylu "neni magie je to naprd"
    • jakoze hra s mecem a nejde tam kouzlit a to jim jako vadi? lol to jsou idioti
  • Podívejte se na skyrim teaser, je to CG render, který určitě nědělali vývojáři a jak oproti tomu špatně vypadá hra. Teaser WH je renderovaný přímo v enginu, takže tak jak to vypadá ve videu to pak bude přibližně stejně vypadat i ve hře, což se mi líbí víc, než udělat vymazlené video, kde bude všechno mega cool, ale ve hře už z toho nic tak vypadat nebude.
  • Ty vole, tady každý mele o teaseru, ale o nových obrázcích nic! Ty jsou podle mého až na stejný model košile na dvou lidech PERFEKTNÍ.
  • Robotron3
    Videjko mohlo bejt líp udělaný teda a nějak se mi uplně nepozdává název hry. Přijde mi to takový krkolomný (pro amíky třeba ne, co já vim) a zbytečně složitý na jedinou hru. Jakoby to byla nějaká obsáhlá série desítek her, ale to neni. Název spíš jak z nějaký budget strategie. Hra bude určitě bomba, ale zatim prezentace nic moc.
    • MickeyMutant
      Není to krkolomný a složitý. Jsou to klíčová slova Otčenáše (Lord's Prayer). To znají skoro všichni rodilí mluvčí a navíc to zřejmě dobře vystihuje, o čem hra bude.
      • Robotron3
        Proto jsem tam dal do závorky, že pro amíky třeba ne. Akorát mě se to takhle nezdá dostatečně kulervoucí název jak by mělo, z hlediska jak to zní. Významově to beru.
    • Doufám, že dneska plno lidí neopomene zaplnit meleme-room u FC a nabombarduje dotazy. Věřím tomu, že ten název není pro vysíracího vlčáka. A nebo možná je, ale o tom může povykládat až čelo Warhorse, že jo.
    • presne tak, dvojtecka za necim je zvykem davat v datadiskach a dalsich dilech, ne v tom 1. proste krkolomnost a nesikovnost, to je tak tezke prijit z jednodusim nazvem co bude mit i nakej "šmrnc" ?

      Hej hej čéče videl si tu novou hru ? to Deliverelrkjelka oné ? Jo mylsis ten Kingnom ? No asi tak nejak. *13*
  • Magister_Peditum
    Vypadá to super, i když daleko lepší je animace toho koně na oficiálních stránkách. Rozhodně vedle Witcher 3 nejočekávanější hra. *3*
  • Keyz
    Citace z hrej.cz "Kritika vychází především z toho, jak málo o hře víme, s přihlédnutím ke zmiňovanému realismu a ne zrovna západně střiženému traileru se ale většina hráčů domnívá, že vlastně půjde o nezajímavou, složitou hru, v níž bude chybět všechno to zábavné"

    Kritika vychází z toho, jak málo o hře víme.... To je teda věta.
    • smejki
      Zmínit negativní ohlasy (že vraj kritika) ok, ale zajímalo by mě, kde vzal tu "většinu hráčů". Dva posty na Kotaku, každý s cca patnácti lajky? Co jsem se já naposled díval, tak tohle mělo jinší čísla, který se s tímhle nadhozeným obrazem trošku perou.
      • Celkem jsem se na kotaku pobavil díky za tip. *1*
      • tak jsem to myslel, ta kritika kterou vybrali není hodno vubec zmiňovat , ale vybrat nějakou normalní
    • no taky mě to zaujalo, nechápu toho kdo to psal, možná se snažily vyplodit něco zajímavýho, ale ta kritika je nesmysl, to není hodno profesionálního redaktora vůbec psat
  • Khanemis
    Výborně! Tak to vypadá, že tento nadějný projekt nakonec opravdu získal zelenou pro další fázi produkce. Vypadá to parádně a už jsem zvědavý, co zajímavého se o hře dozvíme v podcastu:)

    Výtvarná stránka je opravdu kouzelná, především co se prostředí týče.
    • Keyz
      To brnění je něco extra. Opravu graficky propracované jak na to tak koukám. *14*
      • michaliuz18
        (boze tato primitivna stranka ani obrazky sa sem nedaju prikladat spravte uz normalne forum o hrach kde je vsetko )

        tu si kukni obrazky , mi chces povedat ze je to graficky prepracovane? vyzera to ako na low, tie textury a ten rukáv na prvom obrazku , to ze tam pacnu cryegnine neznamena ze je to hned graficky skvost, treba ten engine vedet aj spravit a doladit *3*
        http://www.sector.sk/novinka/79004/ceske-warhorse-studio-ohlasilo-kingdom-come-deliverance.htm
  • Ronox
    Dane co ten ocas?! Cos říkal o tvorbě koňskýho ocasu?! NOOOO? :D Ale jako teaser fajn. Nenadchne, neurazí, ale prosím sežeňte si někoho, kdo aspoň trochu umí s After Effects a udělá trochu kvalitnější titulky.
  • smejki
    Nemyslím, že je jezdec osamělý. za kopcem má slezskou armádu v plné polní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit