Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak oprostený od srandy a hejtu, objektívny názor, ktorý musí každý uznať je, že ten teaser je: Zlý, divný, nudný, klišovitý, sterilný a nič o hre nevypovedá. Akurát si zabili záujem ľudí, ktorý hru nesledujú a mali by záujem o syrový stredovek. Ale tie romantické vlčie maky a nato nerealistické mŕtvoly takýchto ľudí isto odradili.
    • ucho
      teasery často nudné jsou, a kolikrát neukážou vůbec nic, jen název... a myslím, že na poli teaserů je tento lehce nadprůměrný...
  • četl jsem komentáře na kotaku a je to snad horší než zdejší zatrolené diskuse, ale mám bohužel takový dojem, že oni z valné většiny netrolí a myslí to vážně, ale to mě staví do dilematu, je horší trol nebo d€m€nt? Jinak z teaseru soudit je jak věštit z kávové sedliny, ale tohle si zapařím už jenom proto, že můžu udělat legální genocidu německého rytířstva *5*
    • oleav
      Komentáře na kotaku nejsou moc příznivé, ale není se až tak moc čemu divit. Na rozdíl od většiny z nás nemají načtené WH blogy a naposlouchané podcasty s Danem. Ostatně nakonec i nás bude muset WH přesvědčit až samotnouou hrou, že vybrali správnou cestu.
      • souhlas, teasery nemám rád protože mají takřka nulovou výpovědní hodnotu, ale ještě víc nemám rád lidi co z nich dělají prorocké závěry
    • Keyz
      Nevím co to je za server. Jestli americký je to jasný = de*ent.

      Viz komentář o tom, že více reality = špatně. Tedy láska k tuposti her to vypadá na borce z USA.

      Kdyby věděl kolik starých her z USA bylo hodně HC a tak věrohodný tak by se asi podělal.
      • Ano je americký a dost slavný ale i kdyby nebyl americký tak američana na fóru poznám i kdyby psal japonsky, mám s nimi bohaté zkušenosti, vlastně se chovají jako trol - absolutní nabubřelý cockoti s neoblomným názorem a dost velká část ti na in my country we.... odpoví here in US we call your country 3rd world a taky čechům rádi nadávají do rusáků a podobně ale hlavní rozdíl mezi trolem a američanem je, že amík d€m€nci nepředstírá a jsou hrdí na svojí národní příslušnost, přestože 27% nedokáže najít USA na mapě světa
        • pardón kecám, je to 37% nedávno jsem tu v diskusi četl, že někdo někomu vyčítal, že neví kde leží nějaký stát konfederace usa tak je fér, že oni nevědí, kde leží evropa, chudinky *7*
        • Ty jsi američana viděl leda na obrázku ty brepto
          • ale zdá se že ty jsi nikdy nečetl komentář na youtube či kdekoliv jinde nebo se na nějaký ve vší slušnosti pokusit odpovědět, abys pak byl nazván jako sheepfucker mimo diskusi v osobní zprávě. Poznal jsem osobně fajn lidi, hlavně holky, nejvíc v pohodě byly vysokoškolačky ale to je jasný, páč jednak jsou to holky a jednak fakt chytrý. Ale když už mám na youtube někoho v blokovaných tak to je vždycky američan, bohužel
          • nepár fajn lidí jsem poznal osobně, bavím se o diskutujících na fórech
      • ucho
        tak ono realita většinou nudná je. proto má řada lidí raději to mydlení draků a podivnejch potvor. má to i svý kouzlo a snadno to osloví masy. tahle hra to bude mít s oslovením lidí těžší, bude muset něčím vynikat a vybočovat z řady, aby to zlákalo lidi v Americe ke koupi.
        • středověk v americe taky neměli... lépeřečeno tam 2:3 populace ani neví co to je... z draků je tam zblblej kde kdo, však je jasné že po skyrimu nemůže být v RPG tahákem drak ani létající blesky z řitě.
          • Keyz
            Viz trailer na skyrim kde letěl ten drak.

            Fakticky: Hnusná grafika (v dané době a na dané poměry) a nic tam nebylo jako zde.
            Zde dobrá grafika a nic extra tam není. Ale je to téma které není časté.


            A z toho prvního se stalo stádo fandů. :)
            Ale co s tupcema. Nadávky jsou na nic lepší je nějak donutit aby se stali fanoušky. Snad se to povede.
        • Keyz
          Hodně lidí hraje Total War serie apod. Kde to vyžaduje určitě myšlení. I když taky hrají fantasy RPG tak ihned nezatracuji věrohodné hry. Například HC simulátory nehraji.

          Je lepší když je více věrohodných her. Pak hry budou mezi širou veřejností zase brány jinak.
  • som rad ze vacsina zomrela v stabilizovanej polohe
    • Tilwaen
      I ty koně *1*
  • Nechci říct, že se mi to nelíbilo, to né, ale faktem je, že jsem od teaseru čekal o krapánek víc. Nevím, asi už jsem rozežraný. Nemůžu, než souhlasit, že ta animace koně je asi slabší (i když ten na webu je úplně ok), screeny s textem na konci videa z toho seberou vyjímečnost a dynamika teaseru je s tou kupou textu napříč obrazovkou a bez mluveného slova (když neberu kvák o cryenginu) taky horší. Jak říkám, asi jem rozežraný. Každopádně mám pocit, že jsem viděl už i zajímavější záběry z toho, co mají hotové. No, 2015 je daleko, všechno bude ještě jinak.
    • spoock
      teaser je slabý, ale to je tak všechno, víc věřím ve hru, než v teaser, všechny teasery co jsem kdy viděl stály za starou belu, leda že by jste do toho narvali milion waw momentů, ale to od téhle hry nečekám, čekám výlet do 15.stol.
      • Bohužel, vzhledem k tomu, že teaser je vlastně jediné pořádné oficiálná video, má tu hru asi i oznamovat těm, co o ní ještě nevědí a navíc má prezentovat nový název, řekl bych, že jeho dopad na hráčskou veřejnost by měl být silný. Navíc pokud to beru podle slova "tease", měl bych si v nejlepším případě sednout na zadek, nebo si alespň říct, páni, na tohle se těším. Ale zůstal jsem rozpačitý. Jak říkáš, teaser je slabý, ale to je tak všechno. No ale pokud je tohle všechno to všechno (jéžiši), co je oficiálně venku se jménem hry, tak to alespoň pro mě účel úplně nanaplnilo. Obrázky, fajn, ale prostě jsem čekal trochu víc. Já mám s vývojem her nějaké drobné zkušenosti, ale ke své ostudě musím říct, že už ani nemám dost víry, abych si mohl říct to, co ty - věřím ve hru. Já jen doufám, že to nakonec prda bude. Byl bych rád.
  • mirekdusinojc
    Budiž tato diskuze pomníkem lidské ubohosti, závisti, zlosti a nepřejícnosti. Což naplat. Proutek proutkařův se stále ohýbá nad těmito spodními vodami.
  • zdenek.sipek
    bude to mít kraví level?
  • Tak hlavně, že žádná rostlinka nepřišla k úhoně, nějaký ten mák dokonce zdatně sekunduje šípům v penetraci těl.
    • Keyz
      *1* To moc nevychytali....

      Snad ten mák nebude hlavní nepřítel, jestli takto projede tělem.
  • Já klukum z warhorse strašně fandim.

    Ale je fakt že název mi přijde dlouhej a nic neříkající.

    A trailer mi taky nepřijde zrovna světovej, když koukám na pole mrtvejch v pomalém záběru tak asi chci aby to vypadalo vážně, tak spíš pustim pomalejší hudbu a ne tuhle hlasitou rychlou která uplně zničí atmosféru které to pole mělo vyvolat.


    Nicméně nakonec to stejně bude na hře samotné aby ukázala co je opravdu zač...
  • ja uz se pripravuju v Chivalry Medieval Warfare :) tam ty koncetiny litaji jak v masokombinatu
  • celoush
    Ale jo, těším se a držím palce dál.. *5*
    Počkám si na další informace, do té doby nehodlám soudit.....

    Co mne ale osobně trochu vadí, že Fight cluby tu často rozebírají hry, o nichž jsme se právě něco málo dozvěděli (zmínka, teaser), takže následná debata je často jen o domněnkách a odhadech či konstatování faktu, že toho zatím moc nevíme. Doufám, že dnes s Danem Vávrou to bude trochu jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší