Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Jelikož nudné historické RPG je nudné, měl bych plot twist, který by se Američanům mohl líbit. Hlavním hrdina bude mladý student z Hill Valley, když v tom ho jeho přítel-vědec omylem přesune v čase a prostoru do středověku!!??!! STŘEDOVĚKU!! Kde se musí provraždit až na vrchol, aby mohl zachránil princeznu z područí krutého císaře. Vávro, doufám, že to pozorně čteš a děláš si poznámky.
  • martin.mares.984
    At je to sebelepsi hra nebo film, tak se opet potrdilo, ze Cesi proste neumi udelat efektni a poutavy trailer, teaser... Stejne jsem zvedavy jak se to povede, ale nevim nevim jak se bude to "Husitske" tema z komercniho hlediska prodavat mimo stredni Evropu.
    • Alespoň se ti analfabeti odjinud trochu dozví, co tady bylo za útvary mimo pandalov a nějakou drakovu lhotku bez hajzlů. Když mi můžeme padat na řiť z těch jejich přepálených tématicky řešených pseudo chujovin (kam by sice mohl teoreticky spadat i Witcher, ale ten je od sousedů a navíc v tomhle případě tak trochu odlišně a kydání si nezasluhující vyznívající věc), tak jim nemusí dělat problémy to údajný "husitský" téma, když bude tedy hra skutečně svým konceptem jinak prvotřídní. Možná, že i ten teaser je záměrnou zálěžitostí, která, vedle naznačených možných finančních limitů na otevírání dršek, se nese ve skromném, ale jasně syrovém duchu historicky a logicky řešené připravované hry, která chce zkombinovat v RPG to nejlepší a udělat to konečně mimo některými viděnými standard. Kdo ví. Jestli konečný produkt splní to, co se proklamuje, nějaká zdejší nechopnost umět zdělat lidi teaserem by každýmu normálně uvažujícímu hráči a kritikovi měla být u zádele.

      Člověk nemůže očekávat velký ohlas už z principu, ale to, co někteří lidi, iv zahraničí, vytahují za svoje vejplody na slibně vypadající projekt, protože oni přece znají všechno nejlíp a udělali by to nejlíp, je až zarážejicí. Doufám, že WH se obrní a stejně tak případný donátor, protože aby to skončilo na subjektivních kydách některých chujů, to by se mohl celý průmysl kolem her a jeho produkce rovnou jít vycpat.
    • Keyz
      Spíš mimo Evropu když tak. Střední Evropa. To je taky pojem. západ a východ rozdělen půlce nestačil, tak si dali střed a hranice východu a západu posunuli. Navíc to není pouze téma jedné země.
  • Velmi by mě potěšilo, kdyby jejich trailery namlouvala Anna Graves (např. Lady Boyle z Dishonored nebo Deamon Hunterka z Diabla III) :) - její hlas má skvělé zabarvení a do vyprávění by se hodil.

    "Válečný koňu", nenech se zbytečně zbyčovat provokatéry. Ta historická akurátnost je přesně pro mě (nás)...

    Musím zahnat chmury na dlouhé čekání, takže první MAFIE,k noze.
  • vypadá to dobre, mohli by tam dodelat i multiplayer. ty masivni bitvy a oblehani hradu si o to primo zadaji.
    • v podcastu tusim rikal, ze na multak se vysrali.
    • p.s.
      i když skutečne rpg byvaji izo a maji tahove nebo takticke souboje. tohle vypada spis na mlatičku a na spustu nudneho chozeni sem a tam. tak snad tam bude alespon fast travel. nevadi snad priste ale snaha se ceni.
      • "Pravost" přece neleží na zvolené kameře. Dungeon Keeper, Gothic nebo Dragon Age nepotřebují izometriku, a jsou to skvělé tituly. Stejně jako ID, BG, nebo Torment či první dva Fallout 1 a 2.

        Co se týče boje, neřešme to, na to je ještě spousta času. A ani se nedomnívám, že by to mohla být taková rubanice jako Chivalry, War of Roses nebo Rune. Zapracují určitě na fyzice, blokování, účinnosti jendnotlivých zbraní atd. Vždyť, zpětný ráz v MAFII byl taky vnímán jako zbytečnost, ale měl jsem z toho lepší pocit, než u GTA.
        • Chtěl jsem napsat "Dungeon Master" a Might and Magic.
  • Středověk bez kouzel a potvor beru. Zlatý warband. Oblivion jsem překousl díky většině postav humanoidního charakteru a relativně realistického prostředí. Morrowind ač super, na mě moc fantasy.
  • Vypadá to pěkně. Pěkná tématika a docela se mi i líbí, že se to snaží být realistické. Nevím, jestli právě ta přehnaná snaha na realističnost není na škodu. Už teď na tom dělají přes 18 měsíců a další dva roky budou a kdo ví, jestli nebude navíc i odklad. Tou dobu budou herní standardy někde jinde. Myslím hlavně ty technické aspekty. Aby to zpracování za těch pár let nepůsobilo spíše úsměvně. Jinak stylizované hry nezestárnou tak rychle.

    Celkově dlouhý vývoj nevypadá optimisticky.

    Teaser pěkný, ale ty pohyby v závěru jsou děsně kýčovitý. Držím jim palce, ať to nakonec dobře dopadne. Rád bych si to jednou zahrál :-).
    • Tak koukám na oficiální stránky http://kingdomcomerpg.com/ a v tý hlavičce se kůň hýbe opravdu nádherně. Nechápu, proč to tedy tak otřesně zpracovali v teaseru. Zbytečně si to kazí.
    • Jasně, protože kvalitní RPG lze uplácat za rok... navíc, když na tom doteď pracovali jen na půl plynu. *6*
      • I kdyby na tom pracovali od devadesátých let. Koho to zajímá? Mě zajímá výsledná hra v době, kdy vyjde. A bude srovnávána s hrami poplatné té době. Což souvisí s tím, co jsem napsal.
      • Heh dobry na pul plynu delaji rok a pul hru ;) Ty jsi fakt pobavil. By me zajimalo kdy teda to rozjedou na plno :D
        • A hele, Sheldon nepoznal sarkasmus *14*
          • To byl take sarkasmus ;)
  • mikezz
    Keby počujem prvý raz o tomto projekte teaser, obrázky, popis a celková prezentácia by na mňa pôsobil skoro až budgetovou atmosférou (taký pocit mám aj z článku na kotaku). Určite sa teším a prajem Warhorse aby im toto "different kind of rpg" vyšlo čo najlepšie a predviedlo pravý next-gen nie len po grafickej stránke. Ale prvý dojem z oficiálneho ohlásenia akýsi chladný...Dúfam, že všetky moje obavy zajtra vyvráti Vávracast!
  • je to tady to samý jako když byl teaser na AC3 kterej nebyl moc povedenej a lidi hned držkovali ale pak úkázali cinematic a všem zase huba sklapla takže klid prosim má to před sebou min rok vývoje
    • Ale za sebou maji rok a pul *3*
  • Když hra má vyjít až někdy v roce 2015 myslíte, že Warhorse bude na E3 ?
  • XorxoxTalarius
    Ale jo ... neni to tak strasne, teaser ... nic vic nic min ... nevim proc tady z toho kazdej dela vedu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší