Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Nikde se tam nepíše přímo o stranách které ve hře budou. Typický hráč by si mohl říci "Graficky suprové středověké RPG" a to je dobře.
    Někdo taky ihned ukazoval co tam bude za speciální strany apod a kdo to neznal věděl prd a mohlo ho to odradit.

    Tohle vypadá na první dobrý tah.
    • Ano, navic letopocet v logu, barvy a standardy muzou znalcum historie napovedet :)
      • Doufám, že si nebudou ve Warhorse dělat hlavu z toho, že jim někdo bude vyčítat, že nejdou naproti "modernímu hráči" nebo-li recenze na MAFII I v britském Eurogameru, kde recenzent vůbec nepochopil hru. To, že je někdo líný udělat něco víc, než jen mačkat tlačítka, je jen jeho problém. Nemusí být každý historik, ale čím větší mám přehled, tím si hru/film/knihu/divadelní představení vychutnám.
  • meno nie moc dobre, trailer zly, a odozvy na zahranicnych weboch dost zmiesane, dokonca by som povedal ze negativne prevladaju
  • Na hotovej produkt jsem zvědavej, ale z tohohle teaseru teda odvařenej nejsem vůbec jak někteří z diskuze *7* prostě mě to zatím vůbec neoslnilo, nemělo ani čím. Tak snad překvapí něčím dalším. (jinak počítám hned s mínusama a hatem za tenhle názor *5* )
    • A tak, ty znáš teaser na hru, z kterýho se hned posereš? Teda, kromě takových jakože zjevení nápisu třeba Zaklínač a jiných pokračování, ze kterých si každej ucvrnkne už z principu. Na zcela novou hru, která se ještě musí pořádně představit? Nic mě nenapadá. Ale na zájmu o tuhle autenticky-historickým podkladem řešenou RPG věc bez magičů a vil to rozhodně neubírá.
    • Jedná se o teaser. Teaser není o tom, aby tě hra pořádně oslovila, nýbrž má za úkol hru oznámit, či naznačit její blízké oznámení. Mě se ale i ten Teaser moc líbí a jsem rád, že konečně se v ČR tvoří něco nadějného, co si myslím, že má velké ambice nejen po celé Evropě. Přeji WH a panu Vávrovi mnoho úspěchů. *4*
  • Thorleif_cz
    Jak jsem tak proběhl diskusi, tak bude mít Dan nejspíš dneska o čem mluvit...:D
    Jinak Aleši, já bych řekl, že jsou to jedeapůlruční meče. Dvouruční meče nebyly mimo turnajová klání používány k soubojům jeden na jednoho, byly určený k rozehnání šiků kopiníků.
    Navíc je vidět, že pán nalevo drží druhou rukou meč jen za hlavici a když zabrousíš na detail k rukám pána napravo uvidíš jasně, že meč nemá rukojeť pro dvě ruce, má klasickou dlouhou hlavici. Obě drobnosti říkají jasně, že jde o jedeapůlky.
  • V teaseru mi nesedí ta hudba - klidně tam mohlo být něco klidného, protože se tam nic moc neděje, každopádně screeny jsou moc pěkné, líbí se mi realistická grafika. A napsat, že Witcher 2 vypadal líp může jen dmnt s šedým zákalem.
  • tezko rict. Ale pusobi to na me jako kdyby Warhorse delali další Mount and Blade, snad se pletu..
    • Já v to tajně doufám.... A až tohle dohraju, tak by mohl vyjít Bannerlord. :D
      • Mno, jestli to bude jako Mount and Blade, tak myslim ze warhorse jako AAA studio skončilo..pac tahle hra je pro dost uzke publikum..
  • Popravdě se mi zdá název hry krapet tuctový - nepříliš originální, hra samotná však vypadá z toho (mála) co o ní víme velmi slibně. Jsem velmi zvědav s čím (zda vůbec něčím) se Dan vytasí v zítřejším podcastu.
    • souhlas. Jméno asi mělo upoutat ale na mě působí dost všedně. Mimochodem, už ted jsem ho zapoměl:)
    • Mě z toho zase vychází, že se dají čekat další díly daleko v budoucnu...
  • Takže žádná doba husitská, ale předhusitská (i když se k husitům možná dostaneme). Takže si možná opravdu zahrajeme za Žižku :) No název nic moc o to co ukázali také, ale uvidíme, protože toho zase až tolik neukázali. Já jsem rád, že ta hra už aspoň má jméno, i když mohlo být lepší.
  • Lol, ten kůň *1*
    Hrozně se bojím, aby to nedopadlo jako Take on Helicopters nebo Carrier Command (tzn hype a tlačenka na games.cz, ale v reálu bída)
    • prudislav
      http://kingdomcomerpg.com/wp-content/themes/twentythirteendeliverance/images/Sequence_02_12.mp4 spíš o vypadá že vypustili blbou verzi traileru kdyz tady vypadá kun v poho
      • to je oproti teaseru jak nebe a dudy...
        rikam porad,ze ta propagace je divna :-/
  • Moc pěkné. Jsem zvědavý na rozhovor s Danem. Držím palce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit