Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je tam jeden zivej, v case 0:42 vysila morseovku zrcatkem *5*
  • Uvidíme, jestli domácí vývojáři překonají krále středověké hry Mount and blade a dost se těším na výsledek *4* .
    • ucho
      ty hry nejde srovnávat jen na základě toho, že je to taky středověk...
    • Mount and blade jen udná blbost...
  • Nepadnul tam zadnej barak takze nuda.
    Nakou chajdicku jak se bordi po dopadu kamene z toho katapultu v zádu aspon mohli prihodit. Nebo ten hrad jak tam slibuji.
    Ani slovo o husitech takze dalsi fail.
    Skareda a neprirozena animace kone... dalsi fail.
    Nazev dalsi fail... Uplne divna hudba nekorespondujici s obsahem...
    Ale notak... Takhle se hra nepredstavuje.
    • Sam si fail
  • Slotermeyer
    http://i.imgur.com/uqgCAKh.jpg
  • Moc se těším, Pokud to bude podobné Mount and Blade tak jedině dobře. Nepotřebuju tam online podporu ani nějaká blbá řemesla (opravdu si myslíte, že si rytíři sami kovali meče nebo obdělávali pole???) hlavně aby boj byl dost reálný a atmosféra v něm hutná. Ideálně pak dost násilí (nejsem magor, že bych se v tom vyžíval ale pokud děláte RPG kde se máchá mečem a plení vesnice tak by to nemělo byt PG 13). Držím palce klukům z Warhorse.
    • No este nie je zname hrdinovo pribehove pozadie a pochybujem ze to bude nejaky profesionalny rytier, co od kolisky drzal v ruke len mec. kludne si tam viem predstavit nejakého
      bývalého kovaca, lovca ...kohokolvek, ktory sa nechal kvôli vidine rychlo zarobených penazi naverbovat do armady a okrem machania mecom zvlada aj ine remesla ,ktorými si moze prilezitostne zarabat na cestách.
  • Komenty v kotaku jsou Ftipné.... Berou to tam jako simulátor
    • vlastik.plaminek
      To bych chtěl vidět, jak by se tvářili na manuální převodovku *1* Asi by si mysleli, že je to nějaká vyspělá mimozemská technologie.
  • Tak ten kůň s jezdcem na konci je teda vtipný x) Takové pohnojení závěru *15*
    • hrozný animace jak z Defender of the crown z roku 1990 *1* *1* ...jestli nechce dan svojí firmu poškodit měl by ten teaser dát prič.
      • pric do pyc *6*
    • maros.goc
      jj vyzeralo to dosť amatérsky :)
  • Ta zabedněnost některých diskutujících je opravdu zarážející.
    Není to trailer, je to teaser. Nic z toho, co v něm je, se ve hře nemusí objevit, nejsou to in-game záběry. Je to prostě forma oznámení, stejně tak dobře mohli vydat jen tiskovou zprávu, které taky bývají velmi obecné, vždyť to víme. Ani hudba vůbec nemusí být ze hry.

    Já se na hru těším a těším se na dnešní podcast. Danovi přeju, aby se nenechal otrávit zdejšími holobradými chytroprdy, a dále mu přeju, aby našel kadibudku, kdykoli to bude potřebovat *3*
    • Ale i teaser se dá udělat tak, aby upoutal pozornost lidí.
      • a to se mu myslím povedlo, od včerejší noci je tady v diskusi přes 300 příspěvků, pod článkem na Kotaku probíhá živá diskuse, píšou o něm světově uznávané herní plátky - jak jinak to nazvat než pozornost
    • Tenhle teaser je to same, jako by vydali tiskovou zpravu, ve ktere by byly nasekane pravopisne chyby...proste amatersky a neprofesionalne provedene. Takovymhle zpusobem tezko nekoho presvedci, ze hra bude udelana lepe.
    • Kozy
      Navíc je to stokrát lepší než třeba teaser na Bannerlord, což by mohla být konkurence.
    • a tu sa mylis. pretoze ked je to len oznamenie ako pises tak mohli spravit stylovy teaser len o texte a par efektoch s dobrym dabingom a hodiacov sa hudbou + obrazky na ilustraciu, namiesto toho sa snazili o nieco na co nemaju a dopadlo to zle a hraci to vidia. ak takyto styl pristupu a rozhodovania vladne pre cely projekt tak to nevidim ruzovo. je to pre mna dost sklamanie lebo ocakavania boli vysoke. na druhej strane grafika v hre je pekna ale znova doplaca na to ze kopiruje realitu a nevylepsuje ju. preto to v tej hre vyzera prazdne a nudne. zachranit to moze len super dej. takze drzim palce
  • michelangelocz
    Zachody tam mozna jsou, ale ten kun nema hrivu! :) – Ba ne, jako teaser dobry a obrazky zatim taky oku lahodi (Prijd kralovstvi tve v tomhle neni zrovna nepodobny druhymu Zaklinaci). A na papire i herni obsah zni vyborne. Tak snad to klapne a vyvojarskemu tymu preju hodne... vseho co je potreba, aby se hra vyvedla!
    • Thorleif_cz
      Má ji přece sčesanou na druhou stranu! :D
      Mě se taky teaser líbí a jsem zvědavej na výsledek. Já snad ještě žádný rpg bez fantastickýho námětu vůbec nehrál... Jsou vůbec nějaký takový, třeba starší kousky?
      • michelangelocz
        To netusim, zkousel jsem Chivalry nebo jak se to jmenuje, coz ale neni RPG a to se mi skubalo jako blazen (moje PC je notas, byt velmi vykonej), takze to jsem si osobne neosahal – ale videa me nalakaly. Nic jinyho me nenapada.
        • Thorleif_cz
          Já vlastně hrál Mount&Blade... To je vlastně zčásti taky rpg. Co se týče počítače, tak to jsme na tom stejně.
  • ale ta animace toho kone je hodne divna, to i ten prehistoricky assassin creed 1 mel lepsi
    • Ten AC 1 mel rozpocet $20Mega (http://vgsales.wikia.com/wiki/Most_expensive_video_games) a kvalitni lidi z celeho sveta. Ve WH je jen zlomek lidi a maji toho na praci vyrazne vic, nez se mazlit s kazdym detailem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší